Treść opublikowana przez Hugo
-
[All] Światła świecą mimo, że przełącznik jest na zero...??
Jak masz na myśli taki guziczek jak na fotce poniżej to jest własnie ta funkcja o której pisałem :arrow: http://photos.velocityjournal.com/images/full/2003/s2003081201/ad2004s48206.jpg
-
[All] Światła świecą mimo, że przełącznik jest na zero...??
A czy przypadkiem nie piszesz o funkcji Coming/leaving home(wejścia do domu)?? Funkcja ta służy do oswietlania w ciemości drogi przez włączenie reflektorów przeciwmgłowych , świateł postojowych , tylnych świateł i oświetlenia tablicy rejestracyjnej
-
Czy gril do A3 będzie pasował do A4 (B5)?
Z tego wszystkiego nie napisałem , że grill z A3 nie pasuje do A4 :mrgreen:
-
Czy gril do A3 będzie pasował do A4 (B5)?
Ale cena.Ostatnio ktoś kupił na allegro za 80zł :mrgreen:
-
Chromy na drzwi
Komplet czyli wszystkie listwy dookoła szyb bocznych
-
Chromy na drzwi
Tak cena za komplet
-
Chromy na drzwi
Widziałem ostatnio używane oryginały za 700zł :mrgreen:
-
Jaki Filtr Kabinowy ?
A ja polecam Knechta :mrgreen: Wejdź tu http://sklep.intercars.com.pl/ i w opcjach wybierz swóje auto i tam masz dostęp do wszystkich częsci z opisami , zdjęciami i cenami
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
Wydaje mi się , że to właśnie jest przyczyna
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
Wszystkie A4 mają ocynkowane nadwozie
-
[A4 B5] Opis bezpiecznikow
1 - 5A - Podgrzewane spryskiwacze 2 - 5A - kierunkowskazy 3 - 5A - oswietlenie, wycieraczki reflektorow 4 - 5A - oswietlenie numeru rejestracyjnego 5 - 5A - zespol wskaznikow, oswietlenie elementow sterowania 6 - 5A - centralne blokowanie drzwi 7 - 10A - urzadzenie przeciw blokujace ABS 8 - 5A - telefon 9 -- ----- 10 -- ------- 11 - 5A - urzadzenie do regulacji predkosci 12 - 10A - zasilanie napieciem ukladu samodiagnozy 13 - 10A - swiatla hamowania 14 - 10A - oswietlenie wnetrza samochodu 15 - 10A -zespol wskaznikow, sterowniki 16 - 5A - sterownik urzadzenia ABS 17 - 10A - ogrzewanie bebenka zamka 18 - 10A - swiatlo drogowe prawe 19 - 10A - --------------------- lewe 20 - 10A - swiatlo mijania prawe, regulacja zasiegu swiatel 21 - 10A - ------------------- lewe, regu-------------------------- 22 - 5A - swiatlo postojowe prawe 23 - 5A - ------------------------ lewe 24 - 25A - wycieraczka, pompka spryskiwaczy 25 - 30A - dmuchawa ukladu ogrzewania, urzadzenie klimatyzacyjne 26 - 30A - ogrzewanie szyby tylnej i lusterek 27 - 15A -wycieraczka szyby tylnej 28 - 15A - pompa paliwa 29 - 20A - sterowanie silnikiem 30 - 20A - dach rozsuwany 31 - 15A - swiatlo cofania, sterowniki 32 - 20A - sterowanie silnikiem 33 - 15A - zapalniczka 34 - 15A - sterowanie silnikiem 35 - 30A - gniazdo wtykowe wyposazenia elektrycznego przyczepy 36 - 15A - reflektory przeciwmglowe p-rzednie i tylne 37 - 20A - telefon, radioodbiornik 38 - 15A -oswietlenie bagaznika, centralne blokowanie drzwi 39 - 15A - swiatla awaryjne 40 - 25A - sygnal dzwiekowy 41 - 25A - zespol hydrauliczny urzadzenia ABS 42 - 30A - dmuchawa powietrza wtornego 43 --------------------- 44 - 30A - ogrzewanie siedzenia
-
[ALL B5] GAZ
A czy przy obecnych cenach gazu i paliwa opłaca się wogóle gazować auto??Chyba trzeba naprawde ogrome ilości kilometrów trzaskać , żeby się instalka zwróciła :roll:
-
MAGNETYRER - ktos posiada ?
Nie warto.Już lepiej za tą kase kupić coś dziewczynie.na pewno będą to lepiej zainwestowane pieniądze
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=91309607
-
Montaz malej navi....pomocy
Jak masz auto wyprodukowane od listopada 2000 wzwyż to będzie Ci działać mapa Polski
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Nie wiem ile dokładnie wchodzi do AFN , ale do mojego 1.9 wchodzi 3,8 więc powinno być coś koło tego
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Nie kupuj na allegro po tej cenie.To są podróbki !!!!!Kilka osób kupiło ostatnio Motula po 170zł i teraz rozpaczają.Samochód zaczął strasznie głośno pracować i ogólnie jakoś lipa.Proponuje kupować w sprawdzonych miejscach.Z olejem nie warto ryzykować , bo można sobie szkód narobić
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
www.motul.auto.pl tu poczytaj
-
[B5 AFN] Automat w 1.9 TDI 110PS
Tak samo jak zwykłym tylko nie masz sprzęgła Sprecyzuj pytanie bo nie wiemy co masz na mysli
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Bańka 5l Motula kosztuje 250zł , a po ile płaciłeś Mobila??
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
Zapomnij o rasowaniu swojego silnika.On się do tego zupełnie nie nadaje.Możesz wywalić ogromne pieniadzę a efekty będą takie jakby kot napłakał.No chyba , że sobie turbo założysz , ale wole nie pisać tutaj o kosztach , żebyś się przeze mnie jakiegoś szkou nie nabawił
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
i jak spostrzezenia co do tego oleju ? jakas zmiana w zachowaniu motorku ? jaka gestosc oleju ? Silniczek pracuje elegancko , cichutko , żadnych zastrzeżeń 505.01 5w40
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Właśnie tydzień temu zalałem Motula :twisted:
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
Dwa pionowe paski w tylnej szybie
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
Audi waży ze 200kg więcej i wynika z tego , że będzie porażka :roll: