Treść opublikowana przez Pelex
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
Ciekawie wygląda ale nie jestem zwolennikiem dokładek do zderzaków ważne że tobie się podoba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i życze powodzenia w poszukiwaniach
-
[B5 1Z] To i ja sie pochwale moją malenką:)
Ładna seria ale koniecznie muszą byc aluski lampy przód jak najszybciej zamień na te ksenonki o których piszesz również lampy tylnie po lifcie by się przydały no i standart migacze boczne na białe to odświerzy Ci furke :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 ADR] Moje 4 kolka
Ciekawa ta twoja zapodaj jeszcze pare fotek
-
[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...
Szczerze to mi się to nie widzi nie lubie tego typu przeróbek ale to twoje auto więc rób co chcesz, felgi spoko
-
Moja srebrna A4, po kilku drobnych zmianach....
lampy Valeo soczewkowe, może tylnie zmień na te po lifcie, kiere trójramienną skoro masz pod nosem szrot to możesz wszystko pozmieniać co tylko lepiej wygląda
-
[B5 AEB] A4 1,8T
podoba mi się bo mam taki sam klorek ale pare drobnych zmian musisz zrobić :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum ps. długo zwlekałeś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
[B5 AFN] A4 Nowe fotki...
przecierz jeżdze wolno zwłaszcza jak jade za tobą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 AFN] A4 Nowe fotki...
No to masz szczęście też bym tak chciał ale oni mnie chyba nie lubią
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
Napisze jeszcze raz (oceniałem cię już na POLSKAJAZDA.PL) masz super furke prezentuje sie wyśmienicie :oklaski:
-
[B5 ADR] Moja skromna zielona fura ;)
Ładna seria i tak jak koledzy radzą lampy przód i migacze do wymiany :th:
-
[B5 AFN] A4 Nowe fotki...
coś pięknego ładna sesyjka panie kolego pozdrawiam i do zobaczenia :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 AFN] Moja Audi A4 B5 czarna ;-) FOTKI !!! ZAPRASZAM!!! ;-)
Mi też oznaczenie silnika nie pasuje raczej AFN w tym roczniku reszte już wiesz koledzy napisali Ci co masz do bani :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam na forum
-
[B5]Przewód odprowadzający wilgoć z parownika
Spedyt to nie odgrzybiaj przez to tylko tak jak radził ICEMAN od strony parownika i w kratki[br]Dopisany: 06 Sierpień 2007, 18:25 _________________________________________________ Ale gdzie Ci się to wylewa w samochodzie na dywanik czy na ulice?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
Mi się bardzo podoba i bez Q ale nie ukrywam że marze o przejażdzce napędem Q w zimie to musi być piękne uczucie