Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. a ja pozdrawiam Was wszystkich z Kosmosu, własnie jestem w ruskiej rakiecie
  2. autko może być, ale już wiem, że nie chce S4
  3. poziek odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B6
    przetwornice podłączone pod H7 ?? Masz zestaw H7 xenon, w którym mocowanie żarnika ksenonowego jest dokładnie takie samo jak w żarówce H7. Wszystko działa dokładnie tak samo jak w zwykłej H7. Mam obecnie taki zestaw u siebie, odcięcie światła jest idealne, regulacja działa, dywan światła jest również równomierny. rezanie bixenonów z regulacją wysokości właśnie jest w trakcie...
  4. robocizna na orginalnym panelu 2 din kosztuje 500 złotych Za kieszeń 2din, kable, antene, i podłączenie wszystkiego płaciłem 900 zeta, do tego dolicz cena navi 1500-1900 i masz całość. ceny CTV nie bierz pod uwagę są z kosmosu
  5. Lukas odebrałem od Lookiera adaptery
  6. CTV wspiera swoich My na forum wspieramy godnych polecenia Do Warszawy śmiało można jechać do Rogala, Mastersa, Unitronica, Diagtronika Kolejność przypadkowa
  7. poproszę 300 wielbłądów - za***istych, na wypasie, quattro i maja mało palić
  8. mnie tam wszystko jedno byle d*py wpadły
  9. tylko zakład - już swoje z auto vivą przeszedłem i nie chce tego drugi raz przechodzić... coś się organizuje na szersze grone w piatek...
  10. kupiłem samą nakładke na podłokietnik witku
  11. Jakby ktoś z was był zainteresowany to silnik ze skrzynią 10 kafli, do tego trzeba wiązke elektryczną i kompa i jeszcze przeguby, hamulce, jak nie było quattro to wał, tylny dyfer i most. Generalnie w 25-30 można się zamknąć i jeszcze swój silnik sprzedać. Kumplel myśli nad tym intensywnie więc też będe dawał znać jak już coś wyreza... :twisted:
  12. W sumie to gicio -do Qryśki dojechalem, do Szewczyka też, na wydział też, tylko musze poczytać instrukscję bo np. moja ulica jest ale nie ma numeru i czy jest opcja żebym zaznaczył współrzędne dokładne, że to mój dom i żeby dokładnie prowadziła do domu?? Bo teraz gdzieś w pole mi każe jechać :twisted: i wogóle dzięki ci o święty mikołaju za tak zacny prezent w postaci mapy masz u mnie kręcenie suta za free
  13. Subarynka za dwa miechy będzie na sprzedaż w stanie IGŁA, IDEALNYM :twisted:
  14. virus01, masz do wyboru Warszawa lub Kraków - co wolisz
  15. Al_Capone, szkoda twojej niuńki...życie
  16. wszystko się zmieści jak się popieści spadam do szewczyka po moj nowy podłokietnik - narka dziewczynki
  17. Murzynku poinformuje Cię na PW....
  18. Ciebie?? :twisted: nie mam ksenonów w drzwiach kierowcy
  19. wpadne kiedyś na spocik w nim
  20. daje rade ale wiesz te moje dziury w układzie wszystko wypaczają bo normalnie to bym ich oślepiał odblaskiem od moich tłumików :twisted:
  21. moim zdaniem lepiej zrobić to folią - sprayem mogą się chmury zrobić a folie masz jednolitą - a efekt faktycznie fajny
  22. stary chyba z 7 radiowozów widziałem... niedługo nie będzie gdzie się streetować a propo panowie wczoraj jechaliśmy z bieniem z rolowanego i jechał prawie tak jak bryczka Murzyna więc pełen respect :twisted: :twisted:
  23. http://i86.photobucket.com/albums/k115/poziek/DSCN2857.jpg http://i86.photobucket.com/albums/k115/poziek/DSCN2859.jpg http://i86.photobucket.com/albums/k115/poziek/DSCN2862.jpg proszę Wiciu:)
  24. dzęki za info
  25. ale co fotek nie widzisz?? Czy pośladków siostry??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.