Treść opublikowana przez ono
-
[RNS-E] Polskie mapy
Hugo raz w życiu można kupić oprogramowanie legalne
-
[RNS-E] Polskie mapy
Zamówiłem już z niemiec będe miał gdzieś w środe jest taniej niż na Allegro , jak sie uda ją ten teges to sie oczywiście podziele z kolegami Ten pan z Allegro też czeka na przesyłke z niemiec bo z nim gadałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja może jutro polece na hamownie do kraka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie jest jest jest płyta navi DVD PL Tylko w niemczech od dzisiaj w salonach , zamówiłem za tydzień max będzie Jak mi sie uda ją ten teges to sie podziele oczywiście
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W PL tez sie da okazje trafić ale jest to trudne , moja ciotka ostatnio sprzedawała paska z 97 roku miał 160 tyś stan normalnie idealny jak zobaczyłem w środku to byłem w szoku jak z salonu , pięciu gości sie licytowało o ten samochód.
-
spoiler tyl - duzy obciach?
A ja powiem wielkie fuuu .
-
kalkulator 1/4 mili
Eeee za dużo mi pokazało o sekunde.
-
Jak sprawdzić czy mam podgrzewane fotele ??
Tak musi mieć 2 osobne przyciski , eh i nie masz pełnej opcji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak ale wszyscy chcą zaliczki i sprowadzą w 2/3 tygodnie , to ja ich dymam, napisze do tego typa z SR , thx
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo luzz , swoją drogą jak ktoś wie gdzie kupić gtech pro RR to niech da znać .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak będe miał luzik w robocie to może polece swoim sie hamować Dam znać
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
hahha padłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na forum NASA pisali coś o nim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i po sylwku ja sie nawaliłem i ponapitalałem z petard
-
Historia naszych nicków
A ja kiedyś grałem online w snooka i tam na priv pisało sie /nick , więc krótkie nicki były w modzie i tak jakoś zostało
-
[B5 AAH] Chip z allegro zobacz i wypowiedz sie!
Nie nie, to był głupi pomysł Ale fakt zapina lepiej
-
[A4 All] Pokrowiec na maske gdzie ....?
A po kiego chcesz to zakładać ? Bryka wygląda jak kupa z tym .
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
Nooo stary za***iście wygląda , naprawde Już sie wiele A4 B5 naoglądałem ale ta twoja zawsze mi sie podobała , zero festynu - idealnie pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wy co wszyscy qwa śpicie ? Lukas pewnie pakuje przed sylwkiem żeby z petardą nie odlecieć hehe
-
Radio gamma funkcja galla
Sprawdze jutro czy da sie off. [ Dodano: 31-12-2006, 14:51 ] Off sie da ale czy jest to naprawde wył to nie wiem niby nie słychać różnicy. A co to jest Equalizing change ? hmm
-
[ALL TDI]Pierwszy bieg w klekocie hmm czemu taki krótki ?
EE tam to mnie nie przekonuje , mnie to wq i myśle że powinno być jak w benzynach. Hugo moge i z 3
-
Radio gamma funkcja galla
Podepne sie pod temacik bo kurde nie rozumiem ustawień w navi i jest tam też galla , są to ukryte opcje navi więc w instrukcji raczej nic nie bedzie o tym Na focie jest Gala change = 0 tu moge zmieniać od off do 5 , nie rozumiem co zmieniam . Equalizing change zawsze jest na off też skala od off do 5 ale zawsze po restarcie wraca na off , co to qwa jest wie ktoś ?
-
[ALL TDI]Pierwszy bieg w klekocie hmm czemu taki krótki ?
Często gęsto sie zastanawiam czemu w klekocie jedynka jest taka krótka ? Czemu nie jest jak w benzynie np do 60 km/h ,rozumiem bryki które mają po 50 czy 60 koni ale np u mnie przy ostrym starcie jedynke mam na jakieś 0,3 sekundy troche trudno jest sie wstrzelić ze zmianą na dwa , kompletnie tego nie kumam dla mnie jest to bez sensu nich mnie ktoś oświeci raz na zawsze...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fakt że troche Audi nam tu przymula. No spok Żółwik dzieki :564:
-
[1Z/AHU] szarpanie silnikiem
Ja miałem kiedyś podobną akcje w Golfie AFN do tego stopnia że czasem tylko na wolnych obrotach chodził i właśnie dymił z okolic turbawy , okazało sie że miałem totalnie zawalony filtr powietrza.