Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. a to nie sa do B5? Są :mrgreen:
  2. Tankuj dalej ten opał
  3. Hugo odpowiedział(a) na gosia temat w Elektryka i Oświetlenie
    Jak nie masz w bagażniku albo gdzieś przy siedzeniu kierowcy to nie masz
  4. Tak.Dolphin Grey to lakier metalic
  5. Wystarczy Ci na miesiąc , dwa a później będzie mało
  6. Dzisiaj na Nest lałem ON po 3,61
  7. Prawie codziennie , a rączki ma wolne
  8. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  9. Ja też tankuje cały czas na Neste.Mrozy po -30 , auto stało przed firmą po 8 godzin i paliło za pierwszym razem bez problemu Lałem ON 25 listopada po 3,64
  10. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  11. W pracy sprawdzałem na kilku kompach i ani razu mnie nie wylogowało i wszystko śmigało ok.Teraz testuje w domu i też jest ok
  12. kółko a w środku wykrzyknik ((!)), dodatkowo po przekręceniu zapłonu 3x słychać sygnał dźwiękowy , to akurat jak najbardziej słaby akumulator
  13. Jak zapala się rezerwa to słychać takie piszczenie
  14. U mnie wszystko wygląda jak nowe.Nie wiem co wy robicie , że Wam się tak wycierają
  15. Jesteś pewien ?? D2R - STOSUJE SIę DO REFLEKTORÓW BEZSOCZEWKOWYCH,żarówka jest wyposażona w przysłonę aby żródło światła było skupione punktowo.
  16. W DE ten model kosztuje 179Euro czyli 680zł
  17. Jak już kupicie autko , to ja wykupie u Was miejsce na reklame klubu
  18. Coś się dzieje , ale to nie jest wina serwera.
  19. Ja ustawiam sobie na 18 i nawiew tylko na szybe i jest gites.Jak chce żeby było bardzo ciepło to 18 nawiew na szybe i kabine i obieg zamknięty.
  20. Ustaw tylko nawiew na przednią szybę i powinno być chłodniej
  21. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Każde Audi jest w to wyposażone.W zegarach masz 2 cycuszki , łapiesz za jednego cycka i kręcisz i robi się jasno
  22. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Przeczytaj co pisał Murzyn na poprzedniej stronie
  23. Przecież w B6 robisz wszystko po kableku.Więc podpinasz auto pod komputer . wgrywasz nowy program i gotowe.Nie ma żadnego prucia kompa i wymiany chipa.I radze Ci zrobić to u sprawdzonego tunera bo później możesz płakać :mrgreen:
  24. Hugo odpowiedział(a) na mlodyy temat w Silnik i Układ Napędowy
    Hej.Zgłoś się do kolegi CTV :arrow: http://www.a4-klub.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=48. Numer do niego i adres masz tutaj :arrow: http://www.tdi-tuning.pl/kontakt_lublin.htm. Jak powiesz , że jesteś odmenie albo z Klubu A4 to dostaniesz extra cenę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.