Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. zgadzam sie w 100% dlatego bardzo rzadko zaglądam na fora kulturystyczne, te wszystkie wspaniałe wyniki działają demotywująco ale dalej uważam że 8x110kg przy 85kg jest wykonalne... własnymi rencami tak zrobiłem
  2. szacun... pewnie ma spore problemy z trakcją
  3. hmmm a więc to wątek do imponowania innym? Twoim zdaniem np 8x110kg na płaskiej przy wadze 85kg to jakieś niewykonalne brednie? Powiem tak... gdybym nie widział na własne oczy jak gość ważący 52kg podnosi na klatkę niecałe 100kg, w życiu bym nie uwierzył. Także kto wie, może forum roi się od takich właśnie przypadków...
  4. określ sobie cel i dopasuj do niego jakiś plan z sfd, tam jest sporo kumatych ludzi ewentualni skonsultuj go z kimś kto ma większy staż i zmodyfikuj pod kątem Twoich problemów z kręgosłupem
  5. a co jest nie tak z trenerem na Twojej siłce? powinien Ci ułożyć jakiś przyzwoity plan, za to mu płacą przecie
  6. ale ta felga lepiej wygląda jasna :gwizdanie:
  7. ja bym do tego dołożył jeszcze mocniejsze sprzęgło i jak już się bawić z kolektorem to AWX'a wrzucić
  8. i jak wrażenia? głośniej? nagraj jaki film jak to gwizda
  9. VT Ci chodzi po głowie? napisz co byś chciał dokładnie, może się wieczorem pobawię
  10. gwint do 17" to chyba przerost formy nad treścią, mi wystarczy -30 ps przyjmę podłokietnik, ori ...Somes
  11. 5x10 w szerokim do klatki? no nie każdy potrafi... ja też czasami nie dam rady, wtedy ktoś pomoże. Zastanawiam się tylko jaki w tym powód do śmiechu
  12. jeśli ktoś nie daje rady pociągnąć sie na drążku np 10-12 razy to nie musi od razu odpuszczać tego ćwiczenia. Wystarczy pomoc drugiej osoby, lub zwykłe krzesło. Wieszamy się na drążku, nogi zgięte w kolanach i zaplecione. W zależności od tego co mamy, albo opieramy je na krześle, albo ktoś je podtrzymuje i pomaga się podciągać ...i jazda do 12 razy z czasem odstawia się krzesło czy pomocnika
  13. rtockiego już chwilę nie ma na forum, więc zapytam Ciebie Seba, wiesz czemu zrezygnował z jednomasa?
  14. powolutku zaczynam kompletować graty do AVG++ :> rozglądam się teraz za większym IC... w tym temacie spodobało mi się rozwiązanie rtockiego i będę się starał zrobić to samo u siebie. No chyba że fmic jest lepszym pomysłem, jak sądzicie?
  15. zdecydowany :>
  16. devastation dojedź oszusta
  17. Bieniek te 15tys to nie dosłownie zastanawiam się po prostu czy przy normalnym użytkowaniu wytrzymają ~50tys te opony mają indeks XL a więc są wzmacniane, stąd mój wniosek że są raczej odporne na uszkodzenia mechaniczne (oczywiście w ramach rozsądku). Tylko mieszanka mnie zastanawia... Bo np słyszałem opinie że TOYO T1R to bardzo dobra opona, ale wystarcza na jeden/dwa sezony Tak z ciekawości, ile km fura Twoich rodziców zrobiła na Sessantach? I w jakim są stanie po tym przebiegu?
  18. o 1,5 miesiaca za długo :doh1: całe życie się człowiek uczy... Panowie... i Pani a słyszał ktoś o diecie dobieranej pod konkretną grupę krwi? przykładowy link: http://www.twojadieta.info/diety/grupa_krwi
  19. dzięki za dotychczasowe opinie a jak ze ścieralnością? wystarczą jakiś czas czy 15tys i po oponach?
  20. pochwal się jak już zrobisz
  21. http://www.allegro.pl/item831200848_tag_heuer_carrera_calibre_17_okazja.html na aukcji nie jest napisane że zegarek ori... tylko zaznaczył że pudełko jest ori sk***ysyństwo :gwizdanie:
  22. no to zdobył mistrza pytam bo miałem kiedyś incydent ze sklepem internetowym, kupiłem towar grubo poniżej ceny rynkowej, a sklep odmówił realizacji zamówienia. Do akcji wkroczyła Pani rzecznik praw konsumenta i po kilku pismach, telefonach itd stwierdziła że sprawa nie do wygrania, powód-> ewidentna pomyłka sklepu przy wystawianiu ceny. Odpuściłem... mimo że w regulaminie sklepu widniał punkt: "Ceny wyrażone w pln ...bla bla bla i są wiążące w chwili złożenia zamówienia." skonsultuj się z prawnikiem, jeśli ten uzna że da radę to targaj gościa
  23. tak, TAG HEUER CARRERA CALIBRE 17 piękny... A nie jest tak że gość się może wyprzeć niewiedzą? śpiewka w sądzie typu: "byłem przekonany że jest oryginalny, przecież mam papiery itd"
  24. no właśnie mówię że słabiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.