Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AHH] Czy można odpalić na pych ?
śmiało, 4ka i ogień ale jak nie musisz to nie rób tego
-
[B5 APS] Ori listwy na drzwi od S4
- [ALL B5] Odwrócona lampa (snop światła)
Witam Dziś byłem w ASO i pan stwierdził iż mam odwróconą wiązkę światłą w prawym reflektorze, co znaczy że ten "ząb" świtlny mam chyba na dole a na górze pół jajko świetlne. Mówi że środek pewnie jest odwrócony, nie bardzo rozumiem o co mu chodzi i jak to naprawić. Sam zawołał 150-200zł i auto na jutro, niestety nie mogłęm zostawić auta do jutra, poza tym z waszą pomocą może zrobię to sam....- [B5 AJM] Problem z ustawieniem lampy
popatrze bo demontowałem- [B5 AJM] Zderzak od s4 - osłona silnika czy bedzie pasować ?
kły są chyba takie same przynajmniej ja nie widzę różnicy- [ALL B5] Trzeba mocno deptać aby zahamować (naprawdę mocno)
ja się spotkałem z czymś podobnym w audi a6 c5 (2,5tdi) pedał ciężko chodził auto słabo hamowało, klocki ok, płyn ok pedał też się nie pompował, do tego auto inaczej przyspieszało niż inne 2,5 (gorzej) po czasie okazało się podobno że wina leżała w jakimś wężyku chyba podciśnienia. Ale głowy za to nie dam bo słysząłem to od znajomego który kupił to auto później- [B5 AJM] Problem z ustawieniem lampy
Witam Po pewnym czasie używania auta zastanowiło mnie czy tak ma być. Jak wiemy auto ma dwie lampy regulowane niezależnie każda (wysokość) reguluje obie w moim przypadku z pod maski kluczem imbusowym i ustawiłem wedłóg siebie tak samo czyli linia dolna i linia "zębów" się pokrywają. Dodatkowo pojechałem na kontrole na stacji diagnostycznej i było prawie ok, gość poprawił. Zadowolony jadę do domu i w aucie naprzeciwko mnie widzę jedna lampę ładnie się odbijającą drugą nie bardzo. No nic staje pod bramą garażu, widzę że linie są idealnie ustawione, światła świecą na taką samą wysokość. Jednak w lewej lampie (od strony kierowcy) jej centrum świecenie (maksymalna jasność) jest zaraz pod granicą światło cień czyli na samej górze, a w prawej lampie od pasażera to centrum jest dużo niżej . Co z tym zrobić? Dodam że na żarókach tak było i na palnikach jest tak samo.- [ALL B5] Naprawa panela klimatronika
zrobiłem, kwestią nie działanie guzików było to że panel z wyświetlaczem ten w przednij ramce jest na zatrzaski, były one połamane od nieudolnej naprawy i po porstu w czasie wciskania guzików przesówał się cały wkład z guzikami i raz działały raz nie. Poprawiliśmy to ale wskazań dalej nie było. Więc wziąłem się za te luty... no i działa jak salon :>- [ALL B5] Moja ślicznotka
- [ALL B5] System BOSE - radio nie czyta płyt
moje radio też nie cyzta płyt "supermarketowych" nagrywanych na laptopie (być może laser w nagrywarce słaby już bo w gelandzie też mi czasem nie czyta alpina takich płyt. Za to jak nagrywam na płytach lepszych, typu TDK, Sony itp to najczęściej czyta bez problemu. Co ciekawe gdy używam zewnętrznej nagrywarki USB marki plextor czy jakoś tak a audi czyta mi nawet te najtańsze płytki :>- [ALL] Szukam ciekawego odtwarzacza VIDEO/DVD
ja mam tą drugą na TIRku, do siodłania naczepki w jedną osobę i jestem super zadowolony, jest dość jasna wieczorami (obraz) może dodam że z wyglądu identyczną, bo kupiłem ją rok temu za ponad 2 razy tyle i nie pamiętam jej danych....- [B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
no ładnie się robi, mi się nie podoba tylko jak to jest z tym radiem.... Co to za ledy tam na dole- [ALL B5] O co chodzi na tej ilustracji ?
scheinwerferlampen (standardausfuhrung)- [INNE] 8P by Miro
- [B5 AAH] Brak chłodzenia podczas upałów
a sprężarka się załącza? słychać zmianę dźwięku silnika... Wtedy będziesz wiedział czy masz gaz, jeśli się nie włączy to znaczy że albo jest uszkodzony kompresor albo nie ma gazu, wtedy idziesz do zawarka napełniania i naciskasz kulkę w nim, jeśli zasyczy masz gaz a kompresor jest uwalony, jeśli nie zasyczy to najpradopodobniej nie ma gazu a kompresor jest ok- [ALL B5] Naprawa panela klimatronika
panowie będę dziś wyciągał i poprawiał climatronica w afn 96rok od kolegi, po prostu nie widać żadnych wskazań na nim (wszytko działa na wyczucie, czyli klima i nawiew) po dociśnieciu panela czasem wszytko się pojawia. Ale moje pytanie jest inne, czemu guziki trzeba naciskać z bardzo ale to bardzo duża siłą? da się to naprawić? co to może być? i czy w domu dam radę odratować parę brakujących segmentów??- [ALL B5] Moja ślicznotka
możesz mi to opisać i dać wykres?- [ALL B5] Instalacja xenonów, zestawu w A4
w który bok? w stronę na zewnątrz auta czy w stronę atrapy?- [ALL B5] Instalacja xenonów, zestawu w A4
z ciekawości odkręciłem dziś dwie śruby i coś nie mogłem wyjąć lampy nie chiałem jej szarpać ale coś ją trzyma u dołu- Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
dobrze takie są przepisy ja tylko mówię co widzę w nowych autach... jaką tendencję więc przestncie być ironiczni do moich wypowiedzi- Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
spoko, ostatnio pare tygodni temu o czym pisałem, zmienili nam palnik w vw (oczywiście parami) gość przyniósł 4.3 a drugi mu powiedział że od jakiegoś tam nr są już 6k.... no i przyniósł inne, marki xenotec czy jakoś tak w różowo białym opakowaniu. A w MANach mamy nawet zestawy żarówek i palników zapasowych w skrzyneczczce plastikowej i na tym są rózne znaki dopuszczające to do użytku (choć nie wiem czy jest to chomologacja) jeśli jakiś będzie na bazie to zrobię zdjęcie ciekawostkę- [ALL B5] O co chodzi na tej ilustracji ?
Witam, nie mogę tego rozszyfrować :gwizdanie: czy chodzi tu o wymianę żaróek postojowych? bo właśnie nie wiem jak się za to zabrać, jakoś tak głęboko są- [ALL B5] Instalacja xenonów, zestawu w A4
każde z małą przetwornicą np: http://www.allegro.pl/item624467617_zestaw_hid_h7_slim_digital_xenony_xenon_warszawa.html http://www.allegro.pl/item640694041_xenon_slim_h1_i_h7.html http://www.allegro.pl/item632326867_xenon_h1_h3_h7_hb3_hb4_xenony_d2s_d2r_denso.html- Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
już nie tylko oryginalnie jest 4.3 więc tak nie pisz... jak nie wierzysz poczytaj i podzwoń- [ALL B5] Instalacja xenonów, zestawu w A4
Nie chiałem lamp wyciągać i myślę że wiele osób też nie będzie chciało, dlatego pokazałem że bez wyciągania też się da. A skąd taka informacja? ze stacji diagnostycznej - [ALL B5] Odwrócona lampa (snop światła)