Treść opublikowana przez Hugo
-
Wlew Gazu - Gdzie?
Na pewno trzeba wozić swoją.Wiesz sobie na szyji i po problemie
-
[B5 AEB] Brzydki zapach po wyłączeniu klimatyzacji
Jestem pewien , że klima została żle odgrzybiona Dasz powąchać na spociku to Ci potwierdze czy to z klimy wali
-
Strefa Śmiechu
To taki "chłyt małketinkowy"
-
A4 Assistance
Poszła właśnie kolejna aktualizacja
-
komputer
Zdeniu.Jak już piszesz , że zamykasz to rób to , a nie zostawiasz otwarty temat
-
[B5 AFN] Spalanie A4 AFN quattro
Oczywiście uwzględniłeś przekłamania komputera
-
1xairbag w A4 ??
Szukałem troche i trafiłem kilka ogłoszeń A4 z jedną poduchą
-
1xairbag w A4 ??
Wyprzedzanie - porażka :shock:
-
Komunikat z wyswietlacza
Tylko która to żarówka ?? to jest problem. Poproś kogoś do pomocy i sprawdzaj po kolei żarówki.Kilka chwil i znajdziecie
-
Pudełko pod tylnym siedzeniem ?
ABS :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
Padłem http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=42710
-
1xairbag w A4 ??
I jak ??Zadziwiłem Was?? :mrgreen:
-
Domykanie szyb z kluczyka
U mnie tak samo
-
Pomocy
W A4 centralny jest sterowany elektrycznie , więc lipa
-
[AJM AWX]Który silnik mam kupić 1.9 tdi 115 czy 130 KM ??
AFF (75 KM), 1Z, AHU i AHH (90 KM), AFN i AVG (110 KM), AJM i ATJ (115 KM),
-
[AJM AWX]Który silnik mam kupić 1.9 tdi 115 czy 130 KM ??
AFN
-
Pomocy
W wersjach quattro chyba zawsze była składana kanapa.W mojej b5 była :razz:
-
[AJM AWX]Który silnik mam kupić 1.9 tdi 115 czy 130 KM ??
1.tak 2.Rozpoczeli produkcje od 2000r 3.75,90,110 i 115KM
-
[AJM AWX]Który silnik mam kupić 1.9 tdi 115 czy 130 KM ??
to B6 byly bez klimy :?: kolejny szok Raczej będzie cieżko Ostatnio kumpel mówił , że widział B6 bez klimy :shock:
-
[AJM AWX]Który silnik mam kupić 1.9 tdi 115 czy 130 KM ??
Za taką kase to będzie rocznik 2001 raczej z dużym przebiegiem
-
Domykanie szyb z kluczyka
Nie powiedziałbym , że większośc aut ma moduł komfortu , a już sczególnie , takie które mają ładnych kilka lat :mrgreen:
-
Domykanie szyb z kluczyka
Jakbyś miał szyber to też byś miał niespodzianke
-
seryjne felgi
Ale w rzeczywistosci Audica stala chyba duzo wyzej ?? :roll: Jak to ogolnie wygladalo, zostawiles te 18 w a4 ?? Stała troszke wyżej niż na fotce.A felgi kupił kolega do RS4 , bo u mnie wystawały poza obrys auta
-
seryjne felgi
Obawiam się , że po formacie poszły się j.... Ale jak znajde to wrzuce
-
seryjne felgi
Gratulacje !!!! Czekałem kto pierwszy zauważy , że coś jest nie tak.Zdjęcie było robione jak tylko kupiłem felgi i na parkingu wyjąłem 1 koło z bagażnika i przyłożyłem do auta , a kumpel zrobił fotke W tle widać seryjne 15".Widać także po cieniu , jakie rzuca koło przystawione do auta