Treść opublikowana przez grippen
-
Uszkodzony sterownik od licznika - co dalej... ?
spróbuj licznik podmienić na taki jak ty masz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
proszę bardzo nie ma tak lekko wszystko opisane w temacie tylko 362 strony proszę masz rozpiskę do twojego modelu FIS_A4_98_na_00_MaxsteRR.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl a do szarej podłączasz to co masz na kolor szary nie patrz na kolor niebieski i zielony to cie nie interesuje kostki_T32.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Piotrek bo tak ma być i dobrze że nie działa bo ty zminiałeś na licznik poliftowy więć twój rok to 1998 na np 00 iiiiiiiiiiiiiiiii Wtyczka niebieska twoja pin 2 powinien być w nowej wtyczce zielonej na pin 7 to kierunek prawy Kierunek lewy pin 18 kostka niebieska z twojej do pinu 18 w nowej niebieskiej więc trzeba kable przepinać k**wa:decayed: Dziękuje Dobranoc
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
bo w pionku masz dwa kable żółty i czerwony i tak żółty trzeba podłączyć pod + stały a czerwony pod + po zapłonie (lub na odwrót) jak tak podłączysz to będziesz słuchał radia tylko jak przekręcisz kluczyk, jak chcesz mieć cały czas radio bez względu na to czy kluczyk jest w stacyjce to oba kable podłączasz pod stały plus
-
Sprawdzenie klimy
Jaki parownik???? parownik wymieniasz gdy masz nieszczelny podstawowymi rzeczami które trzeba wymienić to osuszacz, dławik (tzw zawór rozprężny) oraz filtr przeciw pyłkowy. Filtr przeciwpyłkowy raz na rok a osuszacz oraz dławik to co dwa lata podczas sprawdzania czynnika. Dziękuje Dobranoc:decayed:
-
Jak się nazywają te drewniane dekory.
u siebie miałem identyczne dekory. Na USA szło inne drewno tzw zielone (coś podobnego z nazwą) tak mniej więcej wyglądają http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/dekory-drewno-usa-s4-238374/ Jeśli masz wlepkę w kole zapasowym to masz tam kod jakie to drewno się dokładnie nazywa
-
Webasto
Pany też stałem sie właścicielem webasta eberspaecher dw5s z elektryką to pikuś już wszystko ładnie śmiga na stole lecz mały problem gdzie mam go zamontować wiem że w od strony kierowcy ale jest taki mały myk że wymieniałem zbiornik spryskiwaczy i ciężko bedzie go tam wsadzić ma ktoś fotki gdzie znajduje się webastow 1.9 kolega Masterek Plastere prosiłbym cię o foto bo ty montowałeś takiego jak ja i gdzie go upchałeś dokładnie
-
Piłka nożna
pany jest gdzieś transmisja online aby se na internecie oglądnąć
-
Zapaszki do auta
i spoko właśnie zakupiłem
-
Zapaszki do auta
właśnie zakupiłbym Chemical Guys Stripper Scent tak ze 188ml tylko nigdzie nie ma ewentualnie powkładam kilka panienek i też powinno być
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Michał widzę że nie świeci ci immo co zrobił ci ćwiara wywalił diode czy zaślepił, widzę że masz ten sam model co ja a świeci ci się sensor u mnie udało się to ominąć dając na pin 25 w zielonej mase może u ciebie też to przejdzie
-
Zapaszki do auta
kurcze powykupowaliśta wszystkie strperry
-
Deska rozdzielcza B5 z przedlifta do polifta I i II
ogólnie na pewno nie będzie pasowała poliftowa roletka kierownicy do deski z przed liftu jest węższa o około centymetr . Listwy ozdobne są ciut mniejsze w desce poliftowej, reszta powinna pasować
-
Przednia szyba do B5
Avant sedan polift przedlift wydaje mi się że mają takie same szyby koszt u mnie samej szyby to 250 zeta z Nordglas z zielonym paskiem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a podłączyłeś kabelek od spalania
-
Użytkowanie e-papierosa
a ja wezmę za niedługo znowu olejek bo pomału kończy się zapas. Zauważyłem że olej olejkowi nie równy na innym olejku 2ml starczy na cały dzień a na innej firmie już nie i niekiedy 4ml dziennie idzie. Co do grzałek to faktycznie u mnie strasznie sie przepalają mi kurcze parę razy spadł na ziemie i raz chodzi raz nie, jak grzałkę stuknę to chodzi dobrze że jest zapasowa jeszcze. A czym dą grzałkę spróbować umyć
-
[ALL B5] Wymiana łożyska sprzęgła kompresora klimy firmy ZEXEL
pany da radę wymontować to koło bez wyciągania sprężarki bo szkoda by było czynnika puścić w atmosfere
-
Spociki w Kielcach
co tu taka cisza może by tak pomyśleć o spociku jakimś
-
skad pobrac vag.com
daj maila na pw to ci prześlę jak będe w chacie vag.com 311.2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dopiszę że odpalasz vaga wchodzisz w licznik 17 recode i wpisujesz wartoś taką jak Karol ci podał
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jakie kuźwa zamki lepiej zjedz snickersa nie zamki tylko krańcówki tylnych tylko muszą być z polifta dwu pinowe koszt ze 10 zł ja tyle dawałem a tu Podłączenie krańcówek drzwi do licznika (informacja o otwartych drzwiach) [jeden ze sposobów] W moim sposobie wykorzystane zostały tylne krańcówki z I lub II lifta (od 98r), z których wychodzą dwa piny (przed liftem tylko jeden), dzięki czemu można było od razu podłączyć dodatkowe, czerwone lampki drzwi tylnych. Przewód z krańcówki, który już mieliśmy podłączamy pod jeden z pinów, z drugiego natomiast wyprowadzamy przewód, który leci aż do licznika (z każdej krańcówki osobny). Pod ten też pin podłączamy sobie masę z lampki, którą ew. możemy sobie w późniejszym czasie dołożyć. Sygnał z prawych przednich drzwi bierzemy z kostki beżowo-różowej, przewód brązowo-żółty, słupek A z prawej strony (przy nogach pasażera), czyli dolutowujemy przewód do wymienionego przewodu i ciągniemy go do licznika.
-
Wymiana anteny sedan
ja dalej jestem w przekonaniu że to nie ori mówię oczywiście o sedanie
-
Dywaniki welurowe
pany co myślicie jest to coś warte 1. Dywaniki welurowe welur Audi A4 B5 od 94-00r. FLO (3126010063) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Wymiana anteny sedan
możesz zrobić fotkę bo nie kojarzę żeby audi miało fabrycznie antenę na dachu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tylko spalanie ci będzie potrzebne nic więcej. Ewentualnie możesz sobie pociągnąć kabelek od poziomy płynu w spryskiwaczy. I tyle Nie wiem jak jest w a6 ale pewnie zbiorniczek płynu chłodzącego trza wymienić bo inne sterowanie ewentualnie możesz zmostkować ale nie polecam boi nigdy nie wiesz kiedy może płynu zabraknąć a później to już tylko anielski orszak