Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Ustapilem, wzialem piwo i patrze ;-)
  2. Zdjecie od osoby sprzedajacej kierownice - forumowicza
  3. Ciii... nie zdradzaj za szybko, ze czekamy na kierownice z B7, MF, swing, 3 ramienna, z czesciowo pikowana skora jak galka i reczny! Ups... wygadalem sie.
  4. Moge w wolnej chwili popatrzec na schematy elektryczne ;-)
  5. Rób swapa! Ja mam za sobą już dwa swapy i bardzo sobie to chwalę Raz do Audi 80 b3 wsadziłem 1.9 TDI a później do Audi Coupe też wsadziłem 1.9 TDI. Konwersje zawsze na plus! Pierwszy swap wykonałem pod chmurką, bez garażu.
  6. Kiedys myslalem o swapie 1.9 TDI do A2 ale... wpadl wirus a pozniej jeszcze A4 1.9 TDI i w sumie nie ma sensu jak dla mnie ;-) Wczoraj na przegladzie A4'ka bylem to sie goscie smiali ze A4 rocznie pokonuje jedynie pare tys km i jak widac, istnieja jeszcze mityczne 15 letnie 1.9TDI z przebiegiem 200 tys km.
  7. Szczerze to nigdy nie czytalem na forum A2 by byly problemy z panewkami w 1.4 TDI. U mnie ATL (odmiana 90 konna, dlubnieta na 115KM i 280NM) ma nalatane 220 tys km i odpukac - jedynie dwumas sie wykrzaczyl jak do tej pory (nie liczac napinaczy paska wielorowkowego i kola sprezarki klimatyzacji).
  8. U mnie w A2 padł dwumas i go wymieniałem :/ Przy jakim przebiegu zatarł się Twój 1.4 tdi?
  9. Horman ma czasem bardzo ciekawe oferty, w wakacje kupilem brame garazowa (segmentowa, automatyka, wyciagana w gore, doplata do gwarancji 5letniej + mocniejszy naped) tego producenta z montazem za mniej niz 3k zl.
  10. Dziekuje poluje na jakas fajna kierownice z MF z b7 badz innych modeli. Jak zrobi sie cieplo to bede zakladal graty, ktore juz wczesniej zgromadzilem (jak bose i panele w drzwi kierowcy).
  11. Z obudowa kierownicy jest o tyle ciekawa sytuacja, ze kupilem ja na allegro od chlopaka, ktory znalazl ja w kupionym (uzywanym) garazu, w fabrycznym opakowaniu, folii i z fabrycznymi naklejkami ASO, z ktorych wynikalo, ze zamowienie na obudowe zostalo zlozone w 2007r. Aha, chlopak okazal sie klubowiczem a obudowa byla do odebrania niedaleko mojego miejsca pracy jakby ktos chcial to pozwalam nakrecic serial na ten temat
  12. Korzystając z wolnej godziny podczas remontow zamontowalem tempomat oraz fabrycznie nowa dolna oslone kierownicy z miejscem pod niego:
  13. To dlatego moje A4 kupione w salonie w PL nie ma zegarka radiowego.
  14. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiela za wlepki divisionu?
  15. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli rozumiem, by odpuscic sobie kierownice z Q5. No szkoda, bo ladna ;-) Niestety kierownic swing z pikowana skora jest malo na rynku. A mam parcie by dolozyc do swojej b6 kiere z MF.
  16. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy do A4 B6 podejdzie kierownica z Q5: http://allegro.pl/kierownica-audi-q5-sline-multi-chrom-szara-idealna-i7074193035.html I bedzie dzialac MF?
  17. Polecam antypespiranty uzywane raz na kilka dni typu Antidral albo Etiaxil (dostepne w aptekach). Stosuje sie przed pojsciem spac (trzeba tylko odpowiednio przygotowac skore pod pachami bo moze piec). Do tego dezodorant w sztyfcie Old Spice (niebieski) aby maskowac przykry zapach pach. Od kilku lat nie mam absolutnie zadnych sladow pod pachami.
  18. Chwila przerwy w remontach i mcdonalds zamontowany. Jest bajera
  19. Ze mna sie nie napijesz?
  20. Odblysniki masz regenerowane?
  21. @kamil-vag Jak rozebrac przednie lampy?
  22. Maly update: - mcdonald w kolorze swing do mnie przyszedł
  23. Serwisy dobrze sie cenia. U mnie uszczelnianie trwa pol dnia "na poczekaniu". Do tej uszczelki oznaczonej "X" trzeba miec specjalny klucz albo uzyc klucz do rur.
  24. Dziekujemy! Narazie A2 dzielnie sluzy Nam jako daily car i codziennie pokonujemy nim prawie 100km na dojazdach do pracy. Co prawda powoli jakies mankamenty zaczynaja wychodzic ale sa to proste rzeczy - klocki przod, lozyska amortyzatorow, wentylator wentylacji wewnetrznej no i chyba powoli dwumas daje o sobie znac :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.