Treść opublikowana przez mar_92
-
Spociki Łódzkie
filmik ok :> :D[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 15:39_________________________________________________Czy dziś na ul Zachodniej przy urzędzie ,około godziny 15 jechał ktoś z klubu? , czy mi się coś przewidziało
-
[B5 AFN] Odcina moc przy 120km/h
Po tym zabiegu jeżdżę już dwa lata i jest ok,nikt nie musi sugerować się moja wypowiedzą,napisałem co Ja zrobiłem
-
[ALL B6] Opadająca klapa bagażnika - AVANT
kolega kupił na allegro ,miał dwa lata i nic się nie działo
-
[B5 AFN] Odcina moc przy 120km/h
psikałem na sztangę,u góry przy gruszce
-
Spociki Łódzkie
bez okularów a sprawdz czy jestes w stanie popatrzec tej ostatniej w oczy hyhyhy w ktore ??? :naughty: :naughty: ta bez okularów
-
[B5 AFN] Odcina moc przy 120km/h
miałem tak że wchodził w tryb awaryjny , popryskałem sztangę która jest przy gruszce kilka razy wd 40 ,potem poruszałem kilka razy ręcznie , potem w samochód i but - pomogło
-
[B5 ANB] Poziom gazu w butli
czyli powinno wejść, jakieś 30-31 litrów
-
[ALL B6] Opadająca klapa bagażnika - AVANT
ze szrotu to tylko do poloneza
-
[B5 ANB] Poziom gazu w butli
jedz tam gdzie zakładałeś , powinny raczej po kolei gasnąć
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
może nie miałeś bieżnika na letnich :>
-
[B5 AFN] Podświetlenie pali sie cały czas.
zdemontuj te żarówki i zobacz
-
[B5 AFN] Podświetlenie pali sie cały czas.
mam taki sam rocznik , ale w moim palą się tylko przyciski od szyb,może założyłeś jakiś kondensator do radia
-
Sprzedaż nie przerejstrowanego samochodu
jak sprzeda za kwotę ta co kupił lub mniejsza ,to nie zapłaci 19%
-
Sprzedaż nie przerejstrowanego samochodu
umowę kupna dajesz oryginał ,sobie zostawiasz xero na zapłacenie podatku masz dwa tygodnie
-
[INNE] Reanimacja akumulatora
Ja kupił bym nowy
-
[B5 ADR] Temperatura
może czujnik
-
Spociki Łódzkie
Ja mam psa i kota i ogarniam, także bierz te sunie i nie marudź, dasz rade [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:09_________________________________________________ :polew: :polew: No niestety ale mam już jedną baaardzo dużą sunie i nie akceptuje innych piesków w domu, poza tym muszę liczyć się ze zdaniem innych lokatorów;/ Ten psiak leżał na działkach pod płotem przez tydzień, zapewne jakiś przyjemniaczek wyrzucił go z auta przy drodze ;/ Szkoda do schroniska oddać bo wiadomo ile tam psów mają, po miesiącu wszystkie pupile które ni znajdą domu są usypiane No dobra to kto nie ma psa? a może mieć? Miśki mają, ja mam a może się ktoś zlituje ? zima idzie, bądźcie Mikołajem w tym roku i przygarnijcie dziewczę - miło jej z oczu patrzy DJ ja biorę Bose :> [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:05_________________________________________________ chyba o Twojej :> niektóre punkty u mojej się zgadzają, pewnie Twoja niema żadnego z tych punktów :polew:
-
Spociki Łódzkie
oto cała prawda o naszych Paniach http://www.tapetomania.pl/tapeta/65/13/147496
-
[B5 ADP] Nie odpala. Akumulator czy rozrusznik ?
Ja bym podłączył akumulator i go naładował
-
[ALL B5] Błędne wskazania poziomu paliwa w baku
może wystarczy przeczyścić
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Ja jeszcze poczekam :>
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Jeszcze ma daleka drogę
-
[ALL B5] którędy przeciągnąć kabelki do czujnika termometru
dokładnie jak pisze kolega burus2
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
ale jeszcze nie spadł :>
-
Spociki Łódzkie
też słyszałem o nich dobre opinie, jak długo ten znajomek jeździ po naprawie u nich jeździł dwa lata i auto sprzedał na ul Giewont podobno lipę robią