Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. No to w takim razie trzymają ci hamulce, musisz rozebrać i przesmarować.. Pewno prowadnice zapieczone będą...
  2. Ładny Leon Zrobisz co planujesz i będzie kosa
  3. Mario, będę pamiętał jak pojadę to lecimy razem Może wypada się wybrać dzisiaj ma M1....
  4. Na 3 dni napewno nie pojadę, wpadnę może w sobotę, zobaczymy
  5. No szkoda, to w przyszłym będę
  6. Witam U mnie tez mega burza była wczoraj... W tym tygodniu odwiedzę chyba Gliwice jak dobrze pójdzie
  7. Jak tam uważasz
  8. Powoli nie jeździsz, ja bym się bał nalać 10w40, jednak szybciej traci lepkość itd. Nie zawsze trzeba Autodacie wierzyć. Ja nalałem Shell Helix Ultra Racing 10W60 i jestem mega zadowolony, nie wiedziałem że silnik może zacząć o tyle ciszej chodzić po samej zmianie oleju, może olej nie najtańszy ale naprawdę warto.
  9. Myślę że w 15k by się zmieściło...
  10. Robi robotę
  11. Pełen syntetyk :gwizdanie:
  12. Moskal, nalej coś lepszego :gwizdanie:
  13. Chyba Cię kiedyś odwiedzę
  14. Grubo idziesz Będziesz kosa
  15. Wydaje mi się że ciężko będzie urwać tą dokładkę przy mojej glebie. Nie dojeżdżam tez nigdy do krawężników, trzeba uważać i tyle. Każdy robi to co uważa za stosowne, jeden montuje zderzak z eS do diesla a drugi jeszcze co innego, każdy ma jakiś wizerunek swojego auta... Mnie się podoba, wygląda inaczej... Jak się znudzi to odkręcę kilka wkrętów i po problemie
  16. Zostaje Ma się wyróżniać...
  17. Jak to co, dokładka z Cupry
  18. dzięki jak przyjechałeś na zlot podszedłem do twojego auta aby się przywitać, ale ciebie już przy nim nie było Minęliśmy się, poszedłem oglądać fury zanim zaczęły wyjężdżać
  19. Kolejny mod, dokładka z Cupry:
  20. Jak przyjdzie do kupowania to pewnie wybór i tak pójdzie na Porsche znając życie, opinie ludzi jak to hamuje mówią same za siebie. Przód mam nowy więc narazie nic nie ruszam. To narazie takie gdybanie. Na pierwszym miejscu chyba jest program tak czy siak
  21. Zwrotnice :gwizdanie:
  22. 6 tłoczkowe, tylko takie biorę pod uwagę Warunkiem jest żeby zmieściły się pod 17".
  23. Rynek USA także powinno być to. Na Europę jest końcówką A.
  24. Według mnie to ten numer to: 8D0 953 053 B

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.