Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. zobaczcie http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Pozar-po-wybuchu-w-warsztacie-samochodowym-w-sw-Wojciechu-n55649.html
  2. Od niedawna użytkuję telefon Motorola Defy i szczerze go polecam. Do najnowszych nie należy, ale jest solidny i dobrze dopracowany. Bateria trzyma 2 dni, przy czym rozmawiam-średnio-2,5 godz. dziennie (plus trochę internetu). Dużą zaletą tego telefonu jest zasięg- nawet w ''czarnej dziurze'' się sprawdza, gdzie inne telefony ''wymiękają'' w tym stare dobre Nokie.
  3. 2din + coś fajnego multimedialnego PS. sam na to poluję :gwizdanie:
  4. pierwszy w historii darmowy czujnik do audi :>
  5. wyciągaj te lampy i przerabiaj na bixenon wtedy zobaczysz co to znaczy mieć widno przed nosem :>
  6. czujnik można zrobić samemu wystarczą dwa miedziane druciki jakieś grubsze, na ich koncach założyć wsówki, wywiecic w zborniczku dwa malutkie otworki takie jak średnica drucika miedzianego wsadzić dobrze zakleić, drucicki połączyć przewodem, jeden do masy auta, drugi do licznika wiem, że to druciarstwo, ale jak tak zrobiłęm, dzięki czemu, kontrolka o niskim stanie płynu zapala mi się jak mam 0.5litra w zbiorniczku, (na ori czujniku nie da sie tak, przez to ze czujnik jest duzy i musi być zamontowany na rónej powierzchni, inaczej będzie ciekł) pozatym dwie małe dziurki z wcisniętym na styk drucikiem dużo łatwiej uszczelnić niż ori czujnik całość zakleiłem klejem na gorąco i od paru ładnych miesięcy wszystko działa jak powinno
  7. taka mała śmieszna historyjka... wczoraj po obfitych opadach śniegu jadąc do pracy po nie odśnieżonej lokalnej drodze tuż przed 6tą rano napodkałem ponad pół metrową zaspę śniegu, zatrzymałęm się i myslałem co dalej, gdy po chwili w lusterkach zobaczyłęm zbliżające się dwa xenonowe punkty świetlne nadjechało S6 c5, koleś zatrzymał się obok mnie wysiadł podszedł i mówi "posuń się, przejadę bo mam quattro...." i pojechał a jak zawisł w zaspie to drzwi nie mógł otworzyć tyle śniegu było napęd Q super sprawa, ale oleju w głowie nic nie zastąpi to tyle
  8. 3 Razy grzać świece tego to ja nawet w starym Zetorze nie robię. Co do cen przy zamówieniu z hurtowni: Ropa 5.51 opał 3.95
  9. A nie możesz sam sprawdzić gdzie masz map sensor????????? Czy jest on na rurze na dolocie przed kolektorem, czy też w sterowniku. Jak nie wiesz to poszukaj na forum, jest tego mnóstwo. Jak się dowiesz to czujnik znajdziesz w 5 sekund.
  10. Kowi87 dzienne są przez SD-2, nie chce ledowej H7 bo nie będe miał długich, a tak zawsze to dodatkowe światło, mimo to, że bixy pięknię świecą paput dokłądnie, zapasówka tak jak biedrony była od Ciebie ale po oponie to już nie ma śladu, zrolowała się na maxa [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:55_________________________________________________pare zimowych fotek, spadł świeży śmnieg to na trasie fajna zabawa była
  11. Panowie czy trzeba dbać jakoś szczególnie o wyświetlacz FISa przy tak niskich temperaturach?? U mnie dziś rano było -22
  12. nie wiem co z tymi UG7+, nigdy mi tak szybko się nie zużywały żadne opony ze znajomym wulkanizatorem wydaje nam się, że może teoria z dużą mocą na przednią oś (ok 180PS i 375Nm) i zbyt wąskim oponami 205 może być prawdziwa letnie opony, nówki Continentale, wytrzyamły jeden letni sezon, ok 35 tys km i obecnie mają koło 4mm bieżnika, także też już szroty
  13. najpierw wyciąłęm w kratce otwór, wsadziłęm wskaźnik, potem pianka montażowa do okien, po zaschnięciu, docięta, na to szpachel, szpachel wykańczający, podkład i kilka warstw czarnym matem inną wersję to robiłem z naciągnięciem skóry można też taką przygotowaną kratkę wysłać do flokowania, też fajny efekt wychodzi.
  14. u mnie w prawej lampie trzeba było dołożyć do kostki nowy pin aby podłączyć zasilanie, dodatkowo wyciąć otwór na żarówkę, cała zmiana STOPu zajeła jakieś 40 minut,
  15. u mnie to tak wygląda :>
  16. to ile Ty robisz kilometrów w jeden zezon 5 tys ?? mi UG 7+ wystarczyły na jeden sezon, jeździłem na nich w poprzednią zimę, super się sprawowały, ale po przebiegu 27 tys km miały bieżnik o wysokości ok 3mm i poszły na śmieci. Dodam, ze te same opony na tylnej oś wyglądają po tym samym przebiegu jak nowe. Auto użytkowane 95% w trasie, reszta w mieści, ciśnienie 2-2.2 i powiedzcie, dlaczego tak szybko wytarły się opony????
  17. tylko czy jest sens, kolejne 300 tys. na tym setupie to chyba nie pociągnie tłumik pociągnie, a jak silnik padnie, to remont i znowu jazdaa... narazie na tym setupie ze 100tys km i jak narazie zero problemów z silnikiem
  18. a ja napisze troche negatywnie o HTC Sensation dostałem tego smartfona z firmy, do użytku jako tel. służbowy. Wszystko było pięknie do czasu kiedy zauważyłem, że ciągle przychodzą do mnie wiadomości "że ktoś próbował się ze mną połączyć", że często byłęm poza zasięgiem. Okazało się, że te smartfony mają strasznie słaby zasięg, który dodatkowo przez złe wzięcie go do ręki drastycznie spada. W miescie gdzie jest dostępna sieć 3G problemu nie ma, zawsze jest zasięg, natomiast na wiochach, w trasie, gdzie jest tylko GSM, praktycznie z tego cuda nie dało się dzwonić. Nie pomogło oddanie do serwisu, wymiana tylnej klapki z antenką, która jest umieszczona w dolnej częsci, nie pomogło wygrywanie róznych wersji oprogramowań, czy też ręczne ustawinie na opcję GSM. W czasie jazdy samochodem, bardzo czesto rozmowy byłu urywane, rozłączane, aż stwierdziłem, że czas pozbyć się tej "SENSACJI", bo po prostu sygnał nie nadążał za mną :polew: Smartfona tego mogę polecić wszystkim tym, którym bardziej zależy na komputerze w kieszeni niż na telefonie, oraz tym, którzy są w dużej mierze w zasięgu 3G. A jak myślicie, że moje kłopoty z tym smartfonem to jakiś sporadyczny przypadek, do wpiszcie w google, "htc sensation słaby zasięg" itp odnośnie iphone 4 czy 4s też mają ten problem, tylko o tym głośno się nie mówi, do 4ki dawali specjalne obudowy/futerały któe miały zapobiegać zatracaniu sygnału. Natomiast 4s jak tylko znajduję się w zasięgu GSM i zostanie odebrane lewą ręką, to po chwili siła sygnału mocno spada, po czym zazwyczaj zostaje przerwane połączenie. Smieszne prawda?? ale moi współpracownicy co mają te smartfony i dużo dużo jeżdżą po kraju, nie gadali by takich bzdur gdyby to była nieprawda
  19. Witam Proszę o analizę logów. silnik AHU, podkręcony soft + wtryski z AFNa bardzo! często wpada w tryb awaryjny, ciągle coś grzebane i ciągle coś nie tak teraz jedzie niby ok, ale nie na 100% swoich możliwości proszę, rzuczcie okiem i coś doradcie BŁĘDY: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 028 906 021 GK Component and/or Version: 1,9l R4 EDC G00SG 1414 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 40861 1 Fault Found: 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-10 - Faulty - Intermittent DYNAMICZNE: Log (0 - 000) Log (1 - 001) Log (2 - 010) Log (3 - 011) Log (4 - 004) Log (5 - 008) Log (6 - 003) STATYCZNE: Log (0 - 000) Log (1 - 004)
  20. są wieczne... :gwizdanie: zewnętrzna strona bez zastrzeżeń, a w środku bebechy się wydmuchały/przegrzały na zimnym jakaś blacha brzęczy i dźwięk jest bardzej basowy. Normalnie to nie przeszkadza, ale jak się dziennie jeździ średnio ponad 2 godz to już trochę męczy
  21. lapek85 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    numery manetek pasujących do b5 są podane w tym temacie, trzeba poszukać,generalnie nie ma wielkiej filozofii z doboremmanetki, pełno tego. manetki nie dzielą się na te z automatu czy manualu, są takie same. Wiązki nie ma sensu wyciągać z innego auta, lepiej,szybciej jest zrobić samemu, 5 cienkich kabelków, połączyć manetka-->ECU potem proste kodowanie w VAGu i po sprawie mi to wszystko łaćznie z rozebraniem i złożeniem zajeło może z 3 h :gwizdanie:
  22. lapek85 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    w TDI zamontować tempomat to zajmuje tyle czasu co w renówce wymienić żarówkę a tempomat przydaje się bardzo często, nie tylko na długich prostych drogach :gwizdanie:
  23. Witam W moim klekocie przy przebigu ok. 300tys km zaczął buczeć środkowy tłumik, przedmuchał się przez te lata... Moje pytanie, jakiej firmy kupić tłumki, dodam, że nie chce żadnego"poprawiającego moc i dżwięk" tylko taki któy troche wytrzyma i będzie cicho. Z góry dzięki za odpowiedzi
  24. Dzisiaj zamawiałem 5000 litrów ropy to cena w "zaprzyjazinionej " hurtowni 5,26 zł/litr
  25. nie łam się, tylko działaj ja jak robiłem program to w pierwszej wersji było coś koło 182/388 ale dymienie było juz spore i zeszlismy w dół. wszystko przez turbo z awxa, jak chcesz przebic 180 to brd pakuj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.