Treść opublikowana przez Hugo
-
[ALL] Jakie felgi
no faktycznie spojrzalem na 17, matko przeciez to jak za darmo te felgi :D:D jest w tym jakis myk :twisted: ? No wlaśnie sęk w tym , że myku nie ma.Sam byłem zdziwiony ceną.Troche miałem obawy czy paczka nie zaginie w akcji poczas transportu po Polsce , ale doszło wszystko :)Najlepsze było to , że w poniedziałek puściłem przelew , we wtorek dostali kase na konto , a w środe o 11.00 był u mnie kurier :shock:
-
halogeny do 95rocznika..
To zderzak z laminatu.Pierwszy krawężnik i po zderzaku.I na 100% będzie krzywy i nie będzie pasował bez przeróbek jak 90% rzeczy z laminatu wystawianych na allegro :mrgreen:
-
A3 1.8T ---> Tuning
Już nie śpi , bo pilnuje porządku na forum Koniec OT :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Jakbyście nie wiedzieli to ten chrom po pierwszej zimie wygląda okropnie.Robią się bąble.Jak będzie stała A4 z tymi lampami dzis na parkingu to walne wam fotki to zobaczycie sami
-
A3 1.8T ---> Tuning
Kolega chyba coś sobie pomylił.Silnik 1.8T i dużo koników to na pewno nie jest ekonomiczna jazda :)Chcesz jeździć ekonomicznie kup 1.9TDI i do tego chipa.Będzie i szybko i ekonomicznie :mrgreen:
-
[ALL] Jakie felgi
Ok chłopaki musze Was zmartwić.Wasze strzały były bardzo przedobrzone Za komplet felg , nóweczki w pudełeczkach zapłaciłem 402 euro Do tego przesyłka do PL 60 euro i 8euro za przelew.Czyli w sumie 470E x 3,9 = 1833PLN Jak Wam się podoba taka cena ?? Peter pochwal się ile dałeś.Jak nie chcesz na forum to wal do mnie na gg albo PW :mrgreen:
-
immobilizer
W Lublinie to proponowałbym uderzyć na ul.Pogodną.Tam jest hotel Polonia i zaraz za hotelem jest wjazd na parking.Wjeżdzasz na parking i jedziesz do końca i po lewej stronie ostatnie drzwi.Numer telefonu to 501 222 522.Najlepiej wcześniej zadzwonić i się umówić bo czasami trzeba czekać ponad tydzień
-
Strefa Śmiechu
To jak sie dałes ogolic w czwartek to jak mogłeś byc taki naiwny w piątek sobote i dwa razy w poniedziałek. Nic z tego niekumam Buahhahahaha nie móm , że nie załapałeś żartu
-
[ALL] Jakie felgi
Hahhaah Wy tu nie gadajcie o mnie , tylko zgadujcie ile dałem za felgi
-
[ALL] Jakie felgi
Za 18" cena jest 1367zł Patrzyłeś na 17" :twisted:
-
Drobiazgi do tuningu silnika
Nic Ci to nie da oprócz zmiany dzwięku.przepływka lubi padać częściej po zamontowaniu stożka.Na seryjnej papierowej wkładce są lepsze osiągi.A z zamontowaniem stożka to nie jest tak hop-siup.Trzeba go bardzo szczelnie odizolować od silnika , bo jak zacznie brać gorące powietrze, to będzie pozamiatane.Moim zdaniem wywalanie kasy w błoto
-
[ALL] Jakie felgi
Jasne , że podam OZ Antares 8x18" :arrow: http://www.tomson.com.pl/x_C_I__P_20228729.html Uwielbiam zgadywać ceny i czekam na wasze strzały z propozycjami ceny , ile mógł mnie kosztować zestaw 4 sztuk felg :twisted:
-
Drobiazgi do tuningu silnika
No to byłoby za proste :mrgreen:
-
Sterownik
Chip w tym silniku niewiele da.Może kilka koników , a paliwo będziesz lał wiaderkami
-
Sterownik
Człowieku to nie jest Honda , że ma się kręcić do 8tys. Jakbyś nie zauważył to od chyba 6200 zaczyna się czerwone pole.
-
[ALL] Jakie felgi
Z Niemiec ci OZ sciagaja :?: Moje prosto z Wloch jechaly.. Ja kupiłem je w niemieckiej firmie tuningowej
-
[ALL] Jakie felgi
Ja własnie dostałem paczuszki z Niemiec i jutro porobie fotki. Na razie w pudełkach bo musze jeszcze opony kupić
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Nie można.Widziałem ostatnio jak kolesiowi zabrali za to dowód Możesz sobie założyć tylko takie fabrycznie przyciemnane
-
[ALL] Jakie felgi
Zawiasik i będzie miodzio :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
http://www.yg1.ehost.pl/Inne/zdjecia/przemiany.jpg http://i1.tinypic.com/sfe6tl.jpg
-
Świeczki NGK PFR6Q ?
W Inter Carsie bez zniżek ta świeca kosztuje 53zł, więc ta cena wydaje mi się OK.Kupowałem te świece kiedyś , ale ja płacilem dużo dużo mniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bardzo się cieszę , że dzięki mnie poznali się miłośnicy A4 i teraz się integrują Tak trzymać :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Ja mam już twój wykres po programie.Program bardzo lightowy :twisted: Audi A4 3.0 TDI quattro - Program lightowy
-
A4 B5 - Passat B5
Przeczytaj 4 post od góry i zobacz co tam napisałem , a wszystko bedzie jasne
-
NAVI-NAVI-NAWI
Z tego co wiem w takiej navi nie latają mapy Polski