Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. pierwsza warstwa, owszem wygrzana na słońcu:decayed: druga - aplikacja wieczorem, noc w garażu i rano deszcz więc nie było warunków... po myciu przelecę go jeszcze QD Auto Finesse, wtedy będzie bogato:kox: ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- zawsze mogę na Ciebie liczyć:decayed:
  2. 1,6 bar ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- aaaa zapomniałbym, soft u mnie jest raczej lajtowy i taki miał być - przy mocniejszym było 181KM i 385Nm:wink:
  3. sam bym tego lepiej nie ujął doszła druga warstwa wosku, a później zaczęło padać - kropelkiiiiiiiiiii:kox::kox: niby z niskiej półki bo to tylko COLI 476, ale i tak jest całkiem przyzwoicie dzisiaj przyszły nowe siuwaxy - żeby utrzymać szoł&szajn jak najdłużej:wink: no i ostatnio srebrna dostała nowe filtry, oleje i inne pierdoły eksploatacyjne... a tutaj pod kroplówką jakby co to polecam serwis http://www.kokar.pl/ - profi podejście i znośne ceny
  4. jeśli chodzi po połączenie BRD + 10 to ja mam takie, stosunkowo słaby niuton właśnie ze względu na pompę, ale i tak tragedii nie ma:wink:
  5. Da się, ramka trzyma się na kilku zatrzaskach.
  6. No to najpierw porządne mycie jakimś mocno rozcieńczonym APC, a dopiero po tym możesz bawić się w dressingi. Ze swojej strony polecę PB Natural Look - kapitalny specyfik jeśli nie lubisz połysku na plastikach, zostawia taką fajną satynę. Porównywałem go ostatnio z MEGUIARS NATURAL SHINE (którego używałem do tej pory) i ten pierwszy zdecydowanie bardziej mi się podoba. ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- A tak przy okazji, na dniach będę miał QD z Auto Finesse, więc postaram się napisać jakieś spostrzeżenia:wink: http://showcarshine.pl/921-auto-finesse-finale-quick-detailer-500ml-detailer-z-carnauba.html
  7. a propos hamowania aut z taką mocą http://www.dynosoft.pl/galeria/54-filmrs6.html
  8. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    aaaa w ten sposób:eusathink: ja zawsze po necie śmigałem w pokojach gdzie auta są dowolne, jest tylko limit PO i opon
  9. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    ok, to ugadam jeszcze z kumplem, w razie czego też by pojeździł a jakie ustawiacie warunki? 550 PO, no race cars itd? garaż mam prawie pusty po stracie save'a i muszę coś nabyć
  10. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    wstępnie się piszę, można polatać po nordschleife , jeszcze zależy o której godzinie:wink:
  11. czyli zmiana koloru się szykuje?
  12. no i wreszcie gadasz z sensem:thumbup1:
  13. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    nieskromnie powiem że na jednym odcinku go objechałem:decayed: ...ale tylko jednym:dziura:
  14. nie komentuję tego bo bym się musiał zdenerwować...
  15. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    też pojeździłem ze dwie godzinki i kilka czasów poprawiłem - ale dalej rewelacji nie ma:kwasny: jak co to zapraszam do znajomych, porównamy wyniki nick psn: michal_s87
  16. fotka którą zacytował Ragga - mistrzostwo:slina: Gracjan a jakie były komplikacje przy korekcie, bo coś wspominałeś?
  17. to za te 5kg ode mnie powinienem być chyba sam na kwietniowej stronie:polew:
  18. Mirage, tak jak mówiłeś? Foty bez słońca mijają się z celem, wszystko będzie widać na zdjęciach z R&S w świetle halogenów i jarzeniówek:kox:
  19. Gracjan to teraz:
  20. jebłem:polew::polew: subtelnie as f*ck:kox:
  21. dziwna ta szwajcaria - nie ma xenonów a spryski są, w polsce jest odwrotnie:decayed:
  22. nie kumam, jak manetki z przedlifta? jeśli chodzi o pokrętło regulacji wysokości świateł to nie ma go, dlatego że GRYFI ma fabryczny ksenon z samopoziomowaniem Fajny avant na fajnej opcji, planowane 17" to za mało:wink:
  23. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Moicz nie da się Ciebie dogonić śrubowałeś te czasy czy to pierwszy lepszy przejazd? muszę wrócić do GT bo zapomniałem jak się jeździ:wallbash:
  24. tak, kierunek jest na takim plastikowym zatrzasku ---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ---------- dobrze... a może frytki do tego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.