Hugo
PREZES
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Problem z odpalaniem Audi A4 B5 1.6 przy minusowych temperaturach
Treść opublikowana przez Hugo
-
Ile kosztuje obicie tapicerki skora ???
Z tego co pamiętam w Java Car Design obicie A4B5 kosztuje 4500 , kierownica 300zł , a deska rozdzielcza 1500
-
Słyszalne paliwo
Hahha jak za mały , przecież wszystkie A4 B5 mają taki sam bak .Ośki mają 62l , a quattro 60l
-
[B5 1.9TDI 115KM PD] ...chip i kilka pytan
Czy ta firma ma coś wspólnego z tym Upsolute z Anglii albo z USA??
-
Na letnich do Polski w zime?
Ja śmigałem na 195/65/15 i dawało rade , ale co będzie na kapciu np.225/45/17 to nie mam pojęcia
-
Na letnich do Polski w zime?
Jeździłem.Napęd quattro daje sobie świetnie rade W PL nie ma obowiązku jeździć na zimówkach , więc wjedziesz bez problemu
-
kradzież
Pojedź do jakiegoś speca od zabezpieczeń i na pewno coś Ci zaproponuje.Nikt na forum nie napisze Ci jakie ma zabezpieczenia w aucie , bo różni ludzie czytają to forum
-
co myslicie o tych oponach??
Ja bym nie kombinował i kupił normalne opony.Opona to podstawa naszego bezpieczeństwa
-
Alufelgi zimą
Jaka szerokość tej felgi jest ??
-
Strefa Śmiechu
http://pionio.jogger.pl/2006/10/11/super-partia
-
Słyszalne paliwo
Mam to samo.Jak mam pół baku to się tłucze :mrgreen:
-
[B5 1.9 Di 75KM AFF] tymczasowy zanik mocy
a ktoś ma takie urządzonko w Lublinie aby można było sprawdzic autko? Tak jak Spanky napisał , Vaga ma Alan .Zgadaj się z nim to Ci autko sprawdzi dokładnie
-
Fabryczne czy dokładane??? (Xenony)
Na wklejce w książce serwisowej na okładce lub we wnęce koła zapasowego http://igorweb.org/equidec/Default.aspx
-
Fabryczne czy dokładane??? (Xenony)
Wystarczy sprawdzić kody wyposażenia dodatkowego.Ale tak jak mówisz , jak masz pokrętło do regulacji to w serii zapewne były soczewki
-
czy to inspekcja olejowa?
To nie jest inspekcja olejowa tylko inspekcja serwisowa Koszt skasowania to koszt podłączenia auta pod Vaga
-
roznica 205 a 225
Nie mierzyłem przyśpieszenia bo nie miałem gdzie i czym.Stoperki itp. mozna sobie w d....wsadzić A kółka mam seryjne 195/65/15 :mrgreen:
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
Pękają ze śmiechu , jak się dowiedziały , jakie głupoty o nich piszą w wyborczej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Maciuś nie grzesz i nie kupuj Bmw
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
A w Wawie na zlocie Audi było 100 aut i było TVN Turbo A znajomości mamy więc looz
-
roznica 205 a 225
A ile masz teraz do 100?? Bo przeczuwam , że jakieś 8,5 :mrgreen:
-
roznica 205 a 225
Nie odczujesz tego :mrgreen:
-
Chromowana Ramka pod Rejestracje.....Co o tym sadzicie???
Masz już listwe chromowaną.Co za dużo chromo to nie zdrowo.Nie mam na myśli oczywiście Harleya :smile:
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Wiesz , koszulki idą pocztą polską i dlatego mnie nie dziwi terminowość ich przesyłek.Przesyłka priorytetowa z Lublina do Wawy szła 2 tygodnie
-
[B5 2.8Q] Jaki Olej Lac do Silnika
A jaki masz przebieg , bo to podstawa do rozmowy
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Na koszulki jest gwarancja , więc z wyminą nie powinno być problemu
-
[B5 1.6] A4, typ B5 , 95r. -> MOJE AUDI A4
Ja myśle , że na początek powinnać ze swojego poprzedniego postu usunąć linijke o zabezpieczeniach jakie masz w aucie.To forum czytają różni ludzie , więc po co kusić los , w dodatku podając jeszcze bardzo dokładne dane zabezpieczen