Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Jak masz na myśli taki guziczek jak na fotce poniżej to jest własnie ta funkcja o której pisałem :arrow: http://photos.velocityjournal.com/images/full/2003/s2003081201/ad2004s48206.jpg
  2. A czy przypadkiem nie piszesz o funkcji Coming/leaving home(wejścia do domu)?? Funkcja ta służy do oswietlania w ciemości drogi przez włączenie reflektorów przeciwmgłowych , świateł postojowych , tylnych świateł i oświetlenia tablicy rejestracyjnej
  3. Z tego wszystkiego nie napisałem , że grill z A3 nie pasuje do A4 :mrgreen:
  4. Ale cena.Ostatnio ktoś kupił na allegro za 80zł :mrgreen:
  5. Hugo odpowiedział(a) na piurko temat w Nadwozie i Wnętrze
    Komplet czyli wszystkie listwy dookoła szyb bocznych
  6. Hugo odpowiedział(a) na piurko temat w Nadwozie i Wnętrze
    Tak cena za komplet
  7. Hugo odpowiedział(a) na piurko temat w Nadwozie i Wnętrze
    Widziałem ostatnio używane oryginały za 700zł :mrgreen:
  8. Hugo odpowiedział(a) na alfuta temat w 1.9TDI
    A ja polecam Knechta :mrgreen: Wejdź tu http://sklep.intercars.com.pl/ i w opcjach wybierz swóje auto i tam masz dostęp do wszystkich częsci z opisami , zdjęciami i cenami
  9. Wydaje mi się , że to właśnie jest przyczyna
  10. Wszystkie A4 mają ocynkowane nadwozie
  11. 1 - 5A - Podgrzewane spryskiwacze 2 - 5A - kierunkowskazy 3 - 5A - oswietlenie, wycieraczki reflektorow 4 - 5A - oswietlenie numeru rejestracyjnego 5 - 5A - zespol wskaznikow, oswietlenie elementow sterowania 6 - 5A - centralne blokowanie drzwi 7 - 10A - urzadzenie przeciw blokujace ABS 8 - 5A - telefon 9 -- ----- 10 -- ------- 11 - 5A - urzadzenie do regulacji predkosci 12 - 10A - zasilanie napieciem ukladu samodiagnozy 13 - 10A - swiatla hamowania 14 - 10A - oswietlenie wnetrza samochodu 15 - 10A -zespol wskaznikow, sterowniki 16 - 5A - sterownik urzadzenia ABS 17 - 10A - ogrzewanie bebenka zamka 18 - 10A - swiatlo drogowe prawe 19 - 10A - --------------------- lewe 20 - 10A - swiatlo mijania prawe, regulacja zasiegu swiatel 21 - 10A - ------------------- lewe, regu-------------------------- 22 - 5A - swiatlo postojowe prawe 23 - 5A - ------------------------ lewe 24 - 25A - wycieraczka, pompka spryskiwaczy 25 - 30A - dmuchawa ukladu ogrzewania, urzadzenie klimatyzacyjne 26 - 30A - ogrzewanie szyby tylnej i lusterek 27 - 15A -wycieraczka szyby tylnej 28 - 15A - pompa paliwa 29 - 20A - sterowanie silnikiem 30 - 20A - dach rozsuwany 31 - 15A - swiatlo cofania, sterowniki 32 - 20A - sterowanie silnikiem 33 - 15A - zapalniczka 34 - 15A - sterowanie silnikiem 35 - 30A - gniazdo wtykowe wyposazenia elektrycznego przyczepy 36 - 15A - reflektory przeciwmglowe p-rzednie i tylne 37 - 20A - telefon, radioodbiornik 38 - 15A -oswietlenie bagaznika, centralne blokowanie drzwi 39 - 15A - swiatla awaryjne 40 - 25A - sygnal dzwiekowy 41 - 25A - zespol hydrauliczny urzadzenia ABS 42 - 30A - dmuchawa powietrza wtornego 43 --------------------- 44 - 30A - ogrzewanie siedzenia
  12. A czy przy obecnych cenach gazu i paliwa opłaca się wogóle gazować auto??Chyba trzeba naprawde ogrome ilości kilometrów trzaskać , żeby się instalka zwróciła :roll:
  13. Nie warto.Już lepiej za tą kase kupić coś dziewczynie.na pewno będą to lepiej zainwestowane pieniądze
  14. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=91309607
  15. Jak masz auto wyprodukowane od listopada 2000 wzwyż to będzie Ci działać mapa Polski
  16. Nie wiem ile dokładnie wchodzi do AFN , ale do mojego 1.9 wchodzi 3,8 więc powinno być coś koło tego
  17. Nie kupuj na allegro po tej cenie.To są podróbki !!!!!Kilka osób kupiło ostatnio Motula po 170zł i teraz rozpaczają.Samochód zaczął strasznie głośno pracować i ogólnie jakoś lipa.Proponuje kupować w sprawdzonych miejscach.Z olejem nie warto ryzykować , bo można sobie szkód narobić
  18. www.motul.auto.pl tu poczytaj
  19. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Tak samo jak zwykłym tylko nie masz sprzęgła Sprecyzuj pytanie bo nie wiemy co masz na mysli
  20. Bańka 5l Motula kosztuje 250zł , a po ile płaciłeś Mobila??
  21. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Zapomnij o rasowaniu swojego silnika.On się do tego zupełnie nie nadaje.Możesz wywalić ogromne pieniadzę a efekty będą takie jakby kot napłakał.No chyba , że sobie turbo założysz , ale wole nie pisać tutaj o kosztach , żebyś się przeze mnie jakiegoś szkou nie nabawił
  22. i jak spostrzezenia co do tego oleju ? jakas zmiana w zachowaniu motorku ? jaka gestosc oleju ? Silniczek pracuje elegancko , cichutko , żadnych zastrzeżeń 505.01 5w40
  23. Właśnie tydzień temu zalałem Motula :twisted:
  24. Dwa pionowe paski w tylnej szybie
  25. Audi waży ze 200kg więcej i wynika z tego , że będzie porażka :roll:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.