Treść opublikowana przez Hugo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to nie sa do B5? Są :mrgreen:
-
PALIWO na stacji NESTE.
Tankuj dalej ten opał
-
gaśnica
Jak nie masz w bagażniku albo gdzieś przy siedzeniu kierowcy to nie masz
-
A4 B6-mam maske do ponownego lakierowania - czy się zgodzić?
Tak.Dolphin Grey to lakier metalic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wystarczy Ci na miesiąc , dwa a później będzie mało
-
PALIWO na stacji NESTE.
Dzisiaj na Nest lałem ON po 3,61
-
wycieranie sie przyciskow w b6
Prawie codziennie , a rączki ma wolne
-
Strefa Śmiechu
- PALIWO na stacji NESTE.
Ja też tankuje cały czas na Neste.Mrozy po -30 , auto stało przed firmą po 8 godzin i paliło za pierwszym razem bez problemu Lałem ON 25 listopada po 3,64- Strefa Śmiechu
- Siedzimy na nowym serwerze :)
W pracy sprawdzałem na kilku kompach i ani razu mnie nie wylogowało i wszystko śmigało ok.Teraz testuje w domu i też jest ok- dwie kontrolki się świecą
kółko a w środku wykrzyknik ((!)), dodatkowo po przekręceniu zapłonu 3x słychać sygnał dźwiękowy , to akurat jak najbardziej słaby akumulator- Kontrolka rezerwy paliwa
Jak zapala się rezerwa to słychać takie piszczenie- wycieranie sie przyciskow w b6
U mnie wszystko wygląda jak nowe.Nie wiem co wy robicie , że Wam się tak wycierają- Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Jesteś pewien ?? D2R - STOSUJE SIę DO REFLEKTORÓW BEZSOCZEWKOWYCH,żarówka jest wyposażona w przysłonę aby żródło światła było skupione punktowo.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W DE ten model kosztuje 179Euro czyli 680zł- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak już kupicie autko , to ja wykupie u Was miejsce na reklame klubu- Siedzimy na nowym serwerze :)
Coś się dzieje , ale to nie jest wina serwera.- za ciepło w B6
Ja ustawiam sobie na 18 i nawiew tylko na szybe i jest gites.Jak chce żeby było bardzo ciepło to 18 nawiew na szybe i kabine i obieg zamknięty.- za ciepło w B6
Ustaw tylko nawiew na przednią szybę i powinno być chłodniej- [B6 2.5tdi v6 180km] - chipowanie silnika za i przeciw.
Oczywiście- Regulacja podświetlenia zegrów
Każde Audi jest w to wyposażone.W zegarach masz 2 cycuszki , łapiesz za jednego cycka i kręcisz i robi się jasno- odbior koszulek...ocena, uwagi
Przeczytaj co pisał Murzyn na poprzedniej stronie- [B6 2.5tdi v6 180km] - chipowanie silnika za i przeciw.
Przecież w B6 robisz wszystko po kableku.Więc podpinasz auto pod komputer . wgrywasz nowy program i gotowe.Nie ma żadnego prucia kompa i wymiany chipa.I radze Ci zrobić to u sprawdzonego tunera bo później możesz płakać :mrgreen:- chip
Hej.Zgłoś się do kolegi CTV :arrow: http://www.a4-klub.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=48. Numer do niego i adres masz tutaj :arrow: http://www.tdi-tuning.pl/kontakt_lublin.htm. Jak powiesz , że jesteś odmenie albo z Klubu A4 to dostaniesz extra cenę - PALIWO na stacji NESTE.