Treść opublikowana przez malik
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
Radio cyfrowe czyli Sirius XM jest dostępny tylko w USA i Kanadzie. W Europie niestety nie ponieważ po prostu nad tą półkulą nie krążą satelity serwisu Sirius XM Do odbioru jest potrzebna odpowiednio większa antena typu "rekin" zintegrowana z anteną GPS. Tak to wyglądało w mojej S4 zaimportowanej z USA.
-
Co sądzicie o tym telefonie?
Dla baby.
-
[ALL] Zdjęcia na zlecenie
Taka właśnie zaleta miękkiego światła z softboxa. Dodatkowo ustawiając bardzo długi czas i stosując statyw uzyskuje się niespotykaną ostrość i szczegółowość. Trzeba jeszcze dopracować technikę ale myślę, że kolejna sesja to będzie już konkretny opad szczęki
-
[ALL] Zdjęcia na zlecenie
Puszki Canon 40d, Canon 550d Szkiełka Sigma 10-20mm f/3.5 EX DC HSM , Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM, Softbox, noname 50-100cm.
-
[ALL] Zdjęcia na zlecenie
Odkopię temat. Ostatnio z LukaszuR-em opracowaliśmy świetną metodę robienia fotek statycznych oświetlając auto softboxem. Mimo, że to na razie tylko próby to efekty przerosły nasze oczekiwania. Miłego oglądania Trzy fotki mojej A3 Oraz coś bardziej konkretnego
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
To nie jest kierownica multifunkcyjna. To zwykła kierownica z przyciskami do zmiany biegów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak myślałem za***iście mało , hyhyhy Ku*wa, to już wolałbym 4.2 V8, spalanie po mieście porównywalne.
-
LED czy plazma
Ciekawe A czym nabija się plazmy?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mała poprawka. To nie przycisk SDS tylko PTT (push to talk). Kiedy mamy uruchomiony w aucie SDS to rzeczywiście wzbudza on rozpoznawanie mowy realizowane przez RNS-E. Jeśli nie mamy SDS to naciśnięcie przycisku PTT wzbudza rozpoznawanie mowy realizowane przez moduł BT (komendy tylko telefoniczne). Potwierdzam, że identyczną funkcję realizuje przycisk znajdujący się na uchwycie telefonu. Teoretycznie można byłoby znaleźć w wiązce piny, których zwarcie działa jak naciśnięcie przycisku PTT z uchwytu telefonu, wyciągnąć je do kokpitu i podpiąć pod jakiś dodatkowy przycisk montowany przy uchwycie na kubek. Swoją drogą ciekawy pomysł Jedna uwaga. Moim zdaniem SDS jest przereklamowany. Ja bawiłem się nim w pierwszym A4 B6 przez 2 tygodnie a później zarzuciłem. W kolejnym B7 już nie uruchamiałem SDS uznając tą funkcję za mało przydatną.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heh wygląda znajomo Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu). Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec. w dzisiejszych czasach ciężko sprzedać drożnej niz sie kupiło... Akurat mi się udało. Być może obecny właściciel liczy na to samo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heh wygląda znajomo Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu). Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec. nie ma tez odblysnikow na zderzakach Dobre oko Ja nie zauważyłem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heh wygląda znajomo Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu). Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Niech będzie
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Prywatne gadki. Zostawić tylko merytoryczną dyskusję. Panie Moderatorze
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
http://totallycoolpix.com/2010/10/drug-wars/ Trochę fotek dokumentujących wojny narkotykowe karteli kolumbijskich i meksykańskich. Przypomina to dokładnie scenki z czasów Ala Capone, kiedy w USA panowała prohibicja alkoholowa. Rozwiązanie jest tylko jedno. Całkowita dekryminalizacja wszystkich narkotyków. Tak jak to zrobila Portugalia i Szwajcaria.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Chyba trzeba będzie pomyśleć nad posprzataniem w tym wątku.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Dzisiejsze sterowniki analizują siłę uderzenia i decydują czy wogóle jest potrzebny wystrzał poduszki. W zależności od sytuacji może on więcej napsuć niż pomóc. Tutaj widać ewidentnie, że nie strzeliła też poduszka pasażera ani boczna. Czyli masz odpowiedź.
-
[ALL B7] Lusterka satynowe, ma ktoś moze założone ?
Tak to wyglądało u mnie na B6 Bardzo podobnie jak ORI w S4 Zdecydowanie lepiej zamontować całą obudowę niż tanie nakładki, które zresztą może nam byle gówniarz za*ebać na parkingu. Cena na tej aukcji bardzo dobra. Ja 3 lata temu płaciłem z przesyłką z Niemiec około 600PLN. Oczywiście tylko satyna. Żaden błyszczący chrom.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nieee... Q są stereo.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba 2011?
-
[B6 BBK] S4 B6 - 4.2 BBK - seria - brak przednich katów - 315KM / 405 Nm
Chodzi o to ze widzac napis S4 oczekiwał bym cos więcej od Audi niz uciekajacych koni. W koncu auto nie jest tanie w utrzymaniu i pali pewnie jak smok. Specjaliści Każdy silnik wolnossący traci z czasem moc. Nie tylko Audi. Moje S4 B7 po 57k km wypluło 320PS. Nowy właściciel wyczyścił nagar i podobno wróciła seryjna moc 340PS. Pinczi, pomyśl o tym również. Zabieg nie jest drogi a te silniki niestety cierpią na tą przypadłość.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Od 13 ani jednego posta. Wieje c**jem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te reklamy kontekstowe dodane ostatnio na nasze forum są na prawdę świetnie skonfigurowane W życiu by mi się to tak nie skojarzyło
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
No niestety tak to "poprawili" przekazując kontrolę głosową z modułu BT do RNS-E. Niektórym to pasuje bardziej niektórym mniej. Ja w sumie po chwilowej fascynacji SDS przestałem tego używać wogóle i w kolejnym aucie już tego nie rezałem. Nie przekonuje mnie po prostu funkcjonalność, która znacznie szybciej działa "ręcznie" nawet jesli na chwile musze oderwac wzrok od drogi.