Treść opublikowana przez pawel1985
-
[ALL B5] [ALL] Problem w wspomaganiu
jak chodziła na sucho to zatarta , tylko wymiana
-
[ALL B5] Abs a luz na końcówkach drążka
brudnymi raczkami zapaćkali ci ktorys z czujników i masz efekt pierdzenia, wiem bo nie raz musialem czyścic czujniki od wyjazdu od mechanika ostatnio po wymianie zewnętrznego przegubu
-
[ALL B5] Abs a luz na końcówkach drążka
przy malej predkosci i zwyklym nie gwaltownym hamowaniu moze jesli masz zabrudzone czujniki albo moze czujnik jest slabo wsadzony
-
[B5 AFN] 1,9 TDI 110 KM - Dziwne zaniki mocy :/
http://www.a4-klub.pl/smf/10_przykazan_dla_diesla_ver_13-t5260.0.html; chyba musisz to przeczytac a w szczególności punkt 3
-
[B5 1Z] Zamiana 1Z na inny motor
w takim układzie zostaje ci szukac dobrego ahu
-
[B5 1Z] Małe ciśnienie oleju + rozrząd + małe ciśnienie na 1cylindrze+ silnik 80
zgadaj lepiej do kolegi z forum kitu na pewno ci nie wciśnie zresztą jak sam pisze a możesz sie i potargować o cenę żeby wyszło jeszcze kozystaniej http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_silnik_19_tdi_1z_z_95r-t94040.0.html
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
opis dobry i przydatny zawsze po wyjeździe z myjni miałem basen pod akumulatorem, dzięki
-
Immobilizer
1 - to zależy w moim przypadku problem pojawia sie raz na parę miesięcy ale zazwyczaj po 2- max 3 razie odpalę auto jeżdżę juz sobie z tym 2 lata i nic nie gorzej 2 tylko i wyłącznie podczas uruchamiania auta nigdy podczas jazdy
-
[ALL B5] Poduszka przedniego amortyzatora
ja dokładnie walcze z tym samym ale jak przejeżdżam przez tzw.policjanta , słyszę takie delikatnie dobicie i specyficzny tak jakby syczenie raczej specyficzne dla pracy amortyzatora i myślę ze to będzie jego wina, sprawdź amorki
-
[B5 1Z] Czarny osiołek :)
boczki trochę skiepsciles trzeba było obszyć czymś przyjemniejszym z wyglądu
-
[B5 AHU] Blokująca się 5
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t89381.0.html;highlight=synchronizator , chciało by sie powiedzieć a nie mówiłem, kolejny synchro sie pewnie sypie, tak to juz jakoś jest ze jak sypnie 1 to potem wychodzą z czasem kolejne
-
A4 B5 Avant - wymiana żarówek trzeciego światła stop
przydało by sie przydało
-
[B5 1Z] Jaki olej do skrzyni i ile go wchodzi ?
ja zalałem castrol manual tafix 75w-90 bezproblemowy biegi pięknie wchodzą , wymień olej zobaczysz jak będą biegi wchodziły na początku nie ma co sie pakować w jakieś koszta trzeba zacząć od mniej kosztownej sprawy takie moje zdanie
-
[B5 AFN] Mój avant w Quattro...
wolac zawsze mozna
-
[B5 AFN] Mój avant w Quattro...
26 tys za e klasę z 2000r to dosyć niska cena jak na dobry egzemplarz dobre to raczej kosztuja ponad 30, odnośnie audi za 25 tys to można dać za 2000 -2001 rok ale naprawdę za dobry egzemplarz, mimo ze ma quattro i webasto rocznika nie oszukasz
-
[B5 AFN] Mój avant w Quattro...
o ile stan jest zadowalajacy myślę ze możesz krzyczeć 17 tys zl,sporym atutem przy sprzedaży będzie quattro [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 22:08_________________________________________________
-
[B5 AHU] Koło pasowe alternatora
katex czyli mam rozumieć ze miałeś zwykle kolo pasowe i zmieniłeś na te ze sprzegielkiem , czy cos trzeba było dodatkowo zmieniać czy pasuje plug&play
-
[B5 AHU] Koło pasowe alternatora
Witam kolegów i koleżanki , moje stare kolo pasowe alternatora nie posiada sprzegielka, czy bez problemu mógłbym wymienić te koło pasowe na te ze sprzegielkiem,trochę czytalem ze te sprzegielko w znacznym stopniu wpływa na mniejsze zużywanie sie paska wielorowkowego
-
[B5 AHU] Nieustanne problemy ze skrzynią biegów
trudno powiedzieć czemu te skrzynie ci tak padają ogolnie jedyne co w nich pada to zazwyczaj synchronizatory, moja skrzynia ma przelatane ponad 350 tys km i nic sie nie dzieje,tylko pytanie czy wstawiałeś ori synchro w poprzednich skrzyniach
-
[B5 AFF] Skrzypienie na zimnym silniku - okolice alternatora
sprawdź sobie jeszcze łożysko wiskozy , u mnie na zimnym głośno piszczy jak temperatura jest wyzsza jest tylko szum
-
[ALL B5] Zapytanie o próbki lakieru
jeśli malowanie to zostawiam taka sprawę specjalistom, ja jedynie mogę zamaskować troszkę jakieś odbicie lakieru
-
[ALL B5] Problem z ABS podczas dużej prędkości
któryś z czujników absu na pewno zawodzi gubi prędkość obrotowa kola i wtedy wywala ci błąd absu akurat u ciebie przy prędkości 190 u mnie było przy 120, po podpięciu pod vaga powinnaś sie dowiedzieć więcej
-
Dragania silnika na wolnych, bogata historia
dokładnie tez bym tak postąpił jak kolega wyżej pisze szkoda nerwów i kolejnej pakowanej kasy w ten silnik, szukaj porządnego silnika
-
[ALL B5] Zapytanie o próbki lakieru
macie racje dzis sie dobralem do wlepki i udalo mi sie odczytac wlasnie LY5L[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 14:26_________________________________________________temat wyczerpany mozna zamykac
-
[ALL B5] Zapytanie o próbki lakieru
dzieki wielkie