Treść opublikowana przez wampir
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
O Panie... Teraz Ci będą mówić że masz auto z USA a udajesz że to Europa ? Ja tam wolę mile bo potem się przynajmniej policjantowi wytłumaczysz że ci się 60 mil pomyliło z 60km/h
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
Na wykresie widać gregor10 więc pewnie od nich bo zawsze robią full serwis i w najlepszej cenie z tego co robiłem ostatnio rozeznanie.
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
Nie dziwię sie, że zapomniałeś... hehe, ja bym też szybko zapomniał, że mam 440KM pod maską
-
B6 DIVISION
Wiec zapowiada się, że troche trzeba bedzie przy nim porobic Ja bym zmierzył mu kompresję i cisnienie oleju Przy wymianie dolotu była oceniana turbina? W jkaim stanie wirnik? Był luz wzdłużny? Bo zapchany kat nie pomaga turbinie.
-
B6 DIVISION
Jak nie masz podniesionej mocy to na Pb95 i nowych świecach nie ma prawa cofać zapłonu na zdrowym silniku, który ma głowicę w dobrym stanie i trzyma równo kompresję powyżej 12. Jeszcze w zimie. Jak masz zmienione świece na wlasciwe, wszystko szczelne tzn korekty na kanale 033 nie przekraczają 4-5% to mają być same zera na kanale 020. Moim zdaniem warto już pomyśleć o zmianie kata. Poszukaj na allegro katalizator sportowy, który spełnia normy Euro 5 i Ci wspawają za pare stówek. To wszystko przy założeniu, że nie ma żadnych innych błędów.
-
B8 TrOOOOp
Ja bym szukał z S4. Poszukaj na necie numery i uderz do sprzedawców na forum albo do aso. Może ceny nie są takie duże.
-
B6 DIVISION
Tak na szybko to dla mnie to nie sa jakies dobre logi. Cofa zapłon pewnie dlatego, że właśnie kat zatkany (zgodnie z błędem).
-
B6 DIVISION
a masz jakies bledy? Jakie odczyty masz z kanału 032? Zrob logi kanału 2 i 31 i 33, a potem 3 i 20 i 115 Moze dalej są nieszczelności albo przepływomierz do wymiany.
-
B6 DIVISION
Jak nigdy nie był wymieniany to dobrze zrobiles. Jak jest teraz?
-
B8 TrOOOOp
Widziałem na allegro gotowe zestawy jarzma plus tarcze, ale to było dawno temu. Jak to mówią szukajcie, pytajcie
-
B8 TrOOOOp
Z tego co czytalem to tylko jarzma, ale glowy nie dam. 320 nie dają już rady?
-
B6 DIVISION
To DV do sprawdzenia i moim zdaniem do wymiany. Pewnie nie był wymieniany dawno.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Nie Gregor tylko pewnie jego mechanik Maciek.
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Tak, potwierdzam kusi mnie zmiana felg ale boje się, że przy tym zawieszeniu efekt będzie kiepski...
-
B6 DIVISION
Jeżeli słyszysz surge to sprawdź zawór DV. Musi być szczelny. Jeżeli masz tip z nierdzewki i zawór jest szczelny to nierdzewka potęguje odglos przepływającego powietrza. Gdy nic nie zmieniałes w aucie i nagle pojawił się surge to wymieniaj w ciemno DV. Numer z końcówką 710p z ASO, zadne inne.
-
Audi A4 B8 2.0TDI Avant Sline 190KM 418Nm 20"RS5 BlackHunter
Ja nie bede pisał bo juz tak pare razy pisalem i potem mnie nikt nie lubiał Powodzenia w modach!
-
Audi A4 B8 2.0TDI Avant Sline 190KM 418Nm 20"RS5 BlackHunter
Ciekawe Idąc tym tropem to jak ktoś ma tylko zawieszenie 1BV i tylną lotkę to ile ma sobie wpisać? 1,25 xSline?
-
Audi A4 B8 2.0TDI Avant Sline 190KM 418Nm 20"RS5 BlackHunter
o co chodzi z tym 3x sline?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
To warto pomyśleć o tym. Mini sesja zdjęciowa. To uczucie gdy zmieniłeś opony na zimowe a potem przez cały tydzień jest +18C ...
-
B8 TrOOOOp
Jest gdzies opisane jak sie to montuje ? za 100? Chyba za 199 ... bo takie ceny widze na allegro, a nie brakuje i za 299zł...
-
B8 TrOOOOp
Co to jest za panel? To jakaś Ori część do B8? Gdzie się to montuje? Ile kosztuje?
-
B8 TrOOOOp
Co to za panel z USB ?
-
A4 B6 2.0T BEX strocer 415KM 518NM by gregor10.pl
Spoko, ale to już w ogóle nic nie mówi chyba, że ktoś ma skrzynie 6tke i też taki sam film nagra... Nagraj 100-200 od 3 biegu zeby nie tracić na zmianie z 2 na 3. Najlepiej Racelogic żeby był dokładny.
-
A4 B6 2.0T BEX strocer 415KM 518NM by gregor10.pl
No Panie, ale trzeba troche szybciej te biegi zmieniać a nie jakbyś jechał po bułki. Ruchy, ruchy... Tam na 100-200 to z 2s idzie urwać pewnie jeszcze lekko. Nakręć coś od 3 biegu od 70km/h a potem do 210km/h tylko zmieniaj szybciej biegu i przy 6800obr . Nie kreć do 7000obr.
-
A4 B6 BEX 216KM bp 209KM lpg
Takiej wiadomości to się nie spodziewałem bo zupełnie nie odpowiada na moje pytanie Szybciej np. użycie klimatyzacji do schłodzenia bądź innego agregatu, ewentualnie suchy lód lub jakieś WMI radzi zamontować... Świetny pomysł do takie projektu, szczególnie pod kątem zysku do wydanych pieniędzy....