Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Ten KR to replika , 4.0 V6 z kompresorem , no nie ryczy to jak V8 Z tego co oglądałem fotki to nie było GT500 , a shelby mógł być , był też ładny foose . Niestety większość Mustangów u nas to zwykłe V6 , ale też można sie nimi fajnie pobawić . Mnie osobiście stacjonarne impry mało bawią , za 2 tyg lece na www.mustangrace.pl , to będzie to
  2. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Tak , jest w Poznaniu , nie było mnie bo się nawaliłem w piątek i wstałem o 15 sztywny
  3. Za takie pierdolenie to powinni bany dawać No częste częste , ja wymieniem po 200 tyś km . Wtryski wymieniłem za 3 tyś . Mi nic nie zgrzyta w napinaczu a mam 206 tyś przebiegu . To pisałem ja , właściciel 3.0 TDI BKN (204 PS ) mam go od nowości 6 lat
  4. Co za czasy , czarny przyjeżdża do PL , a ja mam sie na wódkę spóźnić przez zamknięte ulice , k**wa
  5. Jakieś 3 lata temu jeździłem po afryce , przy okazji zabawy w rajd rozdawaliśmy prezenty napotkanym dzieciakom gdzieś na pustyni , wyobraźcie sobie ze potrafiły kamieniami po głowach się napierdalać za DŁUGOPIS , takiej biedy nie widziałem nigdy wcześniej ani później , nawet na Discovery !! Po takiej wycieczce trochę inaczej Polska wygląda , dużo bardziej kolorowa . Fakt nie jest u nas najlepiej , ale każdy może coś zrobić , mamy wolność , nikt nikogo nie ogranicza jak za starych czasów . Zamiast narzekać weźcie się k**wa do roboty .
  6. Napisz do Adamooo , spokojnie ogarnie.
  7. Oj juz tak nie narzekajcie , jesteśmy krajem rozwijającym się , niestety za komuny staliśmy w miejscu jak reszta się rozwijała , zapytajcie swoje mamusie babcie dziadków co robili za komuny , 99% krzyczało : CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY 2 TYŚ SIĘ NALEŻNY Teraz trzeba cierpieć żeby dogonić innych ...
  8. Buba , tylko na strajk nie podjedz S4 bo się wk***ią że jaja sobie robisz
  9. Sorki , z tą flaszką faktycznie przesadziłem .
  10. Jasne stary , zrobie ci logi , licznik , błędy , koledzy między czasie zrobią ci fajnego lodzika i dadzą na flaszke .
  11. A jakoś cie nie zauważyłem , pewnie z Maca wracałem pozdro
  12. No i po łiiikendzie
  13. :bicz3: :ranting1: :laghing2:
  14. Kolego Rav , wpadnij na spota to ci wszystko wyjaśnimy Moim zdaniem zlot jest za drogi !!! to nie jest forum ferrari żeby wszystkich było stać na takie luxsusy !!!!
  15. Co tak mało ludzi na spocie dzisiaj ? Tak rezacie że na wache nie starczyło ?
  16. Korzeń , to ty masz film zanim klikniesz pobierz nie ?
  17. Nooo piknie Miałem 1M bo coś nie mogli zrobić , więc z 10 sie ciesze
  18. Jeeeeaaaa , nareszcie fajny necik
  19. Trza na wale sprawdzić
  20. Nie jakie prędkości tylko jakie jammery .
  21. TVN Turbo Uwaga Pirat pościg za peugeotem
  22. http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/72492-barack-obama.jpg
  23. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Tak nowego , wszyscy co sprowadzili 2011 płaczą , a GW w europie ni ma kicha
  24. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Dobrze dobrze , Moze sie k**wa naucza ze gowno sie nie opłaca .
  25. Takie połączenie daje dobry dół kompresora i wydajność turbo . A robią to pewnie przez małą pojemność silnika , gdzie kompresor jest mało wydajny a duże turbo miało by big laga . Tak mi sie wydaje ,ale h*j wie o co tym szwabom chodzi Ja mam 450 Nm od 1100 obr/min bez turbo i bez kompresora

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.