Treść opublikowana przez chriss
-
[ALL] Zamarznięty płyn do spryskiwaczy
a nie mówiłem,tył też odpuści z czasem przecież nie ma innego wyjścia
-
Spociki Łódzkie
dzień dobry cześć i czołem
-
Spociki Łódzkie
No super o takim właśnie marzyłem
-
[ALL B6] Montaz radia cb uniden 520 XL, jaką antenę do tego radia?
Mam takie radyjko ponad rok z anteną Sirio ML145 i jestem bardzo zadowolony więc wybrał bym Sirio AS100,jeżeli chodzi o zasilanie to poprzedni właściciel wyprowadził gdzieś ze skrzynki bezpieczników do dodatkowej nawigacji potrzebował
-
W jakim banku konto osobiste ?
też mam w mBanku już pare lat.Polecam zero problemów.
-
Spociki Łódzkie
ciekawe co z resztą bandy
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Pocimy się dzisiaj panowie i panie- Spociki Łódzkie
Ja tylko pytam skąd u was takie przekonanie że jak już ASO to zrobią najlepiej Tym bardziej ze nie idzie to z waszych kieszeni tylko z ubezpieczenia,ja bym znalazł takiego co robi najlepiej nie ważne za jaką kasę bo w tym przypadku liczy się jakość wykonania.Chyba że was satysfakcjonuje samo to ze auto było naprawiane w ASO. Wiem co pisze bo wiem jak wygląda ASO od zaplecza [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 11:37_________________________________________________o w mordę ale wam napisałem [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 11:40_________________________________________________ jestem w toku ale może to już będzie to coś- Spociki Łódzkie
- [ALL] Ori fele 16 OOOO jakie dekielki-kapselki?
W/g Etki numer katalogowy to: 4B0 601 170 [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 16:31_________________________________________________coś takiego jak na tej aukcji,ale niech ktoś potwierdzi http://moto.allegro.pl/org-dekielki-audi-do-felg-alu-4b0601170-i1370340378.html- [B5 ABC] Wykrzyknik na tablicy (!) brak błędów na vagu
a co ma zaciąganie ręcznego do tego? moze mi ktoś wytłumaczyć? Kolega pewnie pomylił kontrolki :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 15:59_________________________________________________Myślę ze chodziło koledze o kontrolkę ręcznego.- Spociki Łódzkie
Mario ja go już nie pierwszy raz widzę w mojej okolicy,po prostu gorący chłopak- [ALL] TDi odpala jak latem
Jeżeli chodzi o paliwo to bardzo ważna rzecz.I nie ważne czy to będzie Shell czy BP bo to i tak w większości z jednej beczki lane,ważne by tankować na sprawdzonych stacjach dużych koncernów najlepiej gdzieś w centrum,a nie tankować gdzieś na małych stacyjkach na uboczu gdzie jest mały ruch i można po kombinować- Spociki Łódzkie
Wy tu narzekacie że zima, spryski zamarzają,silnik się nie dogrzewa,termostat do wymiany a tu popatrzcie co dziś zobaczyłem Spokojnie spacerkiem bez żadnych zmartwień i problemów z temperaturą Trzeba twardym być a nie miękkim [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 14:01_________________________________________________a tak dla wiadomości było -12*C- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Dzień dobry jes tu kto ?- [ALL] Zamarznięty płyn do spryskiwaczy
o właśnie Film w kinie nie pomyślalem czyli przyjemne z pożytecznym- [B5 AHH] Szarpie od 1800 obrotów.LOGI ZROBIONE PROSZĘ O OCENĘ
Myślę że może być to wina przepływomierza.Proponuje wykonać logi następujących grup: 000, 003, 008, 010 oraz 011. Więcej znajdziesz w dziale diagnostyki- Spociki Łódzkie
Mario popieram 2- [ALL] TDi odpala jak latem
plus prawidłowe ustawienie kąta wtrysku no i dobrej jakości ON- [B5 1Z] Brak mocy
Witam najprościej będzie jak podłączysz vaga,zrób logi i wrzuć do analizy w działe diagnostyki Vag Jak bedziesz robil grupe 011 to zrób jeszcze 010, 003 i 008.- [B6 AWX] Spadająca temperatura silnika
Jak uważasz ale zawsze pozostaje ten 1% no wtedy porównasz sobie wartości z czujników i masz wszystko czarno na białym- Spociki Łódzkie
:good: najlepiej jakieś mocne Quattro [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 23:10_________________________________________________oczywiście do ciągnięcia- [B5 ABC] Zarzuca tyłem
Ja bym obstawiał amory i tuleje tył sprawdź porządnie szczególnie tuleje tylnej belki. - Spociki Łódzkie