Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. ja ostatnio sprzedałem 2 szt na forum i pewnie te osoby są zadowolone jeden za 400 drugi 500. U siebie mam marki Eberspacher, oczywiście sterowanie za pomocą zegara ori od webasto bo fajnie komponuje się w desce rozdzielczej tam gdzie były dwie zaślepki od przycisków , do tego sterowanie z pilota takiego tak jak u devastationa i bajka więc polecam
  2. dokładnie zależy od wersji display bo były dwa display zielony czas grzania- 30 minut , czerwony display 60- minut. Ja sobie jak zakładałem webasto to kupiłem sobie jeszcze pilota i centralke też fajna sprawa
  3. tak możesz wyłączyć nic się nie stanie ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- Oczywiście ze da rade zamontować mój szwagier zajmuje się webastami ja też nie mam klimatronika tylko klime manualną ale na pokrętła co do ceny to zależy jeżeli chcesz pewne to uderz na pw dostaniesz namiar na szwagra. Webasto fajna sprawa uwierz
  4. fajnie że założyłeś gratuluje i kolejny z webastem ja jeszcze dziś zamontuje pilota do mojego oraz poprawie paliwo albo zrobię tak jak ty przez igłe, lub spróbuje przez trójnik plus zaworek zwrotny może sie uda
  5. ten spam to tylko wyłącznie zasługa andrzejów ryjów ))))) ---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- U ciebie to tylko wystarczy zgrać piny zakodować do nowego i będzie wszystko śmigać tylko bierz licznik z a4 bo z a6 to nie będzie pokazywał drzwi itp
  6. bo masz zakodowaną Kanadę Wiem o tym A wiedziałeś o tym że gdy masz zakodowane na Kanade to w chwili błędu abs na fisie ci nie pokaże wykrzyknika )) tylko bedzie ikonka absu świecić sprawdzone ciekaw jestem dla czego a gdy zmienisz kodowanie to jak jest problem absu to pokaże na fisie
  7. no ba
  8. już nie pamiętam ajki to był kod chyba 00140 albo 04140 mam coś takiego tylko ja mam jeszcze gong otwartych drzwi
  9. Witam panowie chciałem doradzić się tych którzy mają zamontowane webasto w swoich B5. Może to być ori lub też samodzielny montaż. Ostatnio założyłem sobie webasto firmy Eberspacher chodzi elegancko tylko jedno ale, wyprowadziłem sobie z niego przewód który idzie poprzez przekaźnik na np 2 bieg wentylatora ( chwilowo nie podłączony). Nie wiem czy go podłączać czy nie. Jak na razie bez tego nawiewu webasto podgrzewa silnik w ciągu kilku minut do temperatury 90st, zapalanie na dotyk rano. Wiadomo że webasto trochę prądu bierze a gdy podłącze jeszcze przewód od dmuchawy to już będzie fajny pobór prądu biorąc pod uwagę np - 20 st brak włączonego silnika. Jak u was to akumulator wytrzymuje, mam podłączać pod dmuchawę czy lepiej nie żeby nie było takiej opcji ze wszystko ładnie pięknie zagrzeje szyby odmrozi i będzie ciepło w środku jak po takiej operacji nie będzie mógł odpalić bo aku słaby jak to u was jest. Czy taka dmuchawa sporo pobiera prądu na wyłączonym zapłonie. Proszę o opinie i rade czy podłączać dmuchawę czy nie
  10. W b5 występowały dwa rodzaje ogrzewania lusterek 1. to po zapłonie 2. po włączeniu grzania tylnej szyby U ciebie jest ta pierwsza opcja więc wszystko ok Tu masz jak to przerobić aby było po przycisku od szyb http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-przerobienie-podgrzewania-lusterek-kluczyku-grzanie-tylnej-szybie-43145/
  11. Info o otwarciu tylnych drzwi bierzesz z krańcówek z tyłu czyli sądząc że masz rok auta 98 to powinieneś mieć już krańcówki z dwoma wyjściami jeżeli nie masz to kup sobie aby miały dwa wyjścia koszt grosze. I podpinasz tylne drzwi ciągniesz z lewych i prawych krańcówek po jednym kabelku do licznika i podpinasz: do szarej kostki 32 pinowej 8 pin szarej -drzwi pasażera w prawym słupku kostka z kabelkiem żółto brązowym(chyba) sprawdź probówką ja tak mam podpięte i chodzi 9 pin szarej - prawe drzwi tylne 10 pin szarej - lewe drzwi tylne klapa tył to musisz probówką sprawdzić najlepiej w kostkach na którym jest sygnał jak się otworzy klape weź kogoś do pomocy niech otwiera i zamyka a ty sprawdzaj a tylna klape podłączasz do kostki zielonej na pin 6
  12. spoko jak ją znajde to ci wyśle za free ---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- mnie tam nie przeszkadzało czasami pomagało lekkie pukniecie w pomke śrubokrętem :polew: poszukam
  13. o ile nie wywaliłem bo pamiętam że u mnie chodziła jak chciała może była źle zamontowana i pływak się zawieszał. Ale to tylko na wodzie a na płynie chodziła nawet spoko (może płyn troszkę przyślizgawy i poślisk miała)
  14. zobaczę czy nie mam tej pomki gdzieś w domu to ci moge wysłać bo gdzieś się poniewierała bo założyłem zbiornik z polifta. ewentualnie można zostawić tak jak jest tylko zmienić polaryzacje sygnałów ale po co mieszać z elektryką
  15. Jeżeli masz licznik przedliftowy z analogowym zegarkiem bez cyferek to mogę założyć się o browca że ci nie pokaże bo już powinien ci pokazać jak masz pełny po jest inne sterowanie lub też poprostu nie wpisałeś odpowiedniego kodowania do licznika aby aktywować płyn ha ha
  16. jeżeli masz licznik przedliftowy to ci nie pokarze na grzybku bo jest inne sterowanie musisz dać pompke z pływakiem a tak na marginesie to juz powinien drzeć że masz mało płynu bo tam jest na odwrót sterowanie a i jeszcze trzeba w liczniku wpisać odpowiednie kodowanie na płyn
  17. masz to fabrycznie zamontowane czy dokładany np: sterownik zamka centralnego :
  18. bo jest inny czujnik inne sterowanie w przedliftach miałeś czujnik w pompce a w poliftach jest tzw grzybek dziękuje dobranoc dla potomnych jeszcze raz napiszę : 1995-1998 FIS PRZEDLIFT info wyświetlane na FIS o małej ilości płynu spryskiwaczy jest za pośrednictwem tylko i wyłącznie pomki z czujnikiem w środku (tzw pływak). Ma ona 3 piny numer tej pompki jest 4A0 955 651 B sterowanie w modelach przedliftowych jest na zasadzie takiej że im jest więcej płynu pływak wtej pompce rozłącza masę natomiast gdy jest go mało pływak opada na dół i zwiera masę i na fisie wyskakuje niski poziom płynu taka powinna być pompka z czujnikem: W modelach: 1999-2000 FIS POLIFT Informacja o niskim poziomie płynu odbywa sie za pomocą osobnego czujnika tzw grzybka który montowany jest osobno w zbiorniczku, czujnik ten steruje odwrotnie niż w przedliftach, gdy mamy płyn piny czujnika są zwarte czyli zmasowane, jeżeli poziom płynu opadnie pod te piny to automatycznie rozwiera mase i fis krzyczy o małej ilości płynu. Czujnik dla poliftów ma numer 7M0 919 376 czujnik ten wyglada tak jak na fotce oraz montowany jest
  19. Występowały dwa rodzaje wyświetlaczy widzę ze ty masz ten fajniejszy. Wyświetlacze tzw display zielony i display czerwony różniły się one czasem grzania. Ja ostatnio zakładałem webasto do swojego i mam niestety display zielony ale zobaczymy czy da rade podgrzać w zimie do tej temperatury co teraz około 10 min i już jest 90 st na blacie. Teraz do sedna Display czerwony - czas grzania 60 min Display zielony - czas grzania 30 min Możesz zaprogramować tylko czy tryby przyciskiem SET 1, 2, 3 czyli na przykład program 1 czyli wciskasz set i ustawiasz godzine np: 6 rano i on ci się załączy o godzinie 6 rano i czas jego pracy będzie tylko prze 60 minut. jeżeli piec nagrzeje ci w ciągu 10 minut do temperatury 90 st to się wyłączy ale będzie w trybie czuwania,jeżeli temperatura spadnie to się włączy ponownie ale tylko w czasie 60 min po upływie 60 minut całkowicie sie wyłączy i juz nie włączy, do póki nie wciśniesz znowu set 1 wiesz o co chodzi jak nie to pytaj Pozostałe tryby będą nie aktywne czyli 2 i 3 i nie ważne czy ustawisz godzine 12 na set 2 czy 18 na set 3 . Tylko będzie działać raz na wybranym SET czyli wybierzesz set 2 godzina 12 to będzie pracował tylko przez 60 minut po czym się wyłączy i już nie włączy w danym dniu
  20. przecie proste jak jeb... Musisz zmostkowac te cienkie nozki gorna z dolna po prawej stronie fotodiody.
  21. Podłączasz się bezpośrednio do komputera ja tak mam a wsówki to kup sobie kostke mini iso w elektrycznym i kabelki powyciągaj ja tak zrobiłem i jest git
  22. yogi3000 juz wszystko mi wyjaśnił po porostu jest błąd w połączeniu puszka sufit ,włącznik. Tylko ciężko puszkę będzie znajść bo chyba jest za boazerią . ale musze coś pokombinować, Jeszcze taka sprawa jest w łazience tam akurat w kinkiecie mi wcale nie świeci a napewno żarówka dobra zastanawiam się czy przypadkiem nie ma fazy na wkręcaniu zamiast na blaszce od spodu. spróbuje zamienić kable w kinkiecie może wtedy zapali
  23. i wszystko jasne powalone w instalacji kto robił nie wiem jak wyłącze włącznik to mam faze w lamie a tak nie powinno być czyli z tego co rozumiem włącznik odcina tylko zero więc jest źle musze gdzieś puszkę znaleźć
  24. będzie tak jak mówisz bo wszędzie jest ok tylko w przedpokoju jest inaczej. I mówisz że w włączniku na dwóch kablach powinna być faza tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.