Treść opublikowana przez ono
-
Zlot Mazury Lipiec
Eeee ten 2KC to kicha mam bombe do tej pory
-
Zlot Mazury Lipiec
Wyjazd był zajefajny , dwa razy umarłem .Narazie mało pisze bo jeszcze zdycham
-
B6 avant ladniejsze od B7 avant ??
No wiadomo chyba co wybrałem
-
MOCY PRZYBYWAJ DO 25KM W KAZDYM AUCIE - TUNING BOX???????
Noo super sprawa, napewno wymyślił to pedofil w średnim wieku z deewoo lanosa Nie zebym cos mial do lanosów
-
To moje ścierwo panowie!!
Norbi nie pitol dobrze sie bryka zbiera , powoli ci odchodziłem więc jest bardzo dobrze Musisz sie ustawić z Tomboyem na kreche wtedy naprawde zobaczysz jak jest bryka jest super.
-
zimowki - 225/45 R16 - wziac czy nie?
Tak tylko ze w rajdach latają na kolcach taka mala roznica
-
zimowki - 225/45 R16 - wziac czy nie?
No ja tez latam na 205 ale na 225 dasz rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo zostawił bryke bo polecilismy na chwilke do wawy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpadajcie o 15 do żółwia na lody Teraz sie zgadalem z Adamooo
-
Komunikat z wyswietlacza
Chyba 300 ich nie masz więc szukaj
-
Domykanie szyb z kluczyka
Żółwiu wezme sprzęt i ci ten szyber wyrezam na spocie ... tak po znajomości za free !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro o 15 u Żółwia ? kto wpada?
-
Zlot Mazury Lipiec
Chopy kasa poleciała dzisiaj rano bo wczoraj mialem prze........ny dzień.Ale wkońcu weekend i lody u Żółwia Kichol chętnie bym cie zabrał ale mam komplet ustalony juz dawano , napewno coś sie wymyśli
-
[OT] 4Motion w Passacie - czy to to samo co quattro w A4?
Spanky akurat edytowałem posta To Mastersa robota . Kurde takie coś to bym chciał mieć zabawa niesamowita Tu macie całość jak ktoś chce poczytać o Haldexie http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=943&highlight=torsen
-
[OT] 4Motion w Passacie - czy to to samo co quattro w A4?
Może i jest beee ale w dobie elektroniki z haldexem można zrobić wszystko i wtedy już nie jest beee zobaczcie sami Takie coś w bryce ma Masters , to chyba idealny napęd Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek cytat z jego strony: czyli dowolne sterowanie tylnym napedem. Sterownik mojej konstrukcji i mojego pomysłu uwzględnia także zaciągnięcie ręcznego hamulca i po tym zabiegu tylny napęd zostaje całkowicie rozłaczony. Po zluzowaniu dźwigni sterownik "pamieta" jakie były poprzednie ustawienia i spina tył. Aby zapobiec dodatkowym oporom jakie stawia ten napęd ....tył spięty jest tylko wczasie gdy samochód przyspiesza na 1-wszym, 2-gim i 3-cim biegu. Gdy wbije czwórkę tył zostaje automatycznie rozpięty i auto dalej napędza się na ośce. A opory toczenia sa znaczne. Wczoraj byłem na hamowni 4x4 Macha we wrocławskim Jetroniku i praktycznie cały dzień testowaliśmy auto. Różnica prędkości obracania się osi przedniej a tylnej wynosi 2km/h przy 150km/h. Oznacza to że tylna oś jest minimalnie wleczona
-
Odkręcenie podsufitki
Kichol daj na luz z tym ściąganiem podsufitki połamiesz jakieś zaciski i będzie lipa ja kiedyś w golfie prałem tapicere czymś do dywanów Vanish ? cos takiego, ale w godzinke wypralem i bylo super jak nowe
-
Swiatla do dziennej jazdy
U mnie to dziala automatyczne i nawet nie wiem kiedy sie pala dzienne a kiedy xenony i nie chodzi mi o oszczędności na żarówkach ale wq mnie ich wymienianie.
-
audi navi plus rsn-e
Nooo SID ładnie przyrezane Gratki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja też na 99% bede , 1 zostawiam bo ostatnio mam strasznie prze...ne z robotą.
-
Swiatla do dziennej jazdy
Ja mysle że to fajna sprawa bo przynajmniej nie palą sie w dzień bez sensu tylne światła, a widać cie dobrze , po to je zrobili.Ja mam je normalnie w lampie nie w zderzaku
-
audi navi plus rsn-e
A gdzie ta antena jest oryginalnie montowana ?Jak ona wygląda ? Mam anteny w szybach i na dachu
-
Swiatla do dziennej jazdy
Ja mam . Ale jak ty chcesz to zrobić hmm dodatkową żarówke musisz wstawić .
-
Transmiter FM ?
bushi to całkiem co innego niz normalne radio bo tu masz nadajnik radia w transmiterze a nie ileś kilometrow od samochodu więc nie pownno być problemów.
-
Transmiter FM ?
Transmiter to nadajnik częstotliwości radiowej , twoje radio w samochodzie znajdzie go jak stacje radiową
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No stary pewnie że można , zapraszamy