Treść opublikowana przez Ans
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
piękna eseczka a btw , s2 jest chyba sporo cięższe nie?
-
[B5 AFN] moj nowy nabytek srebrne a4 avant 1.9 tdi
wrzuć fotki
-
A4 srebrny sedan 1.8 125KM
tak jak na każdym innym kolego, wrzuć fotki na www.imageshack.us i potem wklej link z imageshacka w okienko ktore wyskoczy po wcisnieciu obrazka kolo litery "W" w edycji posta nad buźką " "
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
Bardzo mi sie podoba jest nietuzinkowa, zapewne na żywo wygląda jeszcze lepiej te lampki z przodu mają plastikową szybke czy szklaną?
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
furka fajna taka mi sie marzy - seria
-
[ALL B5] B5 z dużym grillem hit czy kit
skąd on tyle kuni wzial w tym silniku? ten grill tyle dał ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ile to waży ?
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
Hehe nawet obszycie dywaników pod kolor
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
:shocked: niezła sztukaz tej A4
-
[ALL B5] [B5 AFN] A4 1,9 TDI sedan - mała aktualizacja nowe felgi :)
sonary.... do ursusa c330 by podeszły... ale tego bez kabiny żadne angel eysy sreysy a te z tym paskiem to jest..... bierz ORI polifty bedziesz zachwycony do tego zenon 4300 i jest czy wyraziłem swoją opinie delikatnie ? :>
-
Moje Audi A4 2.6 V6
Daniel/ gdy pod maską siedzi V6 :gwizdanie: jest :kox: :kox: jakby nie było co do spalania - wiadomo w co sie leje Furka życzę aby służyła bezawaryjnie
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
piknie :> temperatura rosnie - czekamy na kOOOOłka
-
[B5 APU] A4 1.8 Turbo Quattro Recaro - Torunski Pomykacz!
-Kolorek -Kombiak - silniczek -środek :good: - tapicera -polift -felgi (optymalne na nasze drogi) - ogolnie - grill bez znaczka nie przypadl mi do gustu ale wazne ze wlascicielowi sie podoba
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
super nie moge sie doczekać aż zobacze auto w Twoim kolorku z tym zderzaczkiem
-
[ALL B7] NOWE KOLKA:) A4 2.0t apr chip, carbonio intake,forge motorsport DV
Oz superleggera? Wygląda super
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
Boże ile te felgi na tej fotce z tyłu mają cali z 9.5?
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
Nie wiem czy jakieś duże 5 ramienne felgi by tu nie pasowały bardziej hmmm, jakies np od Rs6 18"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Mam na imię Kuba, zamierzam kupić A4 , a także chciałbym poznać to forum,użytkowników, poniekąd samochód, Wasze spostrzeżenia które zapewne pomogą mi dokonać dobrego wyboru! bo Audi to najlepsze samochody , inne nie mają znaczenia!!!