Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adrianus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adrianus

  1. w nowym auto swiecie jest wzmianka o nowej odmiani dacii logan, dacia pick-up silnik 1.5dci i meeega tania
  2. nie wiem czy bylo, ale koles jest kozak:D fyt fyt fyt fristajlo!! a tutaj jak juz sie troszke wyrobil
  3. kup citroena c15 duuzo tanszy od konkurencji, moglbys kupic 2 w cenie 1 niezniszczalny silnik 1,8d lub 1,9d, prosty w budowie, czesci tanie
  4. kurcze jak pomalujesz 19'' w czarny mat to bedziesz kozak:D sam sie nosze z koncepcja zrobienia swojego na blackline, bo powoli mi sie nudzi, ale jak bede juz mooooze malowal na wiosne felgi z a8 19'' to na czarny ale meeega polysk, a nie mat:) co do tych czarnych lamp tez sie przymierzam, zamiast czarnych dayline'ow, ale poczekam jak ktos juz sobieje zamontuje i podzieli sie wrazeniami. Masz b.fajny pomysl na autko, zycze powodzenia w modyfikacjach, elO!
  5. a mi sie nowe Exeo meega podoba! widzialem je dzis w salonie, posiedzialem troche, poprzygladalem sie troszke i jakbym mial kupowac lekko uzywana A4'ke to na bank wolalbym kupic nowke Exeo i troszke je upiekrzyc, zdjac znaczki seata, wsadzic ladne duze kolka, troszke gleby, bo seria bardzo wysoko stoi, nie wyglada to za dobrze. Jakosc wnetrza na dobrym, wysokim poziomiem i smiem przypuszczac ze trwalosc niewiele bedzie odstawac Audi. Biale Exeo ST 2.0tdi 170km zrobione na wersje blackline z felga 19'' to moj typ za jakies 4 latka:)
  6. w sumie to kozacka przerobka:D fajny pomysl jak po dzwonie w tyl auta zostaje sam przod. Mozna modzic i kombinowac, tylko ciekawy jestem w jaki sposob jest ta cala czesc z laweta montowana do tej budy, niezbyt dokladnie jest to pokazane
  7. mnie rowniez nie bedzie:/ ale milej zabawy wszystkim co sie pojawia:)
  8. widzialem dzis "na miescie" granatowego sedana, dosyc ladnego:), z ksenonem, chyba 1.9 tdi, z klubowymi ramkami, ale kierownika na spocie jeszcze nie widzialem, pamietam ze na koncu rejestracji literka "A" pozdrO!
  9. a mi sie zlota fura mega podoba, gdybym tylko nie mial co z hajsem robic
  10. i jak wg. mnie to masz chlopie 100% racji, rob sobie auto tak, zeby sie Tobie podobalo i w miare swoich mozliwosci! ktos lubi brewki i jesli nie sa przypalowe to neich je zaklada Ty masz skorzane pokrowce, Tobie sie podobaja to git nie kazdy musi przeciez ostatnia zlotowke wrzucic w samochod, za cos trzeba jeszcze wypic powodzenia, yO!
  11. malo nas malo nas, do pieczenia chleeeba passatow co poniedzialek sie zbiera masa,a nas tylko taka mala kupka:/ hehe
  12. no i co sie smiejesz nudy na pudy
  13. ej dziewczyny i chlopaki!!
  14. to spadajmy we trzech do Czech<lol> ale zaraz zaraz, do czech to ja mam za darmo :polew:
  15. superktoś Łoś
  16. fajnie ze umiesciliscie zdjecie tego czarnego avanta z tymi kierunkami, teraz jak juz wiem, ze wyglada to beznadziejnie to sam tez przestalem nawet o takiej przerobce myslec:] trzeba zbierac na zespolone czarne dayline'y
  17. to gdzie Ty jestes, co Ty robisz? a A6 3.0tdi to mmmmmm miodzio:]
  18. sku#$^*yn szkoda mi konia ;(
  19. nie zabrali za browarki tylko za 25pkt haaalllooo, jest tu kto:)
  20. za***iste! moje marzenie zaraz po rs4 :> na Twoim miejscu zrobilbym go na czarnego rzeznika, tzn usun chromowane listwy, czarny grill, czarne znaczki, sciema szyb z tylu i jakas grafitowa lub czarna fela rs4 18' lub MAM'y s8 line 19'' na czarno:D napisz tylko jesli mozesz na priv na ile taka zabawka byla wyceniona, to bede wiedzial ile ciulac:) dbaj o nia i nie katuj za mocno:)!
  21. w sumie to niewiele, sam nie wiem, wystarczy pokrecic sie troche tu, troche tam:) no i byc mega gamoniem jak ja
  22. a mi sie nie chce do sklepu po piwko gnac a mam w sumie co opijac, prawko odzyskalem:]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.