Treść opublikowana przez elmo814
-
[B6 AWX] srebrna a4
cze biale wygladaja estetyczniej:), a dymione moga kojarzyc sie z okleina
-
[B5 AHU] moja druga niunia
moze lepiej teraz zrobic lampy na zime i chip a na lato kołka ?? ładnie wyglada
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
liqui moly top tec 4100, 5w40 , lub motul specyfic 5w40 , bedzie gites , tylko kup dobre filtry(knecht lub mann) i zrob płukanke
-
[ALL B5] Wymiana klocków
na przod ATE na tyl LUCAS, a tarcze zimmerman a jak nie to zestaw ferrodo + brembo
-
[B6 AWX] Mam 2x elektryczne szyby chcę mieć 4x elektryczne szyby
1 kup potrzbne czesci 2 instalacji w drzwiach pewnie nie masz wiec musisz wiazke ciagnac z przednich drzwi , 3 domykanie szyb z pilota musisz dobrze podpiac zeby dzialal system komfortu, pozniej vag i chyba tyle
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
liqui moly top tec 4100, 5w40 , lub motul specyfic 5w40 , bedzie gites , tylko kup dobre filtry(knecht lub mann) i zrob płukanke
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chudineze na jaki dzien zatwierdzasz spocik??
-
AC COMPENSA
witam na co zwracac uwage przy przedłuzniu oferty AC w compensa ? autko mialo otarcie na błotniku prawy przod w 1 roku trwania ubezp, sprawcy nie znaleziono ,naprawe zrobiłem ze swojego casco, jaka wartosc auta podawac , sredna , najnizsza czy najwyzsza? czy warto wykupic asistance .prosze o porady
-
[B5 AEB] Problem z przepustnicą... 95r. AEB
witam jakis czas temu w a6 AEB(98rok) wymieniałem turbinke i przepustnice,kupiłem uzywana z innego silnika AEB, numerów nie sprawdzałem ale wszytsko działało , jak masz mozliwosc wez na probe podlacz i sprwdz jak nie to oddasz pozdr
-
[ALL] Znacie te klocki?
po pierwsze to w oglosznie jest ze za szt. a 2 to ze czysta ciekawosc , a nie chcec posiadania
-
[ALL] Znacie te klocki?
tylko ciekawosc , mam lucasa na tyle , glowa spokojna , ale dzieki za troske
-
[ALL] Znacie te klocki?
witam czy ktos z was zna te klocki hamulcowe? warto sie tym interesowac ? co wy o tym sadzicie , dzieki za wszelkie uwagi i pozdrawiam http://moto.allegro.pl/item741322830_klocki_tyl_audi_a2_a3_a4_a6_a8_citroen_c2_c3_c4_c8.html
-
[ALL B5] Zardzewiała tarcza hamulcowa (?)
podaj komus niech sprawdzi po VIN-ie, ktore leza do twojej a4, a co do klockow na tył polecam TRW LUCAS:), pozdro
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie wybieram sie , nie bedzie mnie:(
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
autko ma ladny kolor i kola , tył auta wyglada słabo
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
hetman - wisła 0-3
-
[ALL] alufelgi z oponami lub bez
witam dla zainteresowanych dobre ceny alufelg z oponkami lub nie -->> http://www.wheel-base.co.uk/product.asp?cat=138
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
włAsnie leci meczyk hetman zamosc - wisła kraków , ps, sorki a OT
-
[ALL] Jakie felgi
ten drugi link to moim zdaniem felgi s-line , chyba ze sie myle niech ktos poprawi lub potwierdzi osobiscie to 1 bardziej mi sie podbaja , co do ceny to fakt nie za drogie , repliki sa troszke tansze
-
[ALL B6] "I think this is the best Audi in POLAND. Is there any better in the USA?"
tokyo drift, fast and forious?? słabość
-
[B5 ANB] Jakiej marki kupić akumulator do B5 1.8T
ja naprzykład mam CENTRA FUTURA+, i daje rade elegancko wszytko ok , a przy tym mam webasto
-
Jaka nawigacja za 350 - 400 zł ???
GARMIN !!
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pazdziernikowy spocik na 18.10.2009?? zostanie zatwierdzony czy moze inne terminy ,pozdro
-
[ALL B7] CB w popielniczce FOTO
dobre ladnie dopracowane to automatyczno mechaniczne on /off radia
-
[ALL B5] Pytanie o klocki hamulcowe firmy Gerling
ja bym brał ATE , , obecnie mam takie a przodzie i lucasa na tyle hamuje ok :>, no i jeszcze zdałby sie płyn wymienic jak masz starszy niz 2 lata