Treść opublikowana przez pawel1985
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
z listwa czy bez listwy szumy i gwizdy będą takie same
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
jeździłem trochę bez listwy i nigdy nie miałem żadnego błota od wewnątrz progu a jeżdżę po rożnych drogach, chyba masz na myśli jakieś błotne drogi
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
to tylko ozdoba nie spełnia żadnej roli niwelowania jakich kolwiek szumów,ochrona hm jak ktoś ci rypnie drzwiami otwierając auto w twoje drzwi i trafi w plastikowa listwe to wyjdzie ochrona jak nie to nie
-
[ALL] Wibracje pedału sprzęgła
moje tez delikatnie wibruje jeśli sie połozy delikatnie stopę na sprzęgle, nawet po samej wymianie kompletnego sprzęgła na nowe tez wibracje występują dwumasa jeszcze w moim roczniku nie pakowali do ahu w tych późniejszych na pewno występował, jeśli ci nie szarpie przy ruszaniu płynnie rusza to chyba nie masz sie czym przejmować
-
[B5 AHU] Dziwny problem po wymianie sprzęgła
łożysko oporowe tez mam czasami taki szum, sprzęgło oczywiście luk, jeśli zakupiłeś komplet sprzęgła możesz zareklamować te łożysko, jeśli chodzi o silnik piszesz ze wcześniej lepiej chodził zapnij vaga zrób logi
-
[A3 ALH] Dziwne stuki przy zatrzymywaniu silnika.
bardziej bym stawiał na łożysko oporowe
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza paska wielorowkowego
napisz do kolegi z forum "TOM77" poda ci ceny dobrych zamienników
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza paska wielorowkowego
taki za 100-120 może ci pasc po paru tys km ,na takich częściach sie nie oszczędza jeśli chcesz jeździć ze spokojna głowa polecam ori albo dobry zamiennik
-
[B5 AHL] moje skromne 1.6
no nie był bym tego taki pewien kolego
-
[B5 AHU] Co się stało ze skrzynią, po wymianie oleju ??
gdyby to była kwestia oleju to wszystkie biegi by ci tak samo ciężko wchodziły
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza paska wielorowkowego
dokładnie tak to wyglada w ori , każdy inny napinacz to zamiennik
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza paska wielorowkowego
podjedz do jakiegoś innego mechanika niech wymontuje ci ten napinacz , i podjedz do jakiegoś pobliskiego aso i pokaz tam ten napinacz pan od razu stwierdzi ze to jest zamiennik, co ci mogę zagwarantować skoro nie ma nabitego logo vw i audi, a potem weź jakiegoś faceta z sobą i podjedz porozmawiać z tym oszustem niech ci zwraca pieniadze za cześć,badziewny zamiennik można kupić za 100 parę zloty, mam nadzieje ze masz rachunek za ta czesc która ci wstawił
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza paska wielorowkowego
na orginalnym możesz strzelić 90 tys ,ale lepiej profilaktycznie troszkę wcześniej zmienić, jeśli brak loga na obudowie a podany sam numer to pan mechanik wstawił zamiennik
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza paska wielorowkowego
028903315M to jest numer orginalu tego napinacza, na napinaczu powinny być nabite logo oooo i vw jak i tez na kole pasowy tak samo
-
[B5 1Z] Wymiana skrzyni - porady, zamienniki
wystarczylo troszke poszukac http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t90532.0.html;highlight=skrzynia+biegów+1z
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja zdecydowanie wybrał bym delphi jakość ich podobna jak febi, mastery to myślę ze chyba trochę niższa pólka [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 14:30_________________________________________________ http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8812.0.html;highlight=wahacze http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10195.0.html;highlight=wahacze tak wymieniac
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Czyli cwaniaki jak się patrzy. Pewnie nawet nie wysłali do producenta. Ja dziś napisałem do tej firmy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=743483440 Napisali tak: "Tak, dokładnie, są one objęte 4-letnią gwarancją. Co do gwarancji producent nie ma on specjalnych wymagań - (normalne eksploatowanie auta)." "Procedura reklamacji wygląda następująco: Wysyłamy do Pana wniosek reklamacyjny, po jego wypełnieniu odsyła go Pan wraz z uszkodzoną częścią. Następnie My wysyłamy go do producenta gdzie w przeciągu 14 dni roboczych musi zapasc decyzja. Na ten czas możemy wysłać nową część (odpłatnie), gdy reklamacja zostanie uznana zwracamy Panu pieniążki." "Sprzedaliśmy 4 kpl tych wahaczy. Jak dotąd nie mieliśmy żadnej reklamacji na ten produkt. Wcześniej sprzedawaliśmy tańsze takie zestawy firmy HANS PRIES po 670 zł, ale mieliśmy zbyt dużo reklamacji i wycowaliśmy je z oferty (powiedzmy wprost cena tu musi świadczyć o jakości)." Jak to się ma do rzeczywistości nie mam pojęcia. Gdyby jeszcze te 4 lata było prawdą i wymieniali by na nowe to jeszcze warto zainwestować. Jednak chyba jest zbyt duże ryzyko, że będzie tak jak u Ciebie więc pozostaje chyba tylko LEM/TRW 4 lata na polskich drogach bez wymiany wahacza oni chyba poszaleli
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
w najlepszym wypadku te mastery wytrzymaj ci tyle co te febi
-
[B5 AHU] żabka
fifuszki wypoleruj bo żaden bociek jej nie zechce
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja akurat nie testowalem meyle, ale wujek ostatnio wymieniał na meyle i za długo na nich nie pojeździł ale to był zwykły zestaw nie ten Hd- wzmocniony,cena ich jak lemów patrze , tylko co wybrać lepiej, nie bardzo chce mi sie wierzyć by cokolwiek przejeździło mi po miescie 60 tys bez żadnej wymiany wahaczy
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
forum niemieckie niemieckie drogi to i na meyle sie pojeździ u nas raczej sie nie najeździsz, ja wymienialem juz parę zestawy wahaczy i żadne nie dały więcej rady przejeździć jak 15tys po miejskich drogach,myślę ze jeszcze zainwestuje w lema i zobaczę ile na tym da sie pojeździć
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
fajny czarnuch , widać ze nie zjeżdżona oglądając zdjęcie środka
-
[ALL B5] Pytanie o klocki hamulcowe firmy Gerling
to ja na twoim miejscu brał bym zdecydowanie cos innego za te gerlingi placiłem 100zl ,za ate krzyknęli mi 170zl
-
[ALL B5] Pytanie o klocki hamulcowe firmy Gerling
mi ostatnio proponowali takie klocki i wstawiłem bo gość powiedział ze reklamacji na nie jeszcze nie mieli, hamować hamują ale po jakimś czasie zaczęły mi trochę popiskiwać , ile ci zażyczyli za te klocki tak z ciekawości pytam?
-
[B5 AHU] Blokująca się 5
fireman tom , no to cale szczęście bo juz tyle sie mordujesz z ta skrzynia ze ci współczuje po prostu, mechanikiem nie jestem i nie będę dla twojego szczęścia i innych