Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Ciekawie wygląda ale nie jestem zwolennikiem dokładek do zderzaków ważne że tobie się podoba
  2. Witam i życze powodzenia w poszukiwaniach
  3. Ładna seria ale koniecznie muszą byc aluski lampy przód jak najszybciej zamień na te ksenonki o których piszesz również lampy tylnie po lifcie by się przydały no i standart migacze boczne na białe to odświerzy Ci furke :th:
  4. Cześć witam na forum
  5. Witam na forum
  6. Ciekawa ta twoja zapodaj jeszcze pare fotek
  7. Szczerze to mi się to nie widzi nie lubie tego typu przeróbek ale to twoje auto więc rób co chcesz, felgi spoko
  8. lampy Valeo soczewkowe, może tylnie zmień na te po lifcie, kiere trójramienną skoro masz pod nosem szrot to możesz wszystko pozmieniać co tylko lepiej wygląda
  9. podoba mi się bo mam taki sam klorek ale pare drobnych zmian musisz zrobić :oklaski:
  10. Witam na forum ps. długo zwlekałeś
  11. witam na forum
  12. przecierz jeżdze wolno zwłaszcza jak jade za tobą
  13. Witam na forum
  14. No to masz szczęście też bym tak chciał ale oni mnie chyba nie lubią
  15. Napisze jeszcze raz (oceniałem cię już na POLSKAJAZDA.PL) masz super furke prezentuje sie wyśmienicie :oklaski:
  16. Ładna seria i tak jak koledzy radzą lampy przód i migacze do wymiany :th:
  17. coś pięknego ładna sesyjka panie kolego pozdrawiam i do zobaczenia :oklaski:
  18. Witam na forum
  19. Mi też oznaczenie silnika nie pasuje raczej AFN w tym roczniku reszte już wiesz koledzy napisali Ci co masz do bani :th:
  20. Cześć witam na forum
  21. Spedyt to nie odgrzybiaj przez to tylko tak jak radził ICEMAN od strony parownika i w kratki[br]Dopisany: 06 Sierpień 2007, 18:25 _________________________________________________ Ale gdzie Ci się to wylewa w samochodzie na dywanik czy na ulice?
  22. Mi się bardzo podoba i bez Q ale nie ukrywam że marze o przejażdzce napędem Q w zimie to musi być piękne uczucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.