Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. nie zrobiłeś przypadkiem fotostory bo też mam zamiar rezać spryski ??
  2. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Wczoraj wieczorem dyskutowaliśmy jak zwykle z żoną o tym i o tamtym... W pewnym momencie weszliśmy na jakże delikatny temat eutanazji czyli problemu świadomego wyboru między życiem i śmiercią. Wtedy powiedziałem: - Nie pozwól mi żyć w takim stanie, bym był zależny od jakichkolwiek urządzeń i karmiony z jakiejś butelki. Jeśli przyjdzie mi znaleźć się w takiej sytuacji, lepiej odłącz mnie od urządzeń które trzymają mnie przy życiu. A ona wstała, wyłączyła telewizor, komputer, a piwo wystawiła za drzwi...
  3. jak fachowiec pospawa to nie widze problemu ja już jeżdżę na spawanej 2 lata i jest OK :th:
  4. siemka a o spocikach masz tu http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_krakowskieniedziela_1700_galeria_kazimierzparking_dach_info_1_post-t23938.0.html
  5. Kolego Maxym83 zmieniałeś coś oprócz softu ?? [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 14:01 _________________________________________________PS. u Rogalottiego jest taki wykres, a przynajmniej był:
  6. bardzo ładny sprzęcik :th:, ale co z tą kierą czemu taka zmęczona ??
  7. najprawdopodobniej pompa wody padła albo wąż spadł
  8. może to być sprzęgło lub któryś z przegubów
  9. witamy w klubie
  10. http://www.90n.pl/sklep/product/p/27/Maxi%20Cosi.html ja ma coś takiego ostatnio kupiłem dla synka 11 m-cy, stabilny mocowany pasem bezpieczeństwa, materiał zdejmowany do prania, ochrona od bocznych uderzeń :th:
  11. albo ustaw jeśli się da jak w komórce odbiór dowolnym klawiszem :th:
  12. ja robiłem to tak log Engine - Meas Blocks - Grupa 5 i 6 bieg 3 - 1500obr/min gaz do dechy - log start, obroty do max ok 4500 obr/min, wciskamy sprzęgło i toczymy sie swobodnie jakieś 20 30 sek i log stop, w Kpower wpisujemy wage auta, ciśnienie atmosferyczne i temperaturę zewnętrzną, ładujemy log do programu i włala :> :th:
  13. Moje dzisiejsze pomiary: autko zważone :th: 1440 kg http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1654d76c16e9b556.html i pomiary Rogalotti z listopada 2007 po chipie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6fb0ebc323fa83b7.html fajny programik :th: [br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 15:41 _________________________________________________ w wersji Demo na pewno nie zrobisz wydruku pomiaru
  14. pewnie jakieś ma, Rogalotti mierzy podobnym sposobem (a wiedząc o kogo chodzi chyba się nie myli :> :th:)
  15. log której grupy wrzucasz do vaga ??
  16. http://www.meble.vox.pl/meble/pokaz/materac-sensy-kieszonkowy-viva-hard-849.html ja mam ten 160x200 polecam gorąco :th:
  17. link nie bangla [br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 22:51 _________________________________________________http://shop.dieselschrauber.de/product_info.php/products_id/53?osCsid=7bd8175920e1f59cb6471634d0d25dc8
  18. napisz przynajmniej jak sobie poradziłeś
  19. witamy kolegę ze słynnego peronu :> :th:
  20. 1 :th:
  21. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c5849909a3cdec1.html czy nr 10 to jest ten sławny N75

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.