Treść opublikowana przez Michał
-
[ALL] TomTom XL - problem
sprawdź jeszcze co jest napisane na wtyku do zapalniczki, który uciąłeś powinno być: INPUT 12V DC (czy coś w tym stylu) i OUTPUT .... DC jeżeli wartość 'output' jest niższa niż 12V to chyba znaleźliśmy odpowiedź na pytanie :gwizdanie:
-
[ALL] TomTom XL - problem
bezpiecznik zazwyczaj jest w tej oprawce którą wkłada się do gniazda zapalniczki, mogłeś np pojebac polaryzację (tj zamienić plus z minusem) przy podłączaniu w skrzynce bezpieczników, ale wtedy raczej nie świeciłaby się dioda ładowania, może podłącz ją na chwilę (żeby sprawdzić czy jeszcze działa) tak jak była, tzn skręć na szybko kable do tego kawałka który uciąłeś i podłącz do zapalniczki, jeśli zadziała to można będzie kombinować z podłączeniem na stałe
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
dokładnie i w takiej sytuacji odpuściłbym całkiem spalacze, albo zasięgnął opinii lekarza na temat jakiegoś konkretnego środka ps brzuch mi urósł przez święta ;( ;(
-
Fiat Brava
słuszna zamiana kumpel ma fiata bravo więc mam bezpośrednie porównanie ze swoim audi, powiem tak: :sick3: strasznie awaryjny i kiepsko zrobiony, ale ma też plus: tanie części :> teraz czekamy na opis Twojej a-czwórki
-
Jedno z najlepiej nagłośnionych audi w Europie.......naszego klubowicza.
to może kolega zamieści jakieś fotostory tego projektu (jeśli ma oczywiście)? Każdy pewnie chętnie zobaczy jak powstawało najlepiej nagłośnione audi w europie :naughty: a i przyznam że chciałem podejrzeć kilka szczegółów odnośnie zabudowy suba...
-
Wędkarstwo
wielki sk***ysyn w tym jeziorze nie ma małych ryb, zbiornik jest bezpośrednio powiązany z elektrownią, stąd ciepła woda i takie okazy ciekawostka: znajomy złowił tam piranię http://www.rybieoko.eu/ryby/rekordy/pirania
-
[B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
będę wdzięczny
-
[B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
Ja Ci pokażę następnym razem Michał na spocie jak Ci się nie spieszy. no i mosz... trza bedzie się jednak wybrać na spota :>[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:34_________________________________________________no chyba że jednak ktoś mi zrobi fotkę, bo chciałem się z tym pobawić przez weekend :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
bardzo zacna fura zmiany jak najbardziej na plus a pamiętasz może jakie wymiary ma Twój FMIC?
-
[ALL B5] Zmiana bateri- pilot nie działa
wyrywając z kontekstu to zrobiłeś dokładnie tak jak jest napisane w instrukcji
-
[ALL] Jakie to felgi i co sądzicie?
wyglądają trochę jak podróby tych OZetów, ale nie wiem niestety jaki to model
-
[ALL B5] Kierownica powietrza do filtra
na pewno? bardziej mi to wygląda na A6, w poliftowym a4 jest trochę inne podszybie
-
[ALL B5] Kierownica powietrza do filtra
dokładnie, to A6, koszt ok 30zł w ASO ciekawe czy da radę to zamontować w A4?
-
Przekladka Anglika
Dokładnie moj sasiad cały czas przywozi passaty b5FL i robi przekładki, rejestruje i goni na giełdzie, wiec w innych regionach kraju mozna rejestrowac a w innych nie?? A później mówią, że passaty tak kradną. W końcu trzeba skądś mieć części do przekładki. Jak to zwykle w Polsce bywa, nie ważne, że dla mojej przekładki komuś za***ią samochód. Ważne, że ja będę mieć auto 5-10k zł taniej. jest popyt, jest i podaż...
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
może to Ci pomoże:
-
[ALL B5] Zmiana bateri- pilot nie działa
próbowałeś takiej synchronizacji jaką opisują w instrukcji obsługi? w prostych słowach: naciskasz guzior na pilocie i w ciągu minuty musisz normalnie przekręcić kluczykiem zamek w drzwiach u mnie po wymianie baterii pomogło, a miałem podobny problem
-
Złudzenia optyczne....
16cie :gwizdanie: :polew: :polew:
-
Złudzenia optyczne....
o shit!! to jest dobre! nie moge tego oszukac kombinowalem juz na rozne sposoby i zawsze im sie udaje :polew:
-
[B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
Julo jeśli to nie problem to pstryknij fotkę tego podświetlenia w podłokietniku... proszę :decayed:
-
[B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
dzięki wiem że w b6/b7 ale... odrobina inwencji twórczej i będzie w b5 :> tylko jeszcze chciałem dokładnie zobaczyć jak to wygląda
-
[B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
Panowie, szukam szukam i nie mogę znaleźć... więc odgrzeję kotleta Pstryknie mi ktoś fotkę podświetlanego podłokietnika? Jak to wygląda w dzień i w nocy Ma jakiś osobny włącznik po otwarciu klapki czy świeci się cały czas?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
to dopiero studnia bez dna...
-
Złudzenia optyczne....
oszuści, zmieniają wszystkie karty :polew:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a co, kryzys znudzonego rzezacza przechodzisz?
-
Jedno z najlepiej nagłośnionych audi w Europie.......naszego klubowicza.
szacun się człowiekowi należy tylko podpowiedz o kogo chodzi