Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES

Treść opublikowana przez Hugo

  1. no faktycznie spojrzalem na 17, matko przeciez to jak za darmo te felgi :D:D jest w tym jakis myk :twisted: ? No wlaśnie sęk w tym , że myku nie ma.Sam byłem zdziwiony ceną.Troche miałem obawy czy paczka nie zaginie w akcji poczas transportu po Polsce , ale doszło wszystko :)Najlepsze było to , że w poniedziałek puściłem przelew , we wtorek dostali kase na konto , a w środe o 11.00 był u mnie kurier :shock:
  2. Hugo odpowiedział(a) na adamooo temat w Audi A4 B5
    To zderzak z laminatu.Pierwszy krawężnik i po zderzaku.I na 100% będzie krzywy i nie będzie pasował bez przeróbek jak 90% rzeczy z laminatu wystawianych na allegro :mrgreen:
  3. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Już nie śpi , bo pilnuje porządku na forum Koniec OT :mrgreen:
  4. Jakbyście nie wiedzieli to ten chrom po pierwszej zimie wygląda okropnie.Robią się bąble.Jak będzie stała A4 z tymi lampami dzis na parkingu to walne wam fotki to zobaczycie sami
  5. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Kolega chyba coś sobie pomylił.Silnik 1.8T i dużo koników to na pewno nie jest ekonomiczna jazda :)Chcesz jeździć ekonomicznie kup 1.9TDI i do tego chipa.Będzie i szybko i ekonomicznie :mrgreen:
  6. Ok chłopaki musze Was zmartwić.Wasze strzały były bardzo przedobrzone Za komplet felg , nóweczki w pudełeczkach zapłaciłem 402 euro Do tego przesyłka do PL 60 euro i 8euro za przelew.Czyli w sumie 470E x 3,9 = 1833PLN Jak Wam się podoba taka cena ?? Peter pochwal się ile dałeś.Jak nie chcesz na forum to wal do mnie na gg albo PW :mrgreen:
  7. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    W Lublinie to proponowałbym uderzyć na ul.Pogodną.Tam jest hotel Polonia i zaraz za hotelem jest wjazd na parking.Wjeżdzasz na parking i jedziesz do końca i po lewej stronie ostatnie drzwi.Numer telefonu to 501 222 522.Najlepiej wcześniej zadzwonić i się umówić bo czasami trzeba czekać ponad tydzień
  8. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    To jak sie dałes ogolic w czwartek to jak mogłeś byc taki naiwny w piątek sobote i dwa razy w poniedziałek. Nic z tego niekumam Buahhahahaha nie móm , że nie załapałeś żartu
  9. Hahhaah Wy tu nie gadajcie o mnie , tylko zgadujcie ile dałem za felgi
  10. Za 18" cena jest 1367zł Patrzyłeś na 17" :twisted:
  11. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Nic Ci to nie da oprócz zmiany dzwięku.przepływka lubi padać częściej po zamontowaniu stożka.Na seryjnej papierowej wkładce są lepsze osiągi.A z zamontowaniem stożka to nie jest tak hop-siup.Trzeba go bardzo szczelnie odizolować od silnika , bo jak zacznie brać gorące powietrze, to będzie pozamiatane.Moim zdaniem wywalanie kasy w błoto
  12. Jasne , że podam OZ Antares 8x18" :arrow: http://www.tomson.com.pl/x_C_I__P_20228729.html Uwielbiam zgadywać ceny i czekam na wasze strzały z propozycjami ceny , ile mógł mnie kosztować zestaw 4 sztuk felg :twisted:
  13. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    No to byłoby za proste :mrgreen:
  14. Chip w tym silniku niewiele da.Może kilka koników , a paliwo będziesz lał wiaderkami
  15. Człowieku to nie jest Honda , że ma się kręcić do 8tys. Jakbyś nie zauważył to od chyba 6200 zaczyna się czerwone pole.
  16. Z Niemiec ci OZ sciagaja :?: Moje prosto z Wloch jechaly.. Ja kupiłem je w niemieckiej firmie tuningowej
  17. Ja własnie dostałem paczuszki z Niemiec i jutro porobie fotki. Na razie w pudełkach bo musze jeszcze opony kupić
  18. Nie można.Widziałem ostatnio jak kolesiowi zabrali za to dowód Możesz sobie założyć tylko takie fabrycznie przyciemnane
  19. Zawiasik i będzie miodzio :mrgreen:
  20. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.yg1.ehost.pl/Inne/zdjecia/przemiany.jpg http://i1.tinypic.com/sfe6tl.jpg
  21. W Inter Carsie bez zniżek ta świeca kosztuje 53zł, więc ta cena wydaje mi się OK.Kupowałem te świece kiedyś , ale ja płacilem dużo dużo mniej
  22. Bardzo się cieszę , że dzięki mnie poznali się miłośnicy A4 i teraz się integrują Tak trzymać :mrgreen:
  23. A Ja mam już twój wykres po programie.Program bardzo lightowy :twisted: Audi A4 3.0 TDI quattro - Program lightowy
  24. Przeczytaj 4 post od góry i zobacz co tam napisałem , a wszystko bedzie jasne
  25. Z tego co wiem w takiej navi nie latają mapy Polski

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.