Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Z tego co pamiętam w Java Car Design obicie A4B5 kosztuje 4500 , kierownica 300zł , a deska rozdzielcza 1500
  2. Hugo odpowiedział(a) na MASA temat w Nadwozie i Wnętrze
    Hahha jak za mały , przecież wszystkie A4 B5 mają taki sam bak .Ośki mają 62l , a quattro 60l
  3. Czy ta firma ma coś wspólnego z tym Upsolute z Anglii albo z USA??
  4. Ja śmigałem na 195/65/15 i dawało rade , ale co będzie na kapciu np.225/45/17 to nie mam pojęcia
  5. Jeździłem.Napęd quattro daje sobie świetnie rade W PL nie ma obowiązku jeździć na zimówkach , więc wjedziesz bez problemu
  6. Pojedź do jakiegoś speca od zabezpieczeń i na pewno coś Ci zaproponuje.Nikt na forum nie napisze Ci jakie ma zabezpieczenia w aucie , bo różni ludzie czytają to forum
  7. Ja bym nie kombinował i kupił normalne opony.Opona to podstawa naszego bezpieczeństwa
  8. Jaka szerokość tej felgi jest ??
  9. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://pionio.jogger.pl/2006/10/11/super-partia
  10. Hugo odpowiedział(a) na MASA temat w Nadwozie i Wnętrze
    Mam to samo.Jak mam pół baku to się tłucze :mrgreen:
  11. a ktoś ma takie urządzonko w Lublinie aby można było sprawdzic autko? Tak jak Spanky napisał , Vaga ma Alan .Zgadaj się z nim to Ci autko sprawdzi dokładnie
  12. Na wklejce w książce serwisowej na okładce lub we wnęce koła zapasowego http://igorweb.org/equidec/Default.aspx
  13. Wystarczy sprawdzić kody wyposażenia dodatkowego.Ale tak jak mówisz , jak masz pokrętło do regulacji to w serii zapewne były soczewki
  14. To nie jest inspekcja olejowa tylko inspekcja serwisowa Koszt skasowania to koszt podłączenia auta pod Vaga
  15. Nie mierzyłem przyśpieszenia bo nie miałem gdzie i czym.Stoperki itp. mozna sobie w d....wsadzić A kółka mam seryjne 195/65/15 :mrgreen:
  16. Pękają ze śmiechu , jak się dowiedziały , jakie głupoty o nich piszą w wyborczej
  17. Maciuś nie grzesz i nie kupuj Bmw
  18. A w Wawie na zlocie Audi było 100 aut i było TVN Turbo A znajomości mamy więc looz
  19. A ile masz teraz do 100?? Bo przeczuwam , że jakieś 8,5 :mrgreen:
  20. Nie odczujesz tego :mrgreen:
  21. Masz już listwe chromowaną.Co za dużo chromo to nie zdrowo.Nie mam na myśli oczywiście Harleya :smile:
  22. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Wiesz , koszulki idą pocztą polską i dlatego mnie nie dziwi terminowość ich przesyłek.Przesyłka priorytetowa z Lublina do Wawy szła 2 tygodnie
  23. A jaki masz przebieg , bo to podstawa do rozmowy
  24. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Na koszulki jest gwarancja , więc z wyminą nie powinno być problemu
  25. Ja myśle , że na początek powinnać ze swojego poprzedniego postu usunąć linijke o zabezpieczeniach jakie masz w aucie.To forum czytają różni ludzie , więc po co kusić los , w dodatku podając jeszcze bardzo dokładne dane zabezpieczen

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.