Treść opublikowana przez adrianus
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
kit ze zderzakami, ale jaki mega wyglad fury :kox: wie ktos ile cos takiego moze $?
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
do laminowania oddajesZ? a co folia ma Ci dac, rozprszac swiatlo z fotoradarow? przetestowane to, czy to taki sam pic jak ten photoblocker co go gulczas na tv mango reklamowal ??
-
Spoty Olsztyńskie
oj, pilnuj sie mayhem teraz, pilnuj, ja w kwietniu musialem sie pozegnac z prawkiem, przyszedl list, ze musze oddac bo 25pkt zlapalem, nie oddalem, to mi 2tygodnie pozniej przy rutynowej kontroli powineli i tak do sierpnia, do egzaminu az zdalem zrobilem ponad 10tys km, ale tego stresu jaki codziennie odczuwalem nikomu nie zycze. takze szanowny kolego, teraz jedynie zostaje scisnac posladki, podglosic cb i grzecznie, powolutku pol roku sie poturlac, zamontuj sobie jakies duze kola np. 20'' to zobaczysz ze jest to lepszy ogranicznik do szybkiego smigania niz wszystkie fotoradary w regionie
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
cwaniak
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
heh no kicha, kicha, wg mnie auto tez wyglada duzo ladniej, ale coz zrobic... szkoda ze nie mamy mniejszych blach a'la USA
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
nie wystarczy:]
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
kiedys w zime w starym aucie odpadl mi zderzak i jak zamontowalem drugi, to wozilem przez 3 dni rejestracje na podszybiu deski rozdzielczej, do momentu jak sympatyczny Pan policjant mi powiedzial ze bedzie mandacik 500pln, zrobilem taakie oczy i jakims cudem udalo mi sie go uglaskac i mandatu nie dostalem, ale przy nim, w kiosku ruchu kupilem tasme i przykleilem tablice do zderzaka, potem juz normalnie i w ramke. wiem ze policjanci dosc ostro scigaja wszystkich bez blach z przodu
-
[ALL B5] Prawie pełne felgi polerka - wygląd czy kicha?
przezajebisty efekt, minimum 19" :kox:
-
[B5 ADR] Pompka spryskiwacza - jak naprawic
tkt mozesz powiedziec jak zamieniles te wezyki? w ogole jakie wezyki?:/ bo u mnie jest tak, wyjalem pompke, za chiny nie moge jej rozlozyc, ja nie wiem jak Wy ja rozbieracie, ja ciagne, krece i nie moge jej rozdzielic i moja pompka zbudowana jest tak ze od gory jest wejscie z 2 bolcami na wtyczke,a na dole popmki jest krociec, ktory wchodzi w pojemnik plynu spryskiwaczy i obok jeszcze jeden maly krociec prostopadle umieszczony i do niego mam przyczepione takie male gumowe kolanko, ale zadnych wezykow juz dalej nie ma:/ moze cos mi sie porąbało i do tego kolanka jeszcze jakis wezyk idzie, ktory mi nagle gdzies wcielo ale ja głąb kapusciany jetem, przeciez musi gdzies byc wezyk zeby plyn do spryskow lecial musze go znalezc, ale i tak zostaje opcja jak rozebrac ta pompke?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.sadistic.pl/kompilacja-arabskiego-beztalencia-vt27534.htm
-
Strefa Śmiechu
http://www.wykop.pl/link/277000/rajd-po-lesie-cienkolem "nie nie nie nie nie" "ja pier***e, znowuż" aaa,hahahahhaha :polew: http://www.sadistic.pl/apel-do-timbalanda-vt27589.htm "gay porn in the morning":D dobry Walentin
-
doświadczenia w sprawie dotacji unijnych
podlacze sie do tematu, od ponad miesiaca mam otworzona dzialanosc, nie korzystalem z zadnego dofinansowania,ani z unii,ani dla bezrobotnych, jakie moge miec teraz mozliwosci na rozszerzenie dzialanosci,pozyskanie dodatkowych funduszow. dodam ze dzialam jako przedstawiciel handlowy
-
Złudzenia optyczne....
taaa jaaacha, mi sie kreci raz w prawo, raz w lewo niezaleznie od mojej woli trzeba by ze stoperem w reku sprawdzic, bo mi tez sie wydaje ze to po prostu co jakis czas sie zmienia,a Wam wydaje sie ze posiedliscie moce rodem z Matrixa
-
[B5 ADR] Pompka spryskiwacza - jak naprawic
aaa, haha to i ja sie podlacze do tematu, bo mam to samo! tj: nie dzialaja mi spryskiwacze z przodu, wycieraczki oczywiscie chodza i spryskiwacz i wycieraczka z tylu tez dziala, natomiast z przzodu nawet nie slychac brzeczenia pompki PORATUJE KTOS!! bo zgloszen w temacie w ostatnim czasie sie zrobilo troche
-
Spoty Olsztyńskie
pogodnych i radosnych, bogatego mikolaja, grzanego wina i zimnej wodeczki!! Wesolych Swiat all!
-
Spoty Olsztyńskie
snieg snieg:D:D
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
uwazam tak jak koledzy powyzej, na pewno nie zaden kretyn, fakt, przesadzil z predkoscia, moze jakas plama oleju, ale to w jaki sposob udalo mu sie uniknac zderzenie. to za to pelen szacunek, ja bym tak niestety nie potrafil:/ cuz, trzeba cwiczyc, tylko f*ck! nie ma gdzie
-
Zakup podróbki na Allegro
z mojego doswiadczenia to niewiele mozesz zrobic, za***iście ze zachowales trzezwosc i nie zaplaciles typowi. pol roku temu mialem taka sytuacje; wystawilem na allegro na licytacji auto, facet kliknal kup teraz bez ogladania auta, jak przyjechal juz je niby wziac to cos mu sie ubzduralo ze niby na aukcji wkleilem zdjecie innego samochodu, niz ten, po ktory on przyjechal... :polew:debil, powiedzial ze tej fury nie wezmie, zawinal tylek i wrocil do koszalina. czym mnie strasznie wkurzyl, bo aukcja sie skonczyla-inni kupcy wziac auta nie mogli. przeszukalem wszystko na allegro, kontaktowalem sie z jakims tam gosciem z allegro i nie moglem nic z tym zrobic, poza wystawieniem gosciowi negatywa i zgloszenia tego do allegro( podobno gdyby typ mial 3 takie poodbne sytuacje w ciagu pol roku to allegro jakos dopiero interweniuje). facet mial pecha, ze licytowal z konta swojej kobiety, zadzwonilem do tej babki, na jej nr i powiedzialem twardo,ze kontaktowalem sie z allegro i prawnikiem i ze babka nie ma bata, musi auto wziac i za nie zaplacic, hehe biedna sie musiala mocno przestraszyc, bo po 10 minutach zadzwonil do mnie ten typ co przyjechal, obejzal i pojechal, zadzwonil i mowi, ze jednak auto wezmie, skoro musi nie wiem czy do konca zrozumiale to Wam opisalem, ale chodzi mi o to ze w sumie na allegro, jak ktos ci wykreci wala, to mozesz zrobic tyle co nic, najwyzej kombinowac na wlasna reke:/
-
Spoty Olsztyńskie
trzeba bylo nie uciekac, tylko poczekac jak ja az mnie sami wyrzuca no i chodzic blisko plecami wzdluz scian a tak na powaznie to fajna muzyke tam maja (dla uscislenia, raz bylem rotfl)
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
jeeeeny jaka zenada :thumbdown: takie fajne auta a ci kierownicy nie pokazali NIC ciekawego
-
Eco jazda
a po co Tobie eco-driving jak Ty z tego co widze masz podtlenek LPG w swoim 1.8T ? gdybys mial benzyne, to sie męcz i nie przekraczaj 3tys. obrotow, ale jak juz masz gaz to ciesz sie jazda, ciesz sie silnikiem i nie wnikaj w eco-jazde, bo co Ty jezdzac na gazie chcesz zaoszczedzic? 2-3pln na 100km? nie ma to sensu :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
jak gej party to 4 club na starowie xD
-
Muzyka w naszych autkach
a ja dosc czesto w aucie wracam do generalnie cala plyta SHANTEL'a nosi tytul "disko partizani"- polecam przezajebioza:D i cala plyta Nastii Kamiensky ft.Patap " Ne para" :kox:
-
Gaz do seicento
z zamontowanym juz gazem chodza najtansze za ok4500, bez gazu okolice 3000, dlatego koszt kupienia juz z instalacja moze byc bliski kupienia golasa i doposazenia go w lpg, zobacze co taniej wyjdzie, moze gdzies na VAT'cie da sie zaoszczedzic,jak wystawia faktury. bo taka Polska rzeczywistosc, chcesz pracowac,to zaloz dzialalnosc i smigaj swoim wozem:/ dzieki GRazny za info, mam na oku jednego sejaka z elblaga za 2500 brutto, plus taka instalacja jak podales okolice 1300brutto to spoko wyjde bo w sumie prawie 800pln VAT'u zaoszczedze:D byloby od razu na przeglad i poczatek eksploatacji, moglbys podac dokladniejsze namiary na ten zaklad w Elblagu?
-
Gaz do seicento
ja pie%$^&* smieszny chcesz byc, czy co? :gwizdanie: niepotrzebny OT