Treść opublikowana przez adrianus
-
Jakie auto dostawcze kupić????
w nowym auto swiecie jest wzmianka o nowej odmiani dacii logan, dacia pick-up silnik 1.5dci i meeega tania
-
Strefa Śmiechu
nie wiem czy bylo, ale koles jest kozak:D fyt fyt fyt fristajlo!! a tutaj jak juz sie troszke wyrobil
-
Jakie auto dostawcze kupić????
kup citroena c15 duuzo tanszy od konkurencji, moglbys kupic 2 w cenie 1 niezniszczalny silnik 1,8d lub 1,9d, prosty w budowie, czesci tanie
-
[B5 AEB] A4 1.8T Achat-Grey by Andréz [Nowe zimowki 18"...]
kurcze jak pomalujesz 19'' w czarny mat to bedziesz kozak:D sam sie nosze z koncepcja zrobienia swojego na blackline, bo powoli mi sie nudzi, ale jak bede juz mooooze malowal na wiosne felgi z a8 19'' to na czarny ale meeega polysk, a nie mat:) co do tych czarnych lamp tez sie przymierzam, zamiast czarnych dayline'ow, ale poczekam jak ktos juz sobieje zamontuje i podzieli sie wrazeniami. Masz b.fajny pomysl na autko, zycze powodzenia w modyfikacjach, elO!
-
Nowy Seat Exeo
a mi sie nowe Exeo meega podoba! widzialem je dzis w salonie, posiedzialem troche, poprzygladalem sie troszke i jakbym mial kupowac lekko uzywana A4'ke to na bank wolalbym kupic nowke Exeo i troszke je upiekrzyc, zdjac znaczki seata, wsadzic ladne duze kolka, troszke gleby, bo seria bardzo wysoko stoi, nie wyglada to za dobrze. Jakosc wnetrza na dobrym, wysokim poziomiem i smiem przypuszczac ze trwalosc niewiele bedzie odstawac Audi. Biale Exeo ST 2.0tdi 170km zrobione na wersje blackline z felga 19'' to moj typ za jakies 4 latka:)
-
[B6 BEX] audi a6 transporter
w sumie to kozacka przerobka:D fajny pomysl jak po dzwonie w tyl auta zostaje sam przod. Mozna modzic i kombinowac, tylko ciekawy jestem w jaki sposob jest ta cala czesc z laweta montowana do tej budy, niezbyt dokladnie jest to pokazane
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Spoty Olsztyńskie
mnie rowniez nie bedzie:/ ale milej zabawy wszystkim co sie pojawia:)- Strefa Śmiechu
- Spoty Olsztyńskie
widzialem dzis "na miescie" granatowego sedana, dosyc ladnego:), z ksenonem, chyba 1.9 tdi, z klubowymi ramkami, ale kierownika na spocie jeszcze nie widzialem, pamietam ze na koncu rejestracji literka "A" pozdrO!- Gdy się ma za dużo pieniędzy - złote furki
a mi sie zlota fura mega podoba, gdybym tylko nie mial co z hajsem robic- [B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
i jak wg. mnie to masz chlopie 100% racji, rob sobie auto tak, zeby sie Tobie podobalo i w miare swoich mozliwosci! ktos lubi brewki i jesli nie sa przypalowe to neich je zaklada Ty masz skorzane pokrowce, Tobie sie podobaja to git nie kazdy musi przeciez ostatnia zlotowke wrzucic w samochod, za cos trzeba jeszcze wypic powodzenia, yO!- Spoty Olsztyńskie
malo nas malo nas, do pieczenia chleeeba passatow co poniedzialek sie zbiera masa,a nas tylko taka mala kupka:/ hehe- Spoty Olsztyńskie
no i co sie smiejesz nudy na pudy- Spoty Olsztyńskie
ej dziewczyny i chlopaki!!- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
to spadajmy we trzech do Czech<lol> ale zaraz zaraz, do czech to ja mam za darmo :polew:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
superktoś Łoś- [ALL B5] Wymiana przednich kierunkowskazów
fajnie ze umiesciliscie zdjecie tego czarnego avanta z tymi kierunkami, teraz jak juz wiem, ze wyglada to beznadziejnie to sam tez przestalem nawet o takiej przerobce myslec:] trzeba zbierac na zespolone czarne dayline'y- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hipopotam- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
to gdzie Ty jestes, co Ty robisz? a A6 3.0tdi to mmmmmm miodzio:]- YouTube - filmy warte obejrzenia
sku#$^*yn szkoda mi konia ;(- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nie zabrali za browarki tylko za 25pkt haaalllooo, jest tu kto:)- [B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
za***iste! moje marzenie zaraz po rs4 :> na Twoim miejscu zrobilbym go na czarnego rzeznika, tzn usun chromowane listwy, czarny grill, czarne znaczki, sciema szyb z tylu i jakas grafitowa lub czarna fela rs4 18' lub MAM'y s8 line 19'' na czarno:D napisz tylko jesli mozesz na priv na ile taka zabawka byla wyceniona, to bede wiedzial ile ciulac:) dbaj o nia i nie katuj za mocno:)!- Spoty Olsztyńskie
w sumie to niewiele, sam nie wiem, wystarczy pokrecic sie troche tu, troche tam:) no i byc mega gamoniem jak ja- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a mi sie nie chce do sklepu po piwko gnac a mam w sumie co opijac, prawko odzyskalem:] - Spoty Olsztyńskie