Treść opublikowana przez mcm
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 AHU] Spryskiwacze reflektorow - nie chowają się
nie zrobiłeś przypadkiem fotostory bo też mam zamiar rezać spryski ??
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tych felgach ? Czy warto to brać ?
jak dla mnie OK :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Strefa Śmiechu
Wczoraj wieczorem dyskutowaliśmy jak zwykle z żoną o tym i o tamtym... W pewnym momencie weszliśmy na jakże delikatny temat eutanazji czyli problemu świadomego wyboru między życiem i śmiercią. Wtedy powiedziałem: - Nie pozwól mi żyć w takim stanie, bym był zależny od jakichkolwiek urządzeń i karmiony z jakiejś butelki. Jeśli przyjdzie mi znaleźć się w takiej sytuacji, lepiej odłącz mnie od urządzeń które trzymają mnie przy życiu. A ona wstała, wyłączyła telewizor, komputer, a piwo wystawiła za drzwi...- [ALL B5] Spawanie chłodnicy klimy
jak fachowiec pospawa to nie widze problemu ja już jeżdżę na spawanej 2 lata i jest OK :th:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka a o spocikach masz tu http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_krakowskieniedziela_1700_galeria_kazimierzparking_dach_info_1_post-t23938.0.html- [B5 AHU] Oceńcie wykres
Kolego Maxym83 zmieniałeś coś oprócz softu ?? [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 14:01 _________________________________________________PS. u Rogalottiego jest taki wykres, a przynajmniej był:- [B6 AVB] Nowa niunia na 3miejskie spotowanie :) + kilka pytań
bardzo ładny sprzęcik :th:, ale co z tą kierą czemu taka zmęczona ??- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- [B6 AKE] POMOCY wyciek płynu chłodzącego - strumieniami
najprawdopodobniej pompa wody padła albo wąż spadł- [ALL B5] Problem z ruszaniem na skręconych kołach ?
może to być sprzęgło lub któryś z przegubów- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie- [ALL] Fotelik samochodowy dla dziecka - CHICCO KEY 1 X-PLUS - opinie
http://www.90n.pl/sklep/product/p/27/Maxi%20Cosi.html ja ma coś takiego ostatnio kupiłem dla synka 11 m-cy, stabilny mocowany pasem bezpieczeństwa, materiał zdejmowany do prania, ochrona od bocznych uderzeń :th:- [B5 ACK] Odbieranie telefonu - firma AEG
albo ustaw jeśli się da jak w komórce odbiór dowolnym klawiszem :th:- [INNE] Kpower i pomiar mocy
ja robiłem to tak log Engine - Meas Blocks - Grupa 5 i 6 bieg 3 - 1500obr/min gaz do dechy - log start, obroty do max ok 4500 obr/min, wciskamy sprzęgło i toczymy sie swobodnie jakieś 20 30 sek i log stop, w Kpower wpisujemy wage auta, ciśnienie atmosferyczne i temperaturę zewnętrzną, ładujemy log do programu i włala :> :th:- [INNE] Kpower i pomiar mocy
Moje dzisiejsze pomiary: autko zważone :th: 1440 kg http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1654d76c16e9b556.html i pomiary Rogalotti z listopada 2007 po chipie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6fb0ebc323fa83b7.html fajny programik :th: [br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 15:41 _________________________________________________ w wersji Demo na pewno nie zrobisz wydruku pomiaru- [INNE] Kpower i pomiar mocy
pewnie jakieś ma, Rogalotti mierzy podobnym sposobem (a wiedząc o kogo chodzi chyba się nie myli :> :th:)- [INNE] Kpower i pomiar mocy
log której grupy wrzucasz do vaga ??- Materac do łóżka - jaki wybrać ?
http://www.meble.vox.pl/meble/pokaz/materac-sensy-kieszonkowy-viva-hard-849.html ja mam ten 160x200 polecam gorąco :th:- [INNE] Kpower i pomiar mocy
link nie bangla [br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 22:51 _________________________________________________http://shop.dieselschrauber.de/product_info.php/products_id/53?osCsid=7bd8175920e1f59cb6471634d0d25dc8- [B5 AEB] Klimatronic
napisz przynajmniej jak sobie poradziłeś- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolegę ze słynnego peronu :> :th:- [B5 AJM] Który komplet wybrac?
1 :th:- [B5 AHU] Prosze o analize logow.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c5849909a3cdec1.html czy nr 10 to jest ten sławny N75 - Strefa Śmiechu