Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. marzy mi się BBS LM 19"
  2. owszem nie ma wyjścia, będziem rezać aaaaaa zapomniałbym, najnowszy mod to blachy bez ramek, wkrętów, nitów itd :gwizdanie: ...przyklejone
  3. dzięki na razie ramka zostaje ori, może na przyszły sezon zrobię pakiet black, ale do tego daleko :gwizdanie: aktualnie cierpię na dramatyczny brak mocy i zbyt małe felgi
  4. aju dobrze prawisz wpadły dystanse H&R 15mm, z tej okazji kilka fotek aktualnego stanu fury
  5. czarny kolektor pomaluj jeszcze te 3 śrubki, którymi będziesz przykręcał flanszę [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 12:16_________________________________________________BTW na jaki wynik liczysz po strojeniu?
  6. W październiku kończy mi się aktualna umowa z netią (internet 1 mega+telefon domowy), muszę powiedzieć że nigdy nie było żadnego problemu i po przeczytaniu Waszych komentarzy jestem trochę zaniepokojony... Przedłużyłem umowę i od października właśnie mam mieć 20mb i tel stacjonarny bez limitów (118pln/mies), a TP za sam internet 20mb życzy sobie 149pln
  7. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zostałeś dodany do IGNOROWANYCH
  8. Dobrego kwasa wziales nic nie biorę
  9. alledrogo, cztery używki z kompletem śrub 300pln ...ale biorąc pod uwagę że nówki chodzą po ~90$ za 2szt, to cena do przyjęcia na razie założyłem tylko tył i jest optymalnie, dzisiaj po pracy montuje przód, bo wczoraj nie miałem już czasu chociaż mam pewne obawy że et30 na przód to będzie za dużo [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 11:50_________________________________________________tył 17" 7,5J et45 +15mm foto poglądowe
  10. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajne te klamki... jak w loganie :kox:
  11. ok, będę wdzięczny przed chwilą wpadło mi w łapy coś takiego: http://www.fk-automotive.de/websale7/Spurverbreiterung-FK---16-mm-System-A---fit-for.htm?Ctx={ver%2f7%2fver}{st%2f3eb%2fst}{cmd%2f0%2fcmd}{m%2fwebsale%2fm}{s%2ffk-automotive%2fs}{l%2fDeutsch%2fl}{mi%2f144-2834%2fmi}{pi%2f1500091%2fpi}{po%2f2%2fpo}{fc%2fx%2ffc}{p1%2f305391f4c1991f9c7ad9d36d78d899af%2fp1}{md5%2f7673dc70eb894396e91d3367426b588b%2fmd5} jakoś mi to nie pasuje, FK zrobiło dystans 16mm bez centrowania?? chociaż to pewnie tylko rysunek poglądowy[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 23:27_________________________________________________Problem rozwiązany nabyłem komplet dystansów 15mm H&R (nr katalogowy 30255571C) wyglądają jak na foto:
  12. gamoniu czemu nie mówisz ze robisz takie fotki? ja też chce...
  13. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A-rek?
  14. nie są takie wąskie... :slina: Karole u Ciebie bym widział jeszcze grill od eReSa
  15. te na pierwszym planie chyba są szersze
  16. u siebie na dniach robię et30 i myślę że to będzie optimum chociaż nie powiem, chętnie zobaczę et15 przy 19"
  17. aju a przód zostawiasz ori?
  18. racja, ale min 18", dobry naciąg opony i niezła gleba przy 16" i seryjnym zawieszeniu będzie kiepsko moim zdaniem
  19. Buc niech jedzie obczaić, bo to jego strony Przebieg ma super poza tym glupia nie jest Ale rezania sporo stoi na giełdzie w mysłowicach, od nich bym auta nie kupił :gwizdanie:
  20. aaaa tam demon prędkości to i tak nigdy nie będzie, to niech chociaż wygląda
  21. a co ci sie nie widzi w pierwszej ??? po pierwsze to że nie jest czarna, ma niebieskie wnętrze i ogólnie jakaś styrana się wydaje
  22. srebrna za***ista bo ta pierwsza...
  23. Jeździ, mi wystarcza, choć 1.8T bym nie pogardził to dobrze zacznij mody od felg i nie kupuj 16"! ani 17"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.