Treść opublikowana przez SebolA4
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
Zakładaj 40/40 mm jest w porządku,sam jeżdżę dużo po Gliwach,Zabrzu,Pyskowicach i nie ma źle.Jedynie co muszę pokombinować z tylnymi amorami, żeby trochę tył podnieść.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byda i Jo pod My 1 :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Równeż po zlocie i przy
-
[ALL B5] Zalecany akumulator 44ah 220A ???
Według kodu wyposażenia w moim AEB akumulator zalecany (kod J1P) to 44ah i 220 A prądu rozruchowego(?) (nie wiem wg. jakiej to normy).Poprzedni właściciel zakupił akumulator 44ah i 360 A Centra Standart i w zimę ledwo to daje radę, a akumulator jeszcze na gwarancji. Jaki jest zalecany do tego silnika? Może pobór prądu na postoju jest za duży.
-
[ALL B5] Gdzie podpiąć podświetlanie nóg ?
Dziangaj
-
[ALL B5] Gdzie podpiąć podświetlanie nóg ?
Chciałbym zrobić poliftowy bajer w postaci podświetlenia nóg i nie wiem gdzie się wpiąć plusem,żeby to podświetlenie ładnie się ściemniało jak podświetlenie wnętrza.Wiem,że trzeba znaleźć plus od lampki wnętrza ale właśnie z tym mam problem.W skrzynce bezpieczników bezpiecznik odpowiadający za oświetlenie nie zdaje egzaminu.
-
[B5 AFN] Sprzegło po modach
ja bym patrzył bardziej na moment, ile masz teraz Nm i ile masz zamiar mieć?
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI 110km granica bezpiecznego chipa
Znajomy miał przy Twoich przebiegu zrobione 160 KM i 338Nm wiadomo że nie samym programem.Teraz ma najechane ok. 339 tyś km i śmiga bez żadnych problemów.Zależy od kondycji silnika i czy robione to jest przez ludzie znających się na rzeczy.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
u mnie tez już pachnie i wygląda:) Dzięki
-
Z czego to liczniki?
dzięki za odp.
- Z czego to liczniki?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B5 ADP] Buczenie podczas jazdy
U mnie buczała 3 miesiące po wymianie rozrządu mimo wymienionego płynu wspomagania.Teraz od miesiąca przestała i nie wiem sam co o tym myśleć.Wspomaganie działa bez zarzutów.Samo się naprawiło.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota Czas zacny ta 23, ale myślę że przy grillu się wydłuży.Pozdro- [ALL B5] Czy Spręzyny z Quatro pasują do ośki pod względem zamocowań.
j.w. czy jest różnica w montażu tych sprężyn czy tylko w ich konstrukcji ( q ma ciężki tył) i są mocniejsze?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty najlepiej wiesz przez jakiego Kierownika i jego Furaka uważam, że mi moja nie jeździ- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany poratujecie dziś na spocie bo fura mi nie jedzie jak powinna? Chciałbym prosic Kogoś z Was o VAGa i ewentualnie Logi zrobic jeśli będzie czas.Wiem,ze moja obecnośc jest kiepska, ale się poprawię :>- [ALL B5] Czujnik temperatury oleju pod wskaźnik w licznikach.
Szukam numeru części j.w. do AEB 1997 rok bo takowy czujnik był montowany w niektórych autach wraz z dodatkowymi wskaźnikami w licznikach.- [ALL B5] 18 cali obcierają , Jakie opony dobrać ?
Ja miałem problem z obcieraniem przy mts technik 60/40 (tył\przód).Kolega miał 40/60 i mu nic nie obcierało,a koła 225\40\18 ET 35.Może te 20mm niżej z tyłu jest problemem? Twardośc tez ma duże znaczenie.- [B5 AEB] Co to za stukające urządzenie?
ok, dzięki za info, aaaleee czy ma on tak cykać, że go słychać we wnętrzu przy zamkniętych szybach i masce? U mnie ewidentnie zaczął cykać dużo głośniej niż np. miesiąc temu.Czyści się to jakoś albo cuś?- [B5 AEB] Co to za stukające urządzenie?
Więc tak: Przy niskich obrotach (1500-2000) słychać stukanie dokładnie z tego ustrojstwa zaznaczonego na zdjęciu czerwonym kołem.Szukałem tematów z wiązanych z stukaniem,ale zasypany zostałem tematami z zawieszeniem i nic po za tym.Gdybym wiedział jak się nazywa to "coś" i do czego służy byłoby łatwiej.Najważniejsze czy te stuki zwiastują rychły koniec tego urządzenia? Bo wcześniej nie słyszałem żadnych dźwięków.- [INNE] twarda japonska sztuka
kto miał prawdziwego japońca to wie, że naprawdę dobre fury zwłaszcza do 1995 roku- [ALL B5] Po wymianie lamp na politowe żarzy sie lampka świateł drogowych (długich).
Więc tak, pierwsze pytanko: po wymianie lamp z Bosha na poliftowe DEPO wg. rozpiski podanej na forum świeci się lekko po włączeniu świateł postojowych lub mijania kontrolka (niebieska) od świateł drogowych (długich) w sumie lekko się żarzy.Natomiast po włączeniu świateł długich normalnie się podświetla.Zastanawiam się czy czegoś nie pomieszałem przy przewodach w nowej kostce.Czy może Ktoś spotkał się z czymś takim i wie co może być nie tak? Drugie pytanie związane z pierwszym to: W wiązce lampy prawej lub lewej jest jedna (-) wspólna masa (brązowa) dla 4 oddzielnych plusów (+) tzn.: świateł postojowych, mijania, długich i halogenów. Moje pytanie brzmi czy plus z postojówek oraz świateł drogowych długich może być ten sam tzn. zapalam postojowe to zapalają się tylko postokówki bo na drogowe jest za małe napięcie, a potem długie to postojówka świeci i do tego długie i to jest na jednym przewodzie plusowym? U mnie po przeglądzie instalacji z miernikiem wynika,że na plusie z postojowych jest najpierw małe napięcie przy włączeniu postojowych a potem większe przy długich na tym samych plusie.Z gubiłem się po prostu bo moje światła drogowe świecą tylko na przewodzie z postojowych a oddzielny przewód długich jakby zamilkł.Bezpieczniki sprawdzone, wszystko gra.Pomóżcie.- [ALL B5] Czy siłowniki klapy tył z avanta B5 po lifcie pasują do przed lifta?
J.W.- [B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Wow, niezła dziura to musiała być.Szczerze to myślałem, że szybciej by pękł jak się tak wygiął.Tak z ciekawości ile dałeś za taki zestawik ? Może być pw. Pozdro - [B5 ADP] Buczenie podczas jazdy