Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. a sprawdzales czy jest akcja wymiany cewek i czy auto twoje podlega ?
  2. elmo814 odpowiedział(a) na A4 B6 temat w Audi A4 B6/B7
    sprawdz tez czy na skrzyni nie masz mokro , tam jest trojnik wody przy scianie grodziowej to tez bolączka 1.8t , tam gdzie napinacz łancucha
  3. elektryczne szyby tył pewnie:)
  4. tomek 889 zamontuj sobie całość ze staga , tj, qbox, wtryski acw 03 pojedyńczo na cylinder rozwierc (chowaja sie pod obudową), reduktor czy czarny czy czerowny bez roznicy poza tym tylko ze czerwony ma zasilanie fi 8 czarny fi6, butla 72 litry montowana do jady do przodu, strojenie i ma zapierd....
  5. elmo814 odpowiedział(a) na marek659 temat w 1.8T
    trzeba stroic
  6. elmo814 odpowiedział(a) na marek659 temat w 1.8T
    co chcesz osiagnac takim zabiegiem? ad3 nie ad2 tak ad1 strojenie turbo bex, dp, cooler wtryski, tuner bfb samym softem zrobisz ciut wiecej,
  7. http://forums.vwvortex.com/showthread.php?4179251-show-me-your-A4-with-RS6-wheels takie dobrze siadaja
  8. sprawdz tabliczke na T , papier to papier
  9. wpadnij na spota , jakie ma T ?
  10. dobrze gaha tam na pedale sprzegla jest taki trzpien bodajrze biały i sprezyna jak trzpien sie złamie badz wyjdzie z gniazda to moze tak sie dziac, rozumie ze podciagasz pedał sprzęgła noga do gory ?
  11. napisz do dzika, lub do TOM77
  12. elmo814 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    sprawdz miernikiem , ma wskazywac cos kolo 14-16 ohm .. jak wskaze wiecej to uwalony
  13. Adrian pokaz jak ledy swieca
  14. elmo814 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak Rafal, kostka taka zólta jest inna , w aso kolo 20zł, albo tuning nozykiem
  15. sprzegło awx dobrze kleii pabloooo85

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.