Treść opublikowana przez Kacza
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Ładnie modzisz:)
-
Pokrywy zaworów BBK
W jaki sposób zabezpieczyliscie pokrywy do piaskowania/malowania? Przecież wewnętrzna strona i gniazda raczej nie powinny być malowane??
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Chyba standardowo będzie perfekcyjnie odje*ane auto przez Krycha
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Od której strony szukac tych wężykow ?
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Jak wygląda temat odłączenia klape w wydechu? Nie odczułes różnicy w przyspieszeniu z dołu? Jak się do tego zabrać?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Maluj
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Jaka pamietliwa:)
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Model koła poproszeee
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Dobre koło... co to ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Trochę mnie nie było i od razu ducha;)
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Grill - tylko ramki czy cały, z kratkami? Ja mam serię wydech + wywalone 4 katy oraz na stałe otwarte klapki w końcowych tłumikach i jak przyciśniesz to ludzie uciekają na chodniku pod 100m przed Tobą a na trasie przy spokojnej jeździe jest cisza i spokój, zero rezonansowego buczenia i hałasu. Polecam więc taki mod na początek, może nie trzeba będzie ruszać reszty a silnik na tym skorzysta. Tylne sondy trzeba zdystansować albo wywalić programowo z kompa jakby co. Ramki razem z kratkami. Czy mógłbyś podesłać mi fotkę jak wygląda twój wydech od dołu? Ewentualnie podrzucić jakieś nagranie jak chodzi?
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Grill prysniety jest plasydipem. Co do wydechu chciał bym uzyskać głośniejszy basowy bulgot...musze przemyśleć temat
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Jest sciemniona. Bagażnik był otwarty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cześć Mordeczku troche wody upłynęło
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
I narażę się tym samym na loże szyderców
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Długo waszych pysków nie widzialem
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Witam Przedstawiam Wam moja nową zachciankę. Jest to S4 B6. Jako że mam mega sentyment do tej budy w końcu musialem kupić prawdziwą eSkę. Przyjechała ze Szwajcarii od pierwszego właściciela, serwisowana, w bardzo ladnym stanie. Wrażenia z jazdy sa mega ... mam zakwasy na gębie od ciągłego suszenia zębów. Co prawda troche potrwa zanim dopieszczę ją po swojemu i standardowo wpompuje w nią kupe kasy ale na chwile obecną nie zamienie jej na nic innego. Daje mi prawie tyle samo frajdy co motocykl . Autko bylo hamowane dosyć niedawno i wyplulo 336,9KM i 391,5 Nm wiec nie ma źle. Mam nadzieje ze troche pobędziemy razem Wyposażenie podstawowe: -10 poduszek -navi RNSD -zmieniarka 6cd -Bose system -Worek na narty w tylnim podłokietniku -Pakiet Mc'D w podlokietniku -Lusterko wewnetrzne oraz boczne zewnetrze fotochromatyczne -Pakiet zawiesz. komfortowe wersja -Dekory Carbon -climatronik z czujnikiem powietrza -parktronic tyl -szyba przod fotochrom -Elektryczne szyby x4 -Oparcie tylne dzielone -Xenon + spryskiwacze + samopoziomowanie -servotronic -kierownica skórzana 3ramienna -Obręcz koła ze stopów;w lekkich 8 jx18h2 et45 -Oslona dzwigni zmiany biegow skora -Siedzenia RECARO, regulowane elektrycznie + grzane -szyby atermiczne -manualna skrzynia biegów "6" -Ciemna podsufitka -Tempomat -Coming/Leaving Home -Podświetlenie przestrzeni nóg x4 -Podświetlane klamki -Lampki sufitowe Ambiente -Roleta Bagażnika -Klima dwustrefowa -Kolorowy FIS -Gniazdo zapalniczki w bagażniku ..i pewnie jeszcze kilka pierdół Plany oraz realizacje: -Gwint AP - zrobione(do zalozenia) -Alu 19' Oem SpeedLline 8,5' - zrobione(do zalozenia) -RNS-E - zrobione -wymiana oleju na Liquid Molly Synthoil High Tech 5W40 - zrobione -Wymiana rozrzadu kpl z ogromem uszczelek -zrobione -Wymiana kpl sprzegla z dwumasą LUK - zrobione -wymiana zaworkow zwrotnych oleju - zrobione -wymiana osuszacza klimy oraz odgrzybienie - zrobione -wymiana poduszek silnika na ori - zrobione -regeneracja sprezarki klimy, rozrusznika, alternatora - zrobione -nowa maglownica - zrobione -wymiana zaworku pcv - zrobione -Wymiana czujnikow polozenia wałków rozrządu ori - zrobione -Chromy wokoł szyb,grille oraz listwa tyl oklejone na czarno - zrobione -Wywalenie wycieraczki/wsadzona zaślepka - zrobione -Podswietlenie LED nad tablice rej - zrobione -Postojowki LED - zrobione -Hokej od Cupry - zrobione -Otwieranie klapy z pilota(niebieskie sprezynki) - zrobione -Subwoofer z Q7 w kole zapasowym - zrobione -Spryskiwacze mgiełkowe - zrobione -nakładka recznego oraz gałka zmiany biegów pikowane - zrobione -blaszki ozdobne zacisków S4 - zrobione -zarowki kierunków OSRAM Diadem - zrobione -pełny układ wydechowy Milltek Sport - zrobione -wycieraczki aero - zrobione -spryskiwacze mgiełkowe -malowanie zacisków -detaling lakieru Zdjecia: Milltek Sport Klapa z pilota Dwie Ski Robimy rozrząd Halasujący winowajca Piekne V8 Alusy na sezon 2017 ..oraz gwint AP
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Ladny;) i jak zwykle serii nie zostawisz... to chyba jest we krwi:)
- Faztor
-
Silnik Audi S4 4.2 344 KM - opinie
To auto jest warte każdych pieniędzy. Szkoda ze tak późno je kupiłem
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Jaki numer mają te blaszki z "S4" na zaciskach przednich??? Jak to szukać po eBay / allegro?
-
S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |
Bedziesz chcial gonic wydech ?
-
[B6 AVF] Sprzęgło jeszcze raz...
Co powiecie o tym zestawie ? http://allegro.pl/kolo-zamachowe-sprzeglo-vw-passat-b5-1-9-tdi-avf-i2034448993.html
-
[B6 AVF] Sprzęgło jeszcze raz...
Program na stooowe jest dupowaty bo woogole nie jedzie ... co nie zmienia faktu ze sprzeglo i dwumas jest juz do zmiany.
-
[B6 AVF] Sprzęgło jeszcze raz...
A jakies kody czesci czy cuś ? Byl... ale ogloszenie sie skonczylo ... wymieniam sprzeglo jak zaczelo sie odzywac zeby nie bylo ze lipe wciskam.