Treść opublikowana przez ba$ior
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Witam, Mały update z USandA... http://s31.photobucket.com/albums/c395/fly300kts/?action=view¤t=MOV02831.flv W tygodniu mają już być gotowe światła w klapę bagażnika.
-
Montaż LED zamiast postojówek
Witam, Dokonywałem podobnych pomiarów na różnych diodach. Muszę przyznać, że każda żarówka miała troszeczkę inne parametry ale to co napisał Malik jest poprawne. Nawet po instalacji odpowiednich rezystorów występuje czasem pewien problem, a mianowicie przy odpalaniu auta FIS wyrzuca błąd i jest spokój, "error" znika z tablicy i już się nie pojawia. Taki dziwny problem występuje czasami. Raz na 20 -40 "odpaleń" auta. Ja u siebie dobrałem, żeby nie obciążać układu, parametry tak, że jest bardzo mała "górka" ponad to co potrzebuje ORI układ do zaspokojenia swojego apetytu na moc. W takiej sytuacji trzeba pamiętać, że te żarówki LED na diodach SMD w momencie, gdy przepali się pojedyncza dioda (1, 2 lub więcej) mogą powodować już "error" na FISie bo moc żarówki jest sumą mocy pojedynczych diód...
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
Witam, Filmik ze stoiska dectane.de http://www.youtube.com/watch?v=3MoXTwGrfg8 Ta firma ma dziwna (mało skuteczną ?) strategie sprzedaży swoich produktów. Nie pokazuje jak wyglądają lampy na aucie, a głównie tym kierują się klienci. Oj ci Niemcy...
-
[ALL B7] Klosze kierunkowskazów w przednich lampach
To nie byłem ja Zacząłem temat. Któryś z forumowiczów z Leginocy chyba,(srebrne A4 B7)...jest opcja szukaj... Oo wstawił białe kierunki od Miska CLK...na forum była krytyka tych "kloszardów". Lepiej zostawić bez dekielka albo znaleźć uszkodzone lampy z białym kierunkiem, kupić je tani i rozbebeszyć
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Wypowiedz osoby, która widziała już gotowe lampy tylne na diodach LED do sedana made in USandA... "I got a first hand look at them saturday and hands down..they look f*cking awesome.. I'm already convinced that phil is f*cking genius but besides that..once you guy see'em..you guys are gunna splurge.. All I gotta say is.. 'ME FIRST, ME FIRST!'"
-
Montaż LED zamiast postojówek
A Ba$iorek ostrzegał
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
O i to jest dobra wiadomość w dobie kryzysu Dokonamy grupowego zakupu Te "szwedki" są najlepszą propozycja lamp do sedana.
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Witam, Znalazłem na Audizine.com ciekawy post o Ledach na tył... A tu Ledy zs Szwecji Efekt podobny do tego w A3 Sportback Tu do poczytania: http://audizine.com/forum/showthread.php?t=265089 http://audizine.com/forum/showthread.php?t=266710
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
Witam, Wreszcie się pojawiły (tak jak i Ledy na tył). Nie wyglądają źle, na pewno lepiej niż tylne. Wkład wzorowany na A4 B8 i słusznie Zobaczymy jak na żywo będą się prezentować. Szkoda tylko, że te lampy są pod żarówki H1/H7, a i cena 329 Euro... http://www.dectane.de/artikeldet.php?proid=26910&bez=DAYLINE%20Scheinwerfer%20Audi%20A4%20B7%2005-08%20_%20Tagfahrlicht-Optik&sid=b4a54c6738ea00ce854e429402c7b09e
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Nie do d*py tylko do avanta i sedana Tak. Ale racja leży po obu stronach Lampy są do "d*py" sedana i avanta To właśnie jest dziwne. Jak już ktoś pisał może nie ma zezwolenia "Audi" na produkcje albo firma dectane chciała być oryginalna... Światła do B8 też mają tylko didoy w lampie montowanej w błotnik i po co w ogóle ja robili jak są ORI Full LED... ? Spokojnie zobaczymy jak to LAJV wygląda. Pewnie jakiś zdesperowany Helmut kupi
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Powiedzmy sobie szczerze Panowie - te lampy do sedana i avanta są do d*py Mam nadzieje, że inna firma coś lepszego wymyśl.
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Czekam już 2 lata i się nie pojawiły Czekam już cztery lata (rocznikowo 5) i się nie pojawiły...
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
Nie powinno obcierać "do środka" bo szerokość felgi jest 8,5' ale może troche trzeć. Mały dystansik 5mm-10mm powinien załatwić sprawę jakby coś...
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
- [ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Widać te lekkie "niedoroby" ale rozwiązanie jest jedno. Trzeba się lepiej przyłożyć do roboty i tyle. Jak będziecie sobie sami robić diody to już wiecie jakie ewentualne "błędy" wychodzą. Styczeń już minął, a jak lamp LED do B7 nie było tak i ni ma Odwiedzam stronę www.dectane.de regularnie i nie ma nic o lampach do B7. Zauważyłem, że ta firma będzie się wystawiać na targach w Paryżu (19-22 luty), więc pewnie tam pokażą swoje nowości. Firma nie próżnuje i wymyśla różne "błyskotki" jak ta do Audi 100 91-97 (obecnie tylko wizualizacja) - światła DRL LED a'la A4 B8...- [ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Racja. Większość forumowiczów strasznie krytycznie podchodzi do tych lamp- [ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Witam, Była prośba o więcej fotek. Proszę.- [B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Trzeba bylo brac... nawet na handel No tak ale 800 Euro nie miałem na tamten czas. Ostatnio ktos z forum oferował mi wydech Millteka do RS4... no ale ja mam 2.0 TDI...KUFA MOGŁEM BRAĆ- [B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Napisz raz jeszcze... po polsku Trochę zakręciłem Jeżeli będę miał kiedyś auto z silnikiem V8, a seryjny wydech mi się nie spodoba, to zamontuje układ wydechowy, który będzie spełniał oczekiwania dźwiękowe i techniczne. Oczywiście zakup poprzedzę gruntowną analizą innych urzytkowników tego produktu Malikowi odpowiada "OEM Sound" i nie widzi potrzeby kupna układu wydechowego, który w dodatku jest drogi. Zakup układy to osobista kwestia każdego posiadacza auta, więc i Ja wyraziłem swoje zdanie A tak dla zainteresowanych układ wydechowy MTM so S4 B7 na ebay.de jakiś czas temu widziałem za 800 Euro i to nowy- [B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Można taki układ wydechowy Millteka taniej kupić. Można wybrać inna firmę albo u Helmutów załatwić. Ja bym wydał każdy grosz żeby usłyszeć V8...ale słyszę 2.0 TDI dlatego mam kase na V8- [ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
P Panowie wielkie sorry ale nie mam i narazie nie dostane zdjęć lamp w trybie "ON"". Widzę, że ostro się rozgrzaliście Do roboty się k**wa weźcie i zróbcie ten MOD Ja jebie chyba dostane BANA- [ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Ktoś mówił. że w Avancie się nie da, że brzydko wygląda... Proszę, no proszę...Lampy zrobione przez znajomka z Helmutowa. Wszystko ales GUTe Wciąż czekamy na lampy od http://www.dectane.de/- Tylne ledy z S4 do zwyklej A4
Witam, Myślę, że potrzebne będą przejściówki tak jak do A3 Sportsbacku (przed faceliftingiem), żeby zainstalować nowe lampy. Pewnie jest inaczej komp skonfigurowany pod pobór mocy z lamp. Kup zainstaluj, a poźniej będziesz się martwił- [ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Od A3 Sportback po faceliftingu pasują o niebo lepiej niż te z A6. OD A3 są prawie pod wymiar tych z sedana. Ja jeszcze nie rezam bo nie dorwałem lamp za dobrą kasę, a te z linku to jakiś kosmos cenowy. Ostatnio widziałem komplet za 900 zł ale nie za 1700 zł !! Pewnie zakup w salonie Audi jest tańszy ale nie jestem pewien. Uważajcie na tego gostka z allegro, ma kosmiczne ceny, a lampy pewnie kupuje od niemców z ebay.de no i te opisy - S-LINE ABT SILVER LIGHT no i ceny Ja szukam używanych do 400 zł. Firma decante już aktualizuje swoją ofertę produktową, więc na dniach będą lampki do B7- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Racja Lublin u Danelczyka - [ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!