Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B6] Zimmermann vs Ferodo
mogę jakoś bez mierzenia tarczy dowiedzieć się jakie mam teraz?
-
[ALL] HID - rozpala się i gaśnie
najlepiej zarejstruj się na elektroda.pl forum stoi na wysokim poziomie elektryczno elektronicznym, nie dość że dobiorą Ci opornik to wszytko powiedzą co i jak. Jak byś był w PL i miał blisko do mnie to mogę to ogarnąć
-
[B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)
za mało
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
to bez klimy nazywało się kiedyś termotronic czy jakoś tak
-
[ALL B6] Zimmermann vs Ferodo
a zaciski?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
zastanawia mnie tylko po co? bo producent ich używa? bo są droższe? bo może idelanie będą pasować w miejsce pod lampą?
-
[ALL] HID - rozpala się i gaśnie
nie bardzo rozumiem jak mogą wyskakiwać inne błędy jeśli wsyztko jest podłączone pod + i - z zasilania starych żarówek... Może Ci ktoś to źle podłącza? Xenonami zajmuję się 4 lata i nie takie auta już miały zakładane zestawy, podjedź do kogoś kto się na tym zna. A myk jest taki że wstawia się opornik w instalacje, lub żarówkę w pudełku. FIS myśli że jest żarówka (bądź na prawdę jest) ale zasilanie pociągnięte jest dalej do przetwornicy....
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
kupowanie używanych przetwornic jest bardziej ryzykowne niż kupowanie zestwu (w nim chociaż mamy gwarancję, a wygląd i efekt świetlny jest dokładnie taki sam)
-
[ALL B6] Zimmermann vs Ferodo
koledzy co potrzebne jest do swapu na 312?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
kup zrstaw na małej przetwornicy, wszytko będzie jak fabryczne, tylko wtyczka w przetwornicy inna
-
[B5 AGB] Wyjęcie dużej navi
- [B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)
a ja powiem tak, a6 (c5) w rodzinie 2,5tdi, mieliśmy, ja nim zrobiłem około 100tyś.... zakochany byłem w tym silniku dlatego szukałem B5 z 2,5.... niestety nie znalazłem i mam teraz moją pszczółkę 1,9 :> Ale koniec tematu 2,5... Jakie plany na dalsze zmiany w tej 1,8?- [B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)
Tył nawet spoko, trochę ten wydech duży ale jeszcze nie boli. Przód jak będziesz zmieniał to nic nie powiem. Ten napis w środku to porażka A co do silników to mimo opini 2,5tdi wolał bym go sto razy bardziej niż wolnossącego 1,8....- [B5 AVG] Jakie miejsce na wzmacniacz ?
Wymiary (szer./wys./głęb.) mm: 267/65/245 nie wejdzie do schowka? jak nie to może pod schowek nad nogami pasażera- [B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Ładna sztuka oby tylko silniczek nie sprawiał problemów- [ALL B5] Jakie głośniki mam kupić ?
a ładnie pociągnie np przedni zestaw oparty na Hertz DSK 130.3 ale pod bass to szału nie będzie, kup sobie dwie skrzynie soling (takie czerwono czarne) 30cm głośnik, robią sieczkę w aucie (nie jakość) ale Tobie widać chodzi tylko o bass więc będzie pięknie no i koszta.. dwie skrzynie ok 300zł wyjdą- [ALL B5] Jakie głośniki mam kupić ?
pisząc że ten blau to lipa chyba nie wiesz co piszesz :gwizdanie: cena - jakość = rewelacja Spokojnie posłuży do zasilenia głośników w aucie- [ALL] Czy dobry jest taki głośnik basowy do bagażnika w avancie ?
voice kraft i wsyztko jasne- [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
ja uruchomiłem wszytkie kontakty i podobno są takie ramki, jutro będę wiedział czy na prawdę istnieją i jakie koszta tej ramki Jak się dowiem to chętni na zakup do mnie będą mogli się zgłaszać- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
bo w chromie to ładnie wygląda bateria do umywalki- [B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
kolego hid i xenon to to samo ;P więc nie musisz pisać hid xenon Zakładaj jakieś lepsze koło 300zł żebyś nie żałował Autko śliczne i Q- [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
patrzyłem w DE i UK też nie widzę do b5- [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
a problem tego że będzie to nie pasować dalej jest pomijany, kupcie se te radia 2din i niech leży jak moje, bo paneli do b5 nie ma póki co albo ja nie mogę trafić. Na allegro pisałem do wszytkich którzy mają przejścióki do b6,b7 itd mówią że do b5 nie ma. w ASO przez tel "takie rzeczy to tylko w erze" :> Jakieś pomysły? aaa w poważnej firmie car audio koszt takiej ramki indywidualnej to ok 600zł i widziałem że szału nie ma, sam se mogę wyszpachlować takie coś i polakierować, precyzja.... hmmm no taka tłuczona na sztuki przez maszynę jest lepsza- [ALL] HID - rozpala się i gaśnie
kolego zrób sobie tak jak ja w man-ie najpierw przejściówkę z 24na 12v i wybór jest pełny- [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
i dalej nie wiem co za ramkę można kupić ;( JVC KW-AVX810 - [B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)