Treść opublikowana przez ono
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
za***ista Dobrze że nie pobłądziłeś w strone 2.0 Na zlocie opijamy
-
[INNE] London Taxi -LTI TX4 , nowy hhackowoz
Qwa nawet na oponach jest napis TAXI , za***isty sprzęcik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszyscy mają ,to sie często rozwala , mi wcięło tego pręta .
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Poleciało Szykować sie ludzie , po zlocie wasze życie sie zmieni , hyhy
-
Ustawienia dźwięku w RNS-E
HiRide gdzie ty wyczytałeś takie ciekawe rzeczy ? RNS-E to komplet bez możliwości dokupienia lepszego radia itp. Mi ten komplet bardzo ładnie gra i nie widzę tu nic strasznego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co wy sie tak czepiacie chłopaka ? Ma swoje sukcesy ,cieszy sie z nich , jest trendy i glamour , a wy wszystko psujecie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Carbonik z boku wyrwali mu przechodzący rolnicy
-
[ALL] mapa dvd do navi rns-e....opłaca sie kupic ?
Opłaca sie , co bym nie wpisał to jest , są nawet drogi polne przez lasy itd .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fiu fiu widze coś iskrzy ,hyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhy A ryj tomboya to już całkiem heheheh
-
tuner tv
Analogowy , mi bardzo fajnie odbiera i często oglądam . Moim zdaniem warto . Wpadnij na spota do wawy to sie pobawisz
-
kto zmieni mi na PL w A8
W wawie kosztuje to 300 zł. Tak dla porównania jak coś znajdziesz u siebie
-
[ALL B7] Instalacja Cullmann i N95
Niestety nie jest to powiązane .
-
[ALL] Kurs odzyskiwania punktów
Niech ci zabiorą prawko , w najgorszym wypadku dostajesz mandat bez pkt + 500 zł za brak uprawnień od 3 lat mam 0 pkt A zrobiłem w tym czasie z 200/300 tyś km hyhy
-
[ALL] Kurs odzyskiwania punktów
To poszukaj łosia który łyknie pkt.
-
[ALL] Kurs odzyskiwania punktów
Mówisz że nie wiesz kto jechał ,że byłeś pijany i nie masz pojęcia , sąd grocki , dostajesz mandat + koszta sądowe 80 zł ale bez pkt. Robie tak zawsze
-
[ALL B7] Instalacja Cullmann i N95
Po prostu zadzwoń do salonu Audi
-
[ALL B7] Instalacja Cullmann i N95
Może masz BT , wyszukaj urządzenia w telefonie. Jak po co ? Może żeby mieć anteny i ładowarkę w uchwycie , Symbiany nie zawsze działają właśnie z BT ,ale z uchwytem zawsze bez problemu. Sprawdź czy Audi ma uchwyt pod N95 , niestety nie do wszystkich modeli są.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
hehe nie o mnie , na szczęście I tak ten gość to masakra , warzy jakieś 30 Kilo a po imprezie jeszcze nas roznosi, hyhy Nie mówię o wszystkich z Kraka ,ale gwoździe dobrze umieją wbijać ,
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Z tego co ja widze po VIN to ma skrzynie bezstopniową A multi tez ma zmiane przy kierze http://img527.imageshack.us/my.php?image=ono01aug082134we7.jpg
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
No multi multi a te guziki przy kierze są do zmiany biegów
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Trenować, trenować ,bo tu zawsze wszyscy mocni a potem zasypiają na ławkach w połowie imprezy . hyhy
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Jak dobrze pamiętam to zamek w schowku też był za dopłatą Bryka Git , dobry podkład do rezania. Już widze kiere od TT z działającymi łopatkami
-
[ALL B7] ori Xenon od B8 do B7
Dla diodek może.
-
audi quattro vs bmw xdrive
Koła które mają mniejszą przyczepność i sie ślizgają są do hamowane, przez co rozkład napędów jest taki sam , po prostu wyłączyli ten system. Z praktyki wiem że działa to tylko przy wolnej jeździe, gdyby na filmie dali bardziej w pedał A8 by wyjechało bez żadnego problemu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W końcu coś konkretnego , bo już mi sie czytać nie chciało tego syfu