Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Na chwilę obecną mamy 16 zgłoszeń.Wysyłam właśnie wersje testową i jak coś się nie zgadza proszę o info
  2. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    moze jakas aktualizacja :?: ..... :twisted: Jak dotre do domu.Ale widze , że przybyło z 6 ludzików
  3. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    to teren na którym jesteś w stanie pomóc
  4. Powinno pomóc na zawsze.Postaram się znaleźć jakąś fotke , jak on wygląda
  5. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie.Czekam na maile.Mam dopiero 4 zgłoszenia :mrgreen:
  6. Rozkręcamy radio , suszarka do włosów w ręke , podgrzewamy procesor i naprawione
  7. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Przecież napisałem "będzie potrzebował pomocy na drodze i nie tylko " Czekam na wasze dane !!!
  8. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Dane można wysyłać do mnie na pw , albo maila [email protected] wpisując w temacie wiadomosci A4 Assistance
  9. Hugo opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    ......
  10. Jak zapewne wiecie prawka wydane miedzy 1 maja 1993 r. a 30 czerwca 1999 r. tracą ważność 30 czerwca 2006 r. , czyli już jutro. Chciałem wiedzieć czy poskładaliście już wnioski czy jeszcze czekacie Ja złożyłem wczoraj :twisted: A jak policja mnie zatrzyma to powiem , że stare jest ważne bezterminowo A jak nie podziała to mandacik 50 zł
  11. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Na węższych oponach to się wieżdża wkoleiny puszcz kierownice ręce na szyje i auto samo jedzie :mrgreen: Coś Ci się chyba pokręciło.Taki numer to ja robie na oponah 225 i auto samo sobie jedzie w koleinach
  12. A to co ma być :mrgreen: Heh no wiesz co takie papiery na mnie tu wyciągasz :mrgreen: :mrgreen: Jeszcze troche i będziesz zamieszany w prywatyzacje PZU
  13. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Powiem Ci , myślałem że będzie gorzej , ale jest ok.Wysatrczy omijać duże dziury i studzienki i jeździ się ok.Wiadomo , że zawiecha więcej dostaje niż na 15" , ale drstycznej różnicy nie powinno być
  14. Traviz te kierunki to jakaś porażka.Widziałem je w A4 na żywo i wyglada paskudnie.Jakieś napompowane takie.Parują strasznie.Nie polecam.Kup zwykłe białe i będzie zdecydowanie ładniej
  15. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    No niestety to nie ja :mrgreen: W Kaliszu byłem ostatnio w sierpniu 2005 Nie da się pogodzić tego wszystkiego , ale najbliżej będzie fela 17" i oponka 225/45/17
  16. W książce przeglądów jak już chcemy być dokładni
  17. Jak Ty myjesz tymi pieluchami ?? Jak włoże pieluche do wiaderka to mi całą wode wciąga i robi się taka wielka i ciężka :shock: ............Cholera chyba pampersy się nie nadają
  18. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Wszystko zalezy od profilu opony , a nie wielkosci felgi
  19. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Do A4 wchodzą max 20"
  20. Mówiłem koniec OT Piszemy o A4 a nie o jakichś gównianych fiatach :twisted:
  21. Ja propnuje zadzwonić do ASO i będzie wiadomo ile kosztuje wymiana.Ja u siebie nie wymieniałem to Ci nie pomogę
  22. Jedź do wulkanizacji i zrobia Ci to od ręki za grosze
  23. Skąd takiego sprzęta dorwałeś. Stała pod firmą to wziąłem kluczyki i w miasto na testy Na dwójce to ma takie przyśpieszenie , że zdażyłem pogadać przez telefon i dopiero 3 wrzuciłem A jak zaczął wiać boczny wiatr to wyhamowałem do 20 bo zaczęło tym gów.... bujać i myślałem , że strzele dacha Radek321 ja widze wszystko :twisted: Koniec OT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.