Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Żeby było jasno....
  2. zaworek powinien być zamontowany strzałką w kierunku chłodnicy czyli od grodzi zakładasz wężyk wychodzący z pompy paliwa a od strony chłodnicy wężyk który idzie na przelew do zbiornika... A ten oring uszczelkę najlepiej założyć przed założeniem tego zaworka w otwór pokrywy filtra ( tam jest jesli dobrze pamietam miejsce -rowek odpowiednie na niego...)
  3. tu masz dla twojego rocznika ... Lewa po niżej prawa
  4. A co powiesz na to? ZAWÓR TURBINY EGR VW AUDI SEAT FORD 1H0906627A N75 (3849446571) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  5. Takie rzeczy sie zdarzają ...Czasem nowy jest i trzeba go reklamować .... Tyle znalazłem w tym roczniku (2003)Ale Ciebie interesuje pozycja 9 podwójny....(4pinowy)
  6. tak to czujnik 4-pinowy On podaje sygnał do ECU i na blat (zegar)
  7. Mała korekta kąta wtrysku jak piszesz może być ....ale nie ma tragedii:wink: zwiększ dawkę paliwa bo jest troche mała tak około 3,0-3,5 mg/R Pogoń furkę i popatrz na dynamiczny 011 czy doładowanie sie unormuje w przedziale 1900-3000 o/min troche pływa Nie ma źle...To tyle ode mnie ...
  8. A to na ciepłym silniku ? czy zimnym Bo jak na rozgrzanym to troche duza ta różnica....
  9. szukaj z polifta EEN i będzie dobrze...
  10. OLIVER odpowiedział(a) na kamil031 temat w Audi A4 B6
    Proszę 8E0 199 379 BF
  11. A próbowałeś pokręcić regulacją natężenia światła? Jesli się nie mylę to lewe pokrętło w liczniku...
  12. OLIVER odpowiedział(a) na musznik temat w 1.8T
    prosze....
  13. OLIVER odpowiedział(a) na musznik temat w 1.8T
    Wszystko masz wyżej podane .. Kol. Tomek podał Ci już numer...038 117 070 A A tu masz raz jeszcze...pozycja 13 i 18
  14. Hmmmm ...ciekawe rzeczy wypisujesz ....no to pochwal sie logami i sie okaże czy wszystko jest ok....
  15. A z kąt masz ten numer ? 8D0 407 452 EX Szukałem w etce takiej półosi i nie znalazłem w tym roczniku i młodszym..... Pytasz czym różnią się półosie? Długościami ilością wieloklinów, grubością..itd. Tu masz numery do twojego AEB
  16. Kolego ..A ile Ci to pali ? że twierdzisz ze za dużo:wink: Może masz z ciężką nogę Według mnie masz coś nie halo bo turbo wolno wstaje Jeśli chcesz się dowiedzieć coś więcej to zrób KOMPLET!!! logów i zamieść je w odpowiednim dziale a Koledzy na pewno spojrzą Ci na nie i podpowiedzą co masz nie tak .... Inaczej to nikt nie będzie strzelał w ciemno
  17. OLIVER odpowiedział(a) na Wind911 temat w Audi A4 B5
    Nie to na pewno nie to W obu przypadkach jest wtyczka kwadratowa ,zobacz wyżej co napisałem Gdy by tak było to bym nie za łożył u siebie .... Jak tak bardzo Ci zależy jaki masz z literką czy bez to wyciąg swój i odczytaj ,to tylko parę minut roboty i będziesz wiedział Albo do ASO z vinem i też Ci powiedzą jaki masz
  18. OLIVER odpowiedział(a) na musznik temat w 1.8T
    No to może oto chodzi...
  19. OLIVER odpowiedział(a) na Wind911 temat w Audi A4 B5
    Hmmmmm:eusathink: A ja mam w vinie 8DZXA i też mam z literką A ori tylko że niebieski... Moze ktoś jeszcze się znajdzie i to roz jaśni... co i jak ....
  20. OLIVER odpowiedział(a) na musznik temat w 1.8T
    Słuszna uwaga Kolego "soul87" ..Ja spojrzałem na rocznik w profilu (99) a tu chodzi o 2002r 1,8T Jak Kolega "musznik " poda kod silnika to może coś wrzucimy mu....
  21. OLIVER odpowiedział(a) na Wind911 temat w Audi A4 B5
    Tu masz numery z etki może ktoś kto sie bardziej zna na tym to wytłumaczy o co chodzi z tym oznakowaniem pod nazwą czujnika bo ja tego nie kumam ... powiem Ci ze ja mam z literką A na końcu i testowałem czujnik bez literki (A) na końcu i nie zauważyłem żadnej różnicy...
  22. OLIVER odpowiedział(a) na Wind911 temat w Audi A4 B5
    Kupuj czujnik o numerach 059 919 501 Kupuj ori w pewnym źródle (ASO) Możesz zapytać w serwisie Skody ,VW ,
  23. To zalezy na ile jestes dobry w te klocki.... Ja bym pierwsze co zrobił to miernik do łapy , zdjoł kabelek na wsuwce na rozruszniku .podpioł pod niego miernik i start ..Dowiesz się czy dostaje się bez zwłoki napiecie na automat.(sterowanie) Jeśli tak to rozrusznik raczej na stół i szukanie przyczyny ...Takie jest moje zdanie na ten temat ...
  24. Dzieki..Darku.To w takim razie jesli nie znajde nic lepszego.to zaryzykuje i kupie z tej aukcji...moze posluzy jakis czas ps. sorry za literowki ale komp english DO USUNIECIA........DZIEKUJE....
  25. To nie tak Darku Na tej aukcji to zamiennik ,i to chyba kiepskiej jakosci a ja chcialbym raczej co konkretnego ,gosciu nie odbiera tel. bo weekend Wiec postanowilam tu zapyta Co do ceny to raczej konkretna grzalka do Boscha jest wieksza niz wtej aukcji:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.