Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Jest :kox: 5h na marne nie poszło A nie byłeś pewien efektu :gwizdanie:
  2. Czemu nie możesz ściągnąć tarcz ?
  3. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie, piorę w jakimś płynie do prania kolorowych rzeczy, potem lenor i jak nowe
  4. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    do prania Mikrofibr Ja piorę w automacie Jaka jest różnica ?
  5. Rozrząd zmieniony, powoli składam fure Oczywiście nie obyło się bez problemów z odkręceniem wisko...
  6. Pas przedni dość mocno oberwał, pasek wielorowkowy a dokładniej jego strzępy dość długo znajdowałem pod maską, rura wodna która idzie do chłodnicy oleju poszła na złom, padło wisko... Prawie zrobiła się dziura w chłodnicy...
  7. Niestety tak, trochę strat narobiło... Jakiś ..... je pospawał i niestety ale spaw nie wytrzymał, dobrze że rozpadło się 2km od domu przy prędkości 40km/h podczas zjazdu z ronda a nie jakieś 3min wcześniej jak leciałem autobaną "trochę" więcej niż wolno... Ale straty i tak były.
  8. W tamtym roku zmieniłem tylko pasek bo uszkodziło mi go rozpadające się koło pasowe :gwizdanie:
  9. No auto masakryczne, jak motory nie dały mu rady to nie dziwne że pojechał
  10. GT-R na blachach SK ? Wiedziałem że miałem jechać ;/ :hi:
  11. Bierz RS4 RS4 to klasyk a S4 to szybsze A4...
  12. Dałbym do mycia silnik ale nie chce potem wymieniać połowy czujników, cewek itd.
  13. Teraz powinno być git Nie wiem co się stało że nie było widać :gwizdanie: Jutro do auta wpada nowy rozrząd i będą poprawione łączniki wydechu.[br]Dopisany: 10-07-2011, 20:45:10_________________________________________________Nie ma to jak od rana sobie porezać
  14. Mam ta samą antenkę tylko radio inne i daje radę
  15. Z tego co wiem to za koła dowód poleciał :gwizdanie:
  16. Oto co ja stworzyłem
  17. Ja nawet nie wiem że 2.7 może palić mniej niż dyche :gwizdanie: To już nie jazda wtedy... U mnie na FISie poniżej 12.7 nie zejdę W realu podobnie pali...
  18. Tylko jak ty nie będziesz sprzedawał a padnie skrzynia to wołałbym dołożyć i kupić u SIDa niż gdzieś na allegro nie wiadomo co.
  19. Każdy ma inne wymagania dotyczące komfortu, dla jednego będzie mega miękko a dla drugiego to będzie taczka.
  20. Przy hamowaniu to hamulce bankowo.
  21. Egon, Sto lat :drunk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.