Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Radio cyfrowe czyli Sirius XM jest dostępny tylko w USA i Kanadzie. W Europie niestety nie ponieważ po prostu nad tą półkulą nie krążą satelity serwisu Sirius XM Do odbioru jest potrzebna odpowiednio większa antena typu "rekin" zintegrowana z anteną GPS. Tak to wyglądało w mojej S4 zaimportowanej z USA.
  2. Dla baby.
  3. Taka właśnie zaleta miękkiego światła z softboxa. Dodatkowo ustawiając bardzo długi czas i stosując statyw uzyskuje się niespotykaną ostrość i szczegółowość. Trzeba jeszcze dopracować technikę ale myślę, że kolejna sesja to będzie już konkretny opad szczęki
  4. Puszki Canon 40d, Canon 550d Szkiełka Sigma 10-20mm f/3.5 EX DC HSM , Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM, Softbox, noname 50-100cm.
  5. Odkopię temat. Ostatnio z LukaszuR-em opracowaliśmy świetną metodę robienia fotek statycznych oświetlając auto softboxem. Mimo, że to na razie tylko próby to efekty przerosły nasze oczekiwania. Miłego oglądania Trzy fotki mojej A3 Oraz coś bardziej konkretnego
  6. To nie jest kierownica multifunkcyjna. To zwykła kierownica z przyciskami do zmiany biegów.
  7. No tak myślałem za***iście mało , hyhyhy Ku*wa, to już wolałbym 4.2 V8, spalanie po mieście porównywalne.
  8. Ciekawe A czym nabija się plazmy?
  9. Mała poprawka. To nie przycisk SDS tylko PTT (push to talk). Kiedy mamy uruchomiony w aucie SDS to rzeczywiście wzbudza on rozpoznawanie mowy realizowane przez RNS-E. Jeśli nie mamy SDS to naciśnięcie przycisku PTT wzbudza rozpoznawanie mowy realizowane przez moduł BT (komendy tylko telefoniczne). Potwierdzam, że identyczną funkcję realizuje przycisk znajdujący się na uchwycie telefonu. Teoretycznie można byłoby znaleźć w wiązce piny, których zwarcie działa jak naciśnięcie przycisku PTT z uchwytu telefonu, wyciągnąć je do kokpitu i podpiąć pod jakiś dodatkowy przycisk montowany przy uchwycie na kubek. Swoją drogą ciekawy pomysł Jedna uwaga. Moim zdaniem SDS jest przereklamowany. Ja bawiłem się nim w pierwszym A4 B6 przez 2 tygodnie a później zarzuciłem. W kolejnym B7 już nie uruchamiałem SDS uznając tą funkcję za mało przydatną.
  10. Heh wygląda znajomo Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu). Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec. w dzisiejszych czasach ciężko sprzedać drożnej niz sie kupiło... Akurat mi się udało. Być może obecny właściciel liczy na to samo
  11. Heh wygląda znajomo Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu). Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec. nie ma tez odblysnikow na zderzakach Dobre oko Ja nie zauważyłem.
  12. Heh wygląda znajomo Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu). Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec.
  13. Prywatne gadki. Zostawić tylko merytoryczną dyskusję. Panie Moderatorze
  14. http://totallycoolpix.com/2010/10/drug-wars/ Trochę fotek dokumentujących wojny narkotykowe karteli kolumbijskich i meksykańskich. Przypomina to dokładnie scenki z czasów Ala Capone, kiedy w USA panowała prohibicja alkoholowa. Rozwiązanie jest tylko jedno. Całkowita dekryminalizacja wszystkich narkotyków. Tak jak to zrobila Portugalia i Szwajcaria.
  15. Chyba trzeba będzie pomyśleć nad posprzataniem w tym wątku.
  16. Dzisiejsze sterowniki analizują siłę uderzenia i decydują czy wogóle jest potrzebny wystrzał poduszki. W zależności od sytuacji może on więcej napsuć niż pomóc. Tutaj widać ewidentnie, że nie strzeliła też poduszka pasażera ani boczna. Czyli masz odpowiedź.
  17. Tak to wyglądało u mnie na B6 Bardzo podobnie jak ORI w S4 Zdecydowanie lepiej zamontować całą obudowę niż tanie nakładki, które zresztą może nam byle gówniarz za*ebać na parkingu. Cena na tej aukcji bardzo dobra. Ja 3 lata temu płaciłem z przesyłką z Niemiec około 600PLN. Oczywiście tylko satyna. Żaden błyszczący chrom.
  18. Nieee... Q są stereo.
  19. Chyba 2011?
  20. Chodzi o to ze widzac napis S4 oczekiwał bym cos więcej od Audi niz uciekajacych koni. W koncu auto nie jest tanie w utrzymaniu i pali pewnie jak smok. Specjaliści Każdy silnik wolnossący traci z czasem moc. Nie tylko Audi. Moje S4 B7 po 57k km wypluło 320PS. Nowy właściciel wyczyścił nagar i podobno wróciła seryjna moc 340PS. Pinczi, pomyśl o tym również. Zabieg nie jest drogi a te silniki niestety cierpią na tą przypadłość.
  21. Od 13 ani jednego posta. Wieje c**jem.
  22. Te reklamy kontekstowe dodane ostatnio na nasze forum są na prawdę świetnie skonfigurowane W życiu by mi się to tak nie skojarzyło
  23. No niestety tak to "poprawili" przekazując kontrolę głosową z modułu BT do RNS-E. Niektórym to pasuje bardziej niektórym mniej. Ja w sumie po chwilowej fascynacji SDS przestałem tego używać wogóle i w kolejnym aucie już tego nie rezałem. Nie przekonuje mnie po prostu funkcjonalność, która znacznie szybciej działa "ręcznie" nawet jesli na chwile musze oderwac wzrok od drogi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.