Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. za***ista Dobrze że nie pobłądziłeś w strone 2.0 Na zlocie opijamy
  2. Qwa nawet na oponach jest napis TAXI , za***isty sprzęcik
  3. Wszyscy mają ,to sie często rozwala , mi wcięło tego pręta .
  4. Poleciało Szykować sie ludzie , po zlocie wasze życie sie zmieni , hyhy
  5. HiRide gdzie ty wyczytałeś takie ciekawe rzeczy ? RNS-E to komplet bez możliwości dokupienia lepszego radia itp. Mi ten komplet bardzo ładnie gra i nie widzę tu nic strasznego.
  6. Co wy sie tak czepiacie chłopaka ? Ma swoje sukcesy ,cieszy sie z nich , jest trendy i glamour , a wy wszystko psujecie.
  7. Carbonik z boku wyrwali mu przechodzący rolnicy
  8. Opłaca sie , co bym nie wpisał to jest , są nawet drogi polne przez lasy itd .
  9. Fiu fiu widze coś iskrzy ,hyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhy A ryj tomboya to już całkiem heheheh
  10. Analogowy , mi bardzo fajnie odbiera i często oglądam . Moim zdaniem warto . Wpadnij na spota do wawy to sie pobawisz
  11. W wawie kosztuje to 300 zł. Tak dla porównania jak coś znajdziesz u siebie
  12. Niestety nie jest to powiązane .
  13. Niech ci zabiorą prawko , w najgorszym wypadku dostajesz mandat bez pkt + 500 zł za brak uprawnień od 3 lat mam 0 pkt A zrobiłem w tym czasie z 200/300 tyś km hyhy
  14. To poszukaj łosia który łyknie pkt.
  15. Mówisz że nie wiesz kto jechał ,że byłeś pijany i nie masz pojęcia , sąd grocki , dostajesz mandat + koszta sądowe 80 zł ale bez pkt. Robie tak zawsze
  16. Po prostu zadzwoń do salonu Audi
  17. Może masz BT , wyszukaj urządzenia w telefonie. Jak po co ? Może żeby mieć anteny i ładowarkę w uchwycie , Symbiany nie zawsze działają właśnie z BT ,ale z uchwytem zawsze bez problemu. Sprawdź czy Audi ma uchwyt pod N95 , niestety nie do wszystkich modeli są.
  18. hehe nie o mnie , na szczęście I tak ten gość to masakra , warzy jakieś 30 Kilo a po imprezie jeszcze nas roznosi, hyhy Nie mówię o wszystkich z Kraka ,ale gwoździe dobrze umieją wbijać ,
  19. Z tego co ja widze po VIN to ma skrzynie bezstopniową A multi tez ma zmiane przy kierze http://img527.imageshack.us/my.php?image=ono01aug082134we7.jpg
  20. No multi multi a te guziki przy kierze są do zmiany biegów
  21. Trenować, trenować ,bo tu zawsze wszyscy mocni a potem zasypiają na ławkach w połowie imprezy . hyhy
  22. Jak dobrze pamiętam to zamek w schowku też był za dopłatą Bryka Git , dobry podkład do rezania. Już widze kiere od TT z działającymi łopatkami
  23. ono odpowiedział(a) na sabrez temat w Audi A4 B7
    Dla diodek może.
  24. Koła które mają mniejszą przyczepność i sie ślizgają są do hamowane, przez co rozkład napędów jest taki sam , po prostu wyłączyli ten system. Z praktyki wiem że działa to tylko przy wolnej jeździe, gdyby na filmie dali bardziej w pedał A8 by wyjechało bez żadnego problemu.
  25. W końcu coś konkretnego , bo już mi sie czytać nie chciało tego syfu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.