Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Hugo raz w życiu można kupić oprogramowanie legalne
  2. Zamówiłem już z niemiec będe miał gdzieś w środe jest taniej niż na Allegro , jak sie uda ją ten teges to sie oczywiście podziele z kolegami Ten pan z Allegro też czeka na przesyłke z niemiec bo z nim gadałem
  3. Ja może jutro polece na hamownie do kraka
  4. Panowie jest jest jest płyta navi DVD PL Tylko w niemczech od dzisiaj w salonach , zamówiłem za tydzień max będzie Jak mi sie uda ją ten teges to sie podziele oczywiście
  5. W PL tez sie da okazje trafić ale jest to trudne , moja ciotka ostatnio sprzedawała paska z 97 roku miał 160 tyś stan normalnie idealny jak zobaczyłem w środku to byłem w szoku jak z salonu , pięciu gości sie licytowało o ten samochód.
  6. A ja powiem wielkie fuuu .
  7. Eeee za dużo mi pokazało o sekunde.
  8. Tak musi mieć 2 osobne przyciski , eh i nie masz pełnej opcji
  9. Tak ale wszyscy chcą zaliczki i sprowadzą w 2/3 tygodnie , to ja ich dymam, napisze do tego typa z SR , thx
  10. Nooo luzz , swoją drogą jak ktoś wie gdzie kupić gtech pro RR to niech da znać .
  11. Jak będe miał luzik w robocie to może polece swoim sie hamować Dam znać
  12. hahha padłem
  13. Na forum NASA pisali coś o nim
  14. No i po sylwku ja sie nawaliłem i ponapitalałem z petard
  15. A ja kiedyś grałem online w snooka i tam na priv pisało sie /nick , więc krótkie nicki były w modzie i tak jakoś zostało
  16. Nie nie, to był głupi pomysł Ale fakt zapina lepiej
  17. A po kiego chcesz to zakładać ? Bryka wygląda jak kupa z tym .
  18. Nooo stary za***iście wygląda , naprawde Już sie wiele A4 B5 naoglądałem ale ta twoja zawsze mi sie podobała , zero festynu - idealnie pozdro
  19. A wy co wszyscy qwa śpicie ? Lukas pewnie pakuje przed sylwkiem żeby z petardą nie odlecieć hehe
  20. Sprawdze jutro czy da sie off. [ Dodano: 31-12-2006, 14:51 ] Off sie da ale czy jest to naprawde wył to nie wiem niby nie słychać różnicy. A co to jest Equalizing change ? hmm
  21. EE tam to mnie nie przekonuje , mnie to wq i myśle że powinno być jak w benzynach. Hugo moge i z 3
  22. Podepne sie pod temacik bo kurde nie rozumiem ustawień w navi i jest tam też galla , są to ukryte opcje navi więc w instrukcji raczej nic nie bedzie o tym Na focie jest Gala change = 0 tu moge zmieniać od off do 5 , nie rozumiem co zmieniam . Equalizing change zawsze jest na off też skala od off do 5 ale zawsze po restarcie wraca na off , co to qwa jest wie ktoś ?
  23. Często gęsto sie zastanawiam czemu w klekocie jedynka jest taka krótka ? Czemu nie jest jak w benzynie np do 60 km/h ,rozumiem bryki które mają po 50 czy 60 koni ale np u mnie przy ostrym starcie jedynke mam na jakieś 0,3 sekundy troche trudno jest sie wstrzelić ze zmianą na dwa , kompletnie tego nie kumam dla mnie jest to bez sensu nich mnie ktoś oświeci raz na zawsze...
  24. Fakt że troche Audi nam tu przymula. No spok Żółwik dzieki :564:
  25. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Ja miałem kiedyś podobną akcje w Golfie AFN do tego stopnia że czasem tylko na wolnych obrotach chodził i właśnie dymił z okolic turbawy , okazało sie że miałem totalnie zawalony filtr powietrza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.