Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Kilka fotek z nocnego spota na MOPie przy autostradzie A1
-
Grand Theft Auto V
Czyli przekładamy dziś spota z Moskalem? Chwila przerwy dobrze mi zrobi
-
Grand Theft Auto V
Gra kupiona, będę grał
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
To będzie najszybciej wyglądający diesel na świecie
-
Moje prace
Paweł, praca jak zwykle urywa.... Pozdrawiam
-
jaki odkurzacz piorący
Ja używam Karchera SE 4001, jak na razie działa i służy bez zastrzeżeń
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
No nie byłem i szczerze mówiąc się nie wybieram Ale przecież nie trzeba pasować na piczy kłak, zejść żeby było ładnie i wszystko...
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
Założyć 19, spasować i da się jeździć
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
Standard... Fajna eSka, niech służy
-
[ALL B5] Audi S4
na kleju do szyb Dokładnie tak a jak to się ma do trwałości powiedzmy w upały i mrozy? nie odpadnie? Myślę że możesz się powiesić na tym i nie odpadnie
-
[ALL B5] Audi S4
na kleju do szyb Dokładnie tak
-
[ALL B5] Audi S4
Ty lepiej załóż temat z autem bo jestem ciekawy co tam wyrzeźbiłeś Jak robisz z głową i na spokojnie to ciężko zepsuć...
-
[ALL B5] Audi S4
Jeszcze będą poprawki
-
[ALL B5] Audi S4
poka przod gdzie rejka? Tam się nic nie zmieniło... jak była blacha tak jest a ta blaszka co tam wisi w tle? Zapasowa :grin:
-
[ALL B5] Audi S4
poka przod gdzie rejka? Tam się nic nie zmieniło... jak była blacha tak jest w końcu dwa dni mycia:grin: może się powtarzam, ale świetne jest to auto:kox: Mycie skończone dzisiaj wieczorem spot, kiwka i do domu... Kolejny planowany wyjazd? Początek przyszłego tygodnia
-
[ALL B5] Audi S4
Wpadł na klapę nowy emblemat... jestem bardziej eko teraz
-
[ALL B5] Audi S4
po co wycinałes nadkola ??? mi sie same wycieły oponami ' date=' dokładnie , na wymiar i tyle ile potrzeba [/quote'] Wycinałem od razu jak błotniki zaklepywałem
-
[ALL B5] Audi S4
Da się przy zaklepanych błotnikach, na "serii" może być problem... U mnie są zaklepane błotniki i powycinane górne części nadkoli, od czasu do czasu coś tam przytrze delikatnie ale tragedii nie ma
-
[ALL B5] Audi S4
Nie na takich parametrach ludzie jeżdżą
-
[ALL B5] Audi S4
Byłby ideał jakby miała 9,5" zamiast 8,5"...
-
[B5 AGB] VIAGRA
Carsdream ?
-
[ALL B5] Audi S4
Brzydka nie jest no i coś tam już takie GTA jedzie no ale to Alfa
-
[ALL B5] Audi S4
Trzeba odgrzebać trochę temat... W końcu na koniec sezonu udało mi się zaliczyć jakiś zlot - Allstars Tuning Weekend 2013... Kilka "kradzionych" fotek ze zlotu:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Poskładać? Moment
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
Damianie, coś ty k**wa zrobił z kołami