Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AMON

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AMON

  1. Fela ostra i 19'',bedzie grubo na lato,ozesz no co najmniej 18 musze zalozyc teraz zeby sie obok ciebie pokazac
  2. Wypas maszyna i niedaleko
  3. ,,No popatrz jaka franca'' pewnie bedzie ciekawie,czekam na pierwsze mody,pzdr
  4. Fura ma potencjał, biały lakier to jest to , powodzenia w modzeniu :>
  5. AMON odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    Muskularne :>
  6. AMON odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    Ktos cos mowil o upalaniu :
  7. Policja chyba goniła go ceedem bo coś nie dają rady
  8. http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Szalony-poscig-za-kradzionym-audi-zobacz-film,wid,12301955,wiadomosc.html?ticaid=5a3ba
  9. Ja dodam jedynie,że auto na żywo robi piorunujące wrażenie a felgi zdecydowanie pasują
  10. W Rothenburgu widzialem chyba identyczne B7
  11. A ja przypadkowo przejeżdżałem i podejrzałem co tam słychać u lakiernika i powiem, że bardzo ładnie się prezentuje maszyna,nawet na wpół naga
  12. Przy tym fotosie trzeba się nieźle nawyginać żeby coś zobaczyć,resztę odsłonię później
  13. Wypasiony super ES :>,poza tym ładna maszyna,jakie plany oprócz tych drobnych o których wspomniałeś ?
  14. Widziałem fure live i moim skromnym zdaniem gleba konkretna LOW FOR SHOW hehehe a fela ......... kox
  15. Ja również mam taką nadzieję na spocik niedługo jak już wszyscy legniccy forumowicze odpicują swoje maszyny na lato(m.in.kristof2009 i jego nowy lakier)i ja nowa fela i znam jeszcze parę osób,które na pewno miały by zakusy na takie małe spotkanie :>
  16. Nowe sprężyny zdecydowanie dodały sportowego charakteru twojej maszynie,efekt myślę że więcej niż zadowalający,czekam na dalsze mody :>
  17. Trzeba trochę potrząsnąć tematem kolegi bo coś wieje nudą ,a mianowicie dzisiaj miałem zaszczyt ujrzeć furkę kolegi live i powiem,ze zacnie się prezentuje
  18. Panie kolego po prostu szacun za robote,za kazdym razem jak patrze na fure to musze zbierac szczeke z podlogi :oklaski:
  19. Ładna sztuka,podoba mi się wersja USA,jedyne co bym zmienił na Twoim miejscu to fotele na te z lepszym trzymaniem bocznym,poza tym
  20. Ten grafik na tej feli z bmki rzeczywiście konkret,ja już czekam na finał modów jak się w całości będzie prezentować maszyna :>
  21. Fura oczywiście ,ale jak zobaczyłem to ogłoszenie( http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lrnngstxhrfj ) od razu mi się skojarzyło z Twoją maszyną lub z wizją jak może wyglądać,oglądaj póki jeszcze nie wygasło i może być to dobra inspiracja do dalszych modów
  22. A myślałeś może nad lakierem suzukagrau?
  23. Ładna sztuka
  24. Duzy plus za nietypowy kolor,poza tym reszta prawidlowo,czekam na dalsze modyfikacje,potencjal autko ma zdecydowanie,pozdro.
  25. Jakiś fetyszysta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.