Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
-
Numer cewki do 1.8 - PILNE
a sprawdzales czy jest akcja wymiany cewek i czy auto twoje podlega ?
-
Wyciek avj pomocy!
sprawdz tez czy na skrzyni nie masz mokro , tam jest trojnik wody przy scianie grodziowej to tez bolączka 1.8t , tam gdzie napinacz łancucha
-
BEX Q (LY7W) z Wrocławia
elektryczne szyby tył pewnie:)
-
Barracuda 115 cz bedzie OK ?
tomek 889 zamontuj sobie całość ze staga , tj, qbox, wtryski acw 03 pojedyńczo na cylinder rozwierc (chowaja sie pod obudową), reduktor czy czarny czy czerowny bez roznicy poza tym tylko ze czerwony ma zasilanie fi 8 czarny fi6, butla 72 litry montowana do jady do przodu, strojenie i ma zapierd....
-
Zmiana Turbo z BFB na BEX
trzeba stroic
-
Zmiana Turbo z BFB na BEX
co chcesz osiagnac takim zabiegiem? ad3 nie ad2 tak ad1 strojenie turbo bex, dp, cooler wtryski, tuner bfb samym softem zrobisz ciut wiecej,
-
[B6 BFB] Sedan 1.8 T Quattro
http://forums.vwvortex.com/showthread.php?4179251-show-me-your-A4-with-RS6-wheels takie dobrze siadaja
-
Turbo K04 w 1.8t 163hp?
sprawdz tabliczke na T , papier to papier
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
bedzie ktos?? jutro
-
1.8 T BFB - check engine - błąd 17535 - Fuel Trim;
sporadyczny bład , mieszanka zapłon
-
Wymiana ślizgów napinacza łańcuszka rozrządu
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no fakt mam ,podjedź- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kamil pw- Audi A4 B7 1.8Turbo Quattro Avant
wpadnij na spota , jakie ma T ?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
frekfencja 0 0- Zacinające się sprzęgło audi a4 b6
dobrze gaha tam na pedale sprzegla jest taki trzpien bodajrze biały i sprezyna jak trzpien sie złamie badz wyjdzie z gniazda to moze tak sie dziac, rozumie ze podciagasz pedał sprzęgła noga do gory ?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie wiem co napisac:)- 1.8 t BEX Wymiana zaworów i popychaczy
napisz do dzika, lub do TOM77- Uszkodzony termostat?
sprawdz miernikiem , ma wskazywac cos kolo 14-16 ohm .. jak wskaze wiecej to uwalony- [B6] Mocniejsze sprzęgło + dwumasa do 1.8T BEX quattro
szukałes? czytałeś?- [B6] Mocniejsze sprzęgło + dwumasa do 1.8T BEX quattro
jednomas , lub z tdi- Audi a4b6 1.8T Quattro BFB
Adrian pokaz jak ledy swieca- B6 DIVISION
tak Rafal, kostka taka zólta jest inna , w aso kolo 20zł, albo tuning nozykiem- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sprzegło awx dobrze kleii pabloooo85 - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post