Treść opublikowana przez bartek213
-
[B5 AFB] Zapowietrzył się?
poszukaj na forum jest gdzies dokladny opis jak odpowietrzyc układ jezeli nie zrobisze tego dobrze to pompa strasznie dostanie po d*pie
-
[2.0 TFSI] Proszę o opinie na temat tych silników
i spalanie pewnie kosmos :gwizdanie: kosmos ale bardzo dobrze znoszacy lpg
-
[B5 AFN] Rozsadzilo filtr oleju po mroznej nocy
rozsadzanie filtra oznacza za wysokie cisnienie w układnie smarowania przyczyn moze byc pare zaciety zawor bezpieczenstwa w pompie za gesty olej ewnetualnie ktos moze kiedy grzebal przy pompie olejowej albo przy panewkach
-
[ALL B6] 2.5TDI 180PS Q - a podatność na rzeźbę?
no bardzo przyjemna ja na rwoim miejscu bym sie nie zastanawial i bral 330 d silnik sa naprawde super
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co tu taka cisza poumierali wszyscy :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a po co Ci vag tacho chcesz sobie koniecznie licznik wysypac jak potrzebujesz pogrzebac przy km to odezwij sie na pw do mnie
-
[ALL B7] Problem Kontrolka Epc + Check
kolega w drugim poscie napisal ci gdzie masz sie zglosic
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie ma problemu moge jutro podjechac zobaczyc
-
[B5 AZB] Co to za błędy Audi S4
poszedł bym u mnie sprawidzc ale w domu nie mam kanału a z gory nic nie zobacze wtedy powiedział bym ci jak jest u mnie bo ja na bank mam dwie sondy
-
[B5 AZB] Co to za błędy Audi S4
to kolo turbumy to chyba egt jeżeli sie mylę to mnie poprawić wymień dwie sondy odrazu kolego ja najpierw wymieniłem jedna miałem taki sam błąd jak ty znikł po dwóch dniach pojawił sie błąd zlej miesznaki i musialem zmienić druga teraz juz wiem ze zmienia sie dwie od razu
-
[B5 ADP] Obroty same idą do góry !!! Jakaś masakra .
kolegoa zacznij od podłaczenia autka pod vaga i zobacz jakie wyskocza bledy bez podłaczenia to niestety wrozenie z fusów
-
[B5 AZB] Co to za błędy Audi S4
bardzo mozliwe ze jedno z drugim jest powiazane musisz wymienic sondy wtedy bedzie wiadomo
-
[B5 AZB] Co to za błędy Audi S4
u mnie sa dwie sondy przed katalozatorem z lewej i prawej za katalizatorami u mnie nie ma podam ci numer bo stare sondy mam w samochodzie tylko tak jak juz mowielm naj lepiej wymienic dwie odrazu wtedy masz pewnosc ze wszysto jest ok
-
[B5 AZB] Co to za błędy Audi S4
błąd 17539 oznacza ze sąda nie pracuje prawidłowo i nadaje sie do zmiany z doświadczenia wiem ze lepiej zmienić od razu dwie i tylko orginały koszt około 500zl za sztukę , co do błędu od poduszek to niestety świadczy o tym ze autko musiało mieć kiedyś wypadek w ktorym zadziałała któraś poduszka wiec albo autko było juz prędzej walone albo ktoś naprawił poduszki po tym uszkodzeniu które autko miało teraz i dopiero je sprzedał handlarze czesto tak robią
-
[B5 AGB] Proszę o analizę logów S4 2.7 AGB 99
musisz podjechac do jakiegos dobrego elektryka istnieje jakis sposob ale jak to dokladnie wyglada to nie wiem pozatym bo wyjeciu swiec bedziesz widzial czy wszystkie beda mialy jednakowy kolor i czy wszystkie sa rowno zuzyte jezeli ktoras bedzie sie wyrozniac to albo siweca padla albo wlasnie cewka
-
[B5 AGB] Proszę o analizę logów S4 2.7 AGB 99
to pewno dobre wstawiles musza byc platynowe ja placilem za jedna 45zl ja na twoim miejscu sprobowal bym je wymienic bez wzgledu na ich stan a cewki sprawdzales ??
-
[B5 AGB] Proszę o analizę logów S4 2.7 AGB 99
a jakie swiece wstawiłes jak wymieniales je te 5miesiecy temu?
-
[B5 ADR] Błędy na silniku co nie tak
sprawdz czy gdzies kabelek jakis nie jest przetarty i czy wtyczka laczy jezeli bedzie ok zostanie pewno wymiana przpustnicy
-
[B5 AGB] Proszę o analizę logów S4 2.7 AGB 99
a jak świece wygladaja ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja esa kółka przed domem kreciłem nie dojechałem bo autostrada była nie odsniezona i sie zawrociłem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja niestety chyba odpadam bo za oknem biało a esa na letnich stoi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
najlepszego Bieniek
-
[B6 AVF] Dlaczego nie mam tego elementu???
jezeli chodzi ci o ta cała rurke to jest to chlodnica plynu od wspomagania
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba też :> nie czepiać sie szczegółów
-
[ALL B5] A4 z USA - lampy
ja chetnie odkupie od Ciebie przednie lampy z wersji USA