Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. dobra ale mi chodzi oto że dystans przejechałem 350 km i płyn w zbiorniczku był zimny więc chyba termostat się przycina bo raz wskazywał 90 stopni czasami 70 a momentami 60 bo czujnik wykluczam [br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 17:57_________________________________________________im jadę szybciej to temperatura spada a jak wolniej to rośnie 5 dni temu było wszystko ok było 90 stopni no może 88 ale nie spadał [br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 17:59_________________________________________________jutro idę zamówić do sklepu termostat jakiej firmy mam zamówić i jakiej firmy jest ori np czy wymieniać płyn w chłodnicy na nowy skoro on ma rok czasu ale dla pewności wymienie czy mam kupić G12 czy G12+
  2. Termostat wymieniałem rok temu oczywiście zamiennik za 30 zł tak sie zastanawiam czy układ zapowietrzony ale grzeje gorącym powietrzem jak wczoraj jechałem więc chyba to nie to ale pojadę jutro do sklepu i kupie jakiś ori i wymienię
  3. Witam Panowie czytałem na forum ale nie ma czegoś takiego co mi się wczoraj przytrafiło. Chodzi o temperaturę na wskaźniku. Wczoraj trasa w jedną stronę 350 Km po przejechaniu 120 km temperatura drgneła na kresce o jeden ponad 60 stopni im było więcej kilometrów wskaźnik się podnosił raz było 90 stopni a później znowu 60 i tak w kółko czujnik temperatury cieczy wykluczam. Najbardziej dziwi mnie to że po przejechaniu 350 km od razu odkręciłem korek od zbiorniczka z płynem chłodniczym i włożyłem palca i o dziwo płyn był bardzo zimny w zbiorniczku nawet nie był troszeczkę ciepły. Chłodnica nowa i visko termostat kupowany rok temu jakiś zamiennik. Co to może być termostat walnięty [br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 09:40_________________________________________________Chciałem jeszcze zapytać czy jeżeli byłby zapowietrzony układ chłodniczy to on się sam odpowietrzy czy nie płynu jest ok.
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_podswietlanych_kratek_nawiewow_w_modelach_przed_ii_liftem-t48982.0.html[br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 22:31_________________________________________________proszę bardzo
  5. link zamieściłem powyżej
  6. Do modów jeszcze zostały wprowadzone podświetlane kratki nawiewów Montaż kratek w linku poniżej Montaż podświetlanych kratek nawiewów
  7. tego to nie wiem na kotka to chyba nie wygląda każdy ma prawo wyrazić swoja opinie
  8. nad koronką pomyślę a tak na poważnie to fajnie się na tym siedzi a dałem za nie prawie 500 zł oczywiście szyte na miarę ale dzięki za opinie
  9. to proszę bardzo tylko uprzedzam że jeszcze nie skończone na żywo wygląda prawie jak ori na zdjęciach nie ma takiego połysku bo i tak miałem podrapane już przez kogoś były kombinowane i była na przodzie okleina postanowiłem coś z tym zrobić i oto efek jeszcze do małej poprawki Drewno Siedzenia Miała być skóra ale moja kobieta wybrała coś takiego powiem że fajne te futerka i nie mało kosztowały na wiosnę będzie zderzak po II Lifcie z halogenami już kupiony i oczywiście lakier LZ5J niebieski moro efekt perłowy
  10. a te z tyłu wydechy to ja pier..... mój wujek to ma chyba mniejsze w kombajnie :polew: :polew: nie nie nie i jeszcze raz nie
  11. Dzięki wszystkim za pomoc już zdecydowałem i kupiłem ten http://www.allegro.pl/item505366033_zderzak_audi_a4_poliftowy_99_01_lift_wroclaw.html
  12. a jaki koszt nie orientujesz się[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 12:05_________________________________________________a ten numer 3 to on jest po 2 lifcie bo nie widzę tej kreski przez długość
  13. tak tylko gdzie takie zaślepki dostać ciężko jest a ten zderzak nr 3 to jest po II lifcie bo ciężko stwierdzić czy ma tą taką kreskę wyżłobienie bo za bardzo nie widać
  14. Witam mam dylemat który zderzak wybrać mam założone xenony czy wybrać ten na spryski czy bez sprysków podoba mi się ten bez sprysków a wy który byście wybrali na moim miejscu 1. http://moto.allegro.pl/item507585016_audi_a4_lift_99_01_zderzak_przedni_kpl_na_spryski.html 2. http://moto.allegro.pl/item501502824_a4_lifting_od_99_wroclaw.html 3.http://moto.allegro.pl/item500832572_audi_a4_99_02_zderzak_przod_przedni_spryskiwacz.html oczywiście wiem że będę potrzebował jeszcze ślizgów pod ten zderzak i myślę że znajdę mam nadzieje Pozdrawiam i proszę o pomoc
  15. dioda w alternatorze
  16. ja kupiłem w motoryzacyjnym tylko strasznie drogo się cenią i on ma 300 ml koło 22 zł później napisze nazwę tylko musze nazwę zobaczyć
  17. a ja używam plaka tylko matowego i nic się nie błyszczy
  18. http://www.allegro.pl/item496527990_mini_glosnik_30mm_plaski_polipropylen_gd02_fakt.html http://www.allegro.pl/item487955704_glosnik_mini_30_mm_16om_0250.html ja taki kupiłem i jest super jak zostawię na światłach to robi piiiiiiiiiiiiii , jak rezerwa to piśnie raz albo awaria to 3 razy, a jak robie tes vagiem to jest fajny gong
  19. podjedź do kogoś z twojej okolicy kto ma vaga niech ci sprawdzi i ustawi za przysłowiowe piwko
  20. grippen opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Koledzy Pilne A4 1.9 TDI 95 1. potrzebuje numery pinu z etki co wchodzi w kostkę tą taką długą od komputera ten co jest w podszybiu bo chce podpiąć tempomat i nigdzie nie mogę z najść ona jest podobna do pinu w kostce ISO od radia tylko przy tym komputerze jest trochę mniejsza pomóżcie 2. piny do bezpieczników mini jaki ma numer z góry dziękuję Pozdrawiam
  21. no ja też furki na razie nie myje
  22. Witamy na forum A4 Klub

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.