Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. poczekam aż się cieplej zrobi zobaczymy jak się będzie zachowywała skrzynia (ale to dziwne ze tylko na 2 biegu ciężko)
  2. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/art/8842/Wolnosc-slowa-made-in-China
  3. Problem jest nastepujacy, jakis czas temu zmienilem olej w skrzyni biegów (przejechane 230tys km i nie wiem czy wcześniej byl olej zmieniany). Mechanik wlal oleju Mobil synthetic 75w90. Problem pojawil sie na drugi dzien, gdy wszedlem rano do samochodu i zaczalem zmieniac biegi z 1 na 2... 2 prawie w ogole nie chciala wskoczyc (przed zmiana oleju wszystkie biegi wchodzily bez najmiejszego problemu). Teraz natomiast musze na sile wciskac 2 (czasami zgrzytnie,ale po prostu b. ciezko wchodzi) jak zaczynam uzywac samochod rano. Po okolo 10-20 minutach jazdy, wszystko wraca do normy i 2-ka znowu chodzi lekko, natomiast te pierwsze 20 min sa poprostu ciezkie. Olej zalany dobry sprawdzłem w serwisie. Synchronizator ?? Skrzynia pada ?? O co tu chodzi ??
  4. albo nie umieli czytać :>
  5. Co mówią przepisy Jeżeli auto fabrycznie montowane ma reflektory xenonowe, to aby przejść proces homologacji powinno być wyposażone w wysokociśnieniowe spryskiwacze lub wycieraczki, i posiadać system samopoziomowania. Dotyczy to jednak homologacji, czyli zatwierdzenia do sprzedaży nowego samochodu. W przypadku przeróbek przepisy nie mówią nic na temat specjalnych wymagań co do lamp xenonowych. Obowiązujące “Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 16 grudnia 2003 w sprawie zakresu i sposobu kontroli technicznej pojazdów” o reflektorach mówi jedynie o ich ilości, barwie światła, rozmieszczeniu, sposobie przełączania, widocznej granicy światła-cienia, ustawieniu świateł, i sile świecenia. Nie ma tam rozróżnienia na światła zwykłe i wyładowcze, nie ma też mowy o samopoziomowaniu i oczyszczaniu. Wynika z tego, że dodatkowe systemy nie są wymagane (ale oczywiście możliwe do zainstalowania). O ile system czyszczenia jest dosyć łatwy do zrealizowania i raczej potrzebny (brud zbierając się na szybach reflektorów ogranicza strumień światła i rozprasza go, powodując oślepianie innych), to system samopoziomowania jest bardzo drogi i trudny do zrealizowania. Większość samochodów wyposażonych jest w elektryczny korektor ustawienia świateł w kabinie kierowcy, więc mając świadomość posiadania bardzo silnych świateł, dobrze jest korygować ustawienie w przypadku obciążenia tyłu. W praktyce reflektory soczewkowe przerobione na xenonowe zewnętrznie, niemożliwe są do odróżnienia od fabrycznych xenonów. Dobrze ustawione nie będą oślepiały!
  6. w Polsce nie ma jeszcze na to przepisu, co innego w Niemczech tam mandacik !
  7. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    po wyborach w rosji http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9bf3a9a3a9ca66f.html
  8. zrobiłem LOG w grupie 13 czy z tego będzie coś wiadomo ?? 1. przy wolnych obrotach na biegu jałowym 2. przy 2000 obr/min bieg jałowy 1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7263162cda0c0a5c.html 2. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e04dcf38e808e8f.html[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 09:55 _________________________________________________wg mnie chyba są w porządku
  9. gdzie i jak to zrobić ??
  10. Jakie są oznaki lejących lub kończących swój żywot wtrysków, i jak można sprawdzić ich stan, czy da rade wyłapać to w VAGu robiąc jakieś logi ??
  11. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4963795.html
  12. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/filmy/7525/Jak-spia-kroliki :> :> :>
  13. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/filmy/7486/Dlaczego-piekne-kobiety-nie-kichaja-nie-bekaja-i-nie-prykaja[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 11:40 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/7462/Tego-nie-uslyszysz-na-naukach-przedmalzenskiech
  14. ja zapłaciłem 1200 zł, ponieważ byłem w sobote i nie mieli wszystkich części, zaprosili mnie na czwartek wiec zapłaciłem mniej, a nie mam wejść w serwisie jak "jonny" :th: wiec tak wyszło :>
  15. serwis STER Radom cały komplet + pasek wielorowkowy + pompa wody 1400 zł (trwa ok 3h) gwarancja 2 lata lub 90 tyś km
  16. przy wymianie rozrządu warto też zerknąć na pompę wody, w AHU nie jest ona wprawdzie zamontowana na pasku rozrzadu, ale jak juz rozbierzemy cały przód to warto dołożyć 150-200 zł na pompę
  17. OT: w serwisie mi to zrobili w 3h :th:
  18. cały przód na glebe zrzucasz
  19. ok dzięki to chyba u mnie synchronizator bo problemy tylko na II biegu
  20. ja mam podobny problem ale na zimnym silniku tylko, i tylko problem z wrzuceniem II biegu, jak się rozgrzeje to mu przechodzi, czy tro może być to samo czy to raczej synchronizator, PS. ile cię kosztował remoncik ??
  21. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/art/8786/Gdyby-dzieci-pisaly-na-forach
  22. mcm odpowiedział(a) na grafi temat w Lifestyle i Hydepark
    lub tu http://www.skapiec.pl/
  23. oprawka na wszystkie żarówki wychodzi cała z lampy, musisz odsunąć wyściółke bagaznika przy lampie[br]Dopisany: 23 Luty 2008, 23:19 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e70c79d8195eece1.html
  24. z numeru w etce wychodzi mi to http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d5efcb8130057f7.html ale nie znam niemieckiego ??
  25. ja właśnie dziś zmieniłem ,bo śniegu już na pewno dużego nie będzie :th:, a jeśli nawet to się przejeździ jakoś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.