Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. a nie mówiłem,tył też odpuści z czasem przecież nie ma innego wyjścia
  2. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzień dobry cześć i czołem
  3. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No super o takim właśnie marzyłem
  4. Mam takie radyjko ponad rok z anteną Sirio ML145 i jestem bardzo zadowolony więc wybrał bym Sirio AS100,jeżeli chodzi o zasilanie to poprzedni właściciel wyprowadził gdzieś ze skrzynki bezpieczników do dodatkowej nawigacji potrzebował
  5. też mam w mBanku już pare lat.Polecam zero problemów.
  6. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ciekawe co z resztą bandy
  7. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  8. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pocimy się dzisiaj panowie i panie
  9. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja tylko pytam skąd u was takie przekonanie że jak już ASO to zrobią najlepiej Tym bardziej ze nie idzie to z waszych kieszeni tylko z ubezpieczenia,ja bym znalazł takiego co robi najlepiej nie ważne za jaką kasę bo w tym przypadku liczy się jakość wykonania.Chyba że was satysfakcjonuje samo to ze auto było naprawiane w ASO. Wiem co pisze bo wiem jak wygląda ASO od zaplecza [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 11:37_________________________________________________o w mordę ale wam napisałem [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 11:40_________________________________________________ jestem w toku ale może to już będzie to coś
  10. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobry
  11. W/g Etki numer katalogowy to: 4B0 601 170 [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 16:31_________________________________________________coś takiego jak na tej aukcji,ale niech ktoś potwierdzi http://moto.allegro.pl/org-dekielki-audi-do-felg-alu-4b0601170-i1370340378.html
  12. a co ma zaciąganie ręcznego do tego? moze mi ktoś wytłumaczyć? Kolega pewnie pomylił kontrolki :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 15:59_________________________________________________Myślę ze chodziło koledze o kontrolkę ręcznego.
  13. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mario ja go już nie pierwszy raz widzę w mojej okolicy,po prostu gorący chłopak
  14. Jeżeli chodzi o paliwo to bardzo ważna rzecz.I nie ważne czy to będzie Shell czy BP bo to i tak w większości z jednej beczki lane,ważne by tankować na sprawdzonych stacjach dużych koncernów najlepiej gdzieś w centrum,a nie tankować gdzieś na małych stacyjkach na uboczu gdzie jest mały ruch i można po kombinować
  15. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wy tu narzekacie że zima, spryski zamarzają,silnik się nie dogrzewa,termostat do wymiany a tu popatrzcie co dziś zobaczyłem Spokojnie spacerkiem bez żadnych zmartwień i problemów z temperaturą Trzeba twardym być a nie miękkim [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 14:01_________________________________________________a tak dla wiadomości było -12*C
  16. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witka Basiu
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzień dobry jes tu kto ?
  18. o właśnie Film w kinie nie pomyślalem czyli przyjemne z pożytecznym
  19. Myślę że może być to wina przepływomierza.Proponuje wykonać logi następujących grup: 000, 003, 008, 010 oraz 011. Więcej znajdziesz w dziale diagnostyki
  20. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mario popieram 2
  21. plus prawidłowe ustawienie kąta wtrysku no i dobrej jakości ON
  22. chriss odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B5
    Witam najprościej będzie jak podłączysz vaga,zrób logi i wrzuć do analizy w działe diagnostyki Vag Jak bedziesz robil grupe 011 to zrób jeszcze 010, 003 i 008.
  23. Jak uważasz ale zawsze pozostaje ten 1% no wtedy porównasz sobie wartości z czujników i masz wszystko czarno na białym
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good: najlepiej jakieś mocne Quattro [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 23:10_________________________________________________oczywiście do ciągnięcia
  25. chriss odpowiedział(a) na Peterka temat w Audi A4 B5
    Ja bym obstawiał amory i tuleje tył sprawdź porządnie szczególnie tuleje tylnej belki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.