Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Jakaś dziwna ta A4 Maciek RS wygląda kozacko na nowych felach :twisted:
  2. Na allegro często się pojawiają
  3. Dla dobrego lakiernika to pestka.Poszerzać nie trzeba :arrow: http://audizine.com/forum/showthread.php?s=699da45ccb14b2e2ae48a4f6dd94c173&threadid=32106
  4. To wszystko jasne.Nic nadzwyczajnego , że wsadziłeś takie koła i dystans 20mm skoro ET takie wielkie
  5. www.compsport.pl
  6. Jakie masz ET felgi ??
  7. Co do mechaniki to wal do Compotów A siedzibe mają w Bielsku
  8. Zdecydowanie proponuje pojechać do jakiejś porządnej firmy , która Ci to wszytko zrobi i dobrze zestroi :mrgreen:
  9. Tak , chodzi o turbinke A kierownice zapiekają zazwyczaj jak uprawia się PSJ czyli piz*owaty Styl Jazdy.Od czasu do czasu warto przemuchac turbinke
  10. Hugo odpowiedział(a) na MaLyY temat w Nadwozie i Wnętrze
    Powiem szczerze , że nie spotkałem się z instrukcją do A4 w formie elektronicznej.Chyba będzie trzeba zainwestować w papierową
  11. :arrow: http://www.allegro.pl/item99388102_taschki_panele_drzwiowe_audi_a4.html
  12. Hugo odpowiedział(a) na boom_mike temat w Audi A4/S4 B6
    Ma , bo są spryskiwacze reflktorów
  13. Hugo odpowiedział(a) na boom_mike temat w Audi A4/S4 B6
    Jakoś ne było czasu , żeby podjechać do Wawki na chipsa.Może w maju jakoś podskocze. Moja A4 jest z 04.2003.Po długich poszukiwaniach znalazłem ją w końcu w Belgii
  14. Hugo odpowiedział(a) na boom_mike temat w Audi A4/S4 B6
    Miodzio.Silniczek mamy taki sam i kolorek taki sam :mrgreen:
  15. A skąd wytrzasnąłeś taki rozmiar opony??.Prz feldze 16" i oponie 205 profil powinien być 55 , a ne 45
  16. Hugo odpowiedział(a) na wojtas-audi temat w Lifestyle i Hydepark
    Kilka filmików http://www.kreatormocy.pl/plikido/MOV02473.zip http://www.kreatormocy.pl/plikido/MOV02474.zip http://www.kreatormocy.pl/plikido/MOV02476.zip
  17. Wydaje mi się , ze zmiana biegów przy 2000 to troche za nisko.Proponuje zmiane przy 3500 , wtedy silnik osiąga max moment obrotowy. Co do spalania w mieście 20l to za dużo moim zdaniem.Moje 1.8T przy nie ekonomicznej jeździe spalało max 15/100 w mieście. Filtry oczywiście mają wpływ na spalanie
  18. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    1.9TDI quattro 310Nm/1900 obr/min vmax 202km/h 0-100 10.6 Masa własna 1615kg Śred.zużycie paliwa: 6.2l 2.5TDI quattro 370Nm/1500-2500 obr/min vmax 222km/h 0-100 8,7 Masa własna 1720kg Śred.zużycie paliwa: 7.8l
  19. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jeżeli chodzi o 2.5 tdi to juz się rozglądałem i takie rozsądne podniesienie mocy to 174 i 370 Nm ale cały czas się wacham Ja miałem na myśli 1.9Tdi 130KM
  20. Taki rezystor kosztuje grosze.Jedno wielkie g....o.Daj sobie z tym spokój.Tylko problemów można sobie narobić
  21. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Kupuj i się nie zastanawiaj.Pojdziesz na wgranie programu i będzie ok 170KM i ok 400Nm i pozamiatane
  22. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Znaleźć B6 1,9TDi z napędem quattro to nie jest proste zadanie.Sam szukałem takiego zestawu przez ponad 4 miesiące i znalazłem tylko 2 sztuki , ale nie były warte uwagi , poddałem się i kupiłem ośke.Troche szkoda bo człowiek się przyzwyczaił do quattro przez te 8 lat.Ale nie narzekam i jestem bardzo zadowolony z zakupu
  23. 10 przykazań masz tu :arrow: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=27498 Mi nie bierze oleju.A jak bierze to minimalne ilości , praktycznie niezauważalne
  24. Hugo odpowiedział(a) na Dexter temat w Nadwozie i Wnętrze
    A mi się wydaje , że to nie sa nakładki tylko całe obudowy lusterek.Nakładki są do d=== , bo paskudnie wyglądają z bliska.Nie są po prostu dopasowane do lusterka.
  25. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    2,5 tdi 250 KM zamulone???cos krecisz :razz: jezdzilem 180 konnym i bylem w szoku.pewnie mial przeplywke walnieta :razz: Chyba koledze sie źle klepnęło i miało być 150KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.