Treść opublikowana przez Hugo
-
A4 Assistance
Na chwilę obecną mamy 16 zgłoszeń.Wysyłam właśnie wersje testową i jak coś się nie zgadza proszę o info
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
Pomoże , bo to sprawdzona metoda
-
A4 Assistance
moze jakas aktualizacja :?: ..... :twisted: Jak dotre do domu.Ale widze , że przybyło z 6 ludzików
-
A4 Assistance
to teren na którym jesteś w stanie pomóc
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
Powinno pomóc na zawsze.Postaram się znaleźć jakąś fotke , jak on wygląda
-
A4 Assistance
Dokładnie.Czekam na maile.Mam dopiero 4 zgłoszenia :mrgreen:
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
Jak najbardziej powaga
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
Rozkręcamy radio , suszarka do włosów w ręke , podgrzewamy procesor i naprawione
-
A4 Assistance
Przecież napisałem "będzie potrzebował pomocy na drodze i nie tylko " Czekam na wasze dane !!!
-
A4 Assistance
Dane można wysyłać do mnie na pw , albo maila [email protected] wpisując w temacie wiadomosci A4 Assistance
- A4 Assistance
-
Wymiana praw jazdy
Jak zapewne wiecie prawka wydane miedzy 1 maja 1993 r. a 30 czerwca 1999 r. tracą ważność 30 czerwca 2006 r. , czyli już jutro. Chciałem wiedzieć czy poskładaliście już wnioski czy jeszcze czekacie Ja złożyłem wczoraj :twisted: A jak policja mnie zatrzyma to powiem , że stare jest ważne bezterminowo A jak nie podziała to mandacik 50 zł
-
seryjne felgi
Na węższych oponach to się wieżdża wkoleiny puszcz kierownice ręce na szyje i auto samo jedzie :mrgreen: Coś Ci się chyba pokręciło.Taki numer to ja robie na oponah 225 i auto samo sobie jedzie w koleinach
-
Jak uniknąć oszustwa ubezpieczycieli
A to co ma być :mrgreen: Heh no wiesz co takie papiery na mnie tu wyciągasz :mrgreen: :mrgreen: Jeszcze troche i będziesz zamieszany w prywatyzacje PZU
-
seryjne felgi
Powiem Ci , myślałem że będzie gorzej , ale jest ok.Wysatrczy omijać duże dziury i studzienki i jeździ się ok.Wiadomo , że zawiecha więcej dostaje niż na 15" , ale drstycznej różnicy nie powinno być
-
Jaka żarówka w bocznym kierunku
Traviz te kierunki to jakaś porażka.Widziałem je w A4 na żywo i wyglada paskudnie.Jakieś napompowane takie.Parują strasznie.Nie polecam.Kup zwykłe białe i będzie zdecydowanie ładniej
-
seryjne felgi
No niestety to nie ja :mrgreen: W Kaliszu byłem ostatnio w sierpniu 2005 Nie da się pogodzić tego wszystkiego , ale najbliżej będzie fela 17" i oponka 225/45/17
-
Gdzie sie znajduje tabliczka z kodami ??
W książce przeglądów jak już chcemy być dokładni
-
Spotkania na drodze
Jak Ty myjesz tymi pieluchami ?? Jak włoże pieluche do wiaderka to mi całą wode wciąga i robi się taka wielka i ciężka :shock: ............Cholera chyba pampersy się nie nadają
-
seryjne felgi
Wszystko zalezy od profilu opony , a nie wielkosci felgi
-
seryjne felgi
Do A4 wchodzą max 20"
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
Mówiłem koniec OT Piszemy o A4 a nie o jakichś gównianych fiatach :twisted:
-
[B6 8E] wymiana zarówki postojowej - do ASO?
Ja propnuje zadzwonić do ASO i będzie wiadomo ile kosztuje wymiana.Ja u siebie nie wymieniałem to Ci nie pomogę
-
Uszkodziłem oponę
Jedź do wulkanizacji i zrobia Ci to od ręki za grosze
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
Skąd takiego sprzęta dorwałeś. Stała pod firmą to wziąłem kluczyki i w miasto na testy Na dwójce to ma takie przyśpieszenie , że zdażyłem pogadać przez telefon i dopiero 3 wrzuciłem A jak zaczął wiać boczny wiatr to wyhamowałem do 20 bo zaczęło tym gów.... bujać i myślałem , że strzele dacha Radek321 ja widze wszystko :twisted: Koniec OT