Treść opublikowana przez wampir
-
Audi A4 B7 2.0 TFSI BGB 264KM 394NM By Compsport
Jaką masę masz wpisana w dowodzie a ile na wadze wyszło?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Zdjecia będą jak się wykuruje bo poki co leze i zdycham w domu :/ Tomek, liczyłem, ze zapodasz k03RS z kilkoma modyfikacjami i 280KM peknie
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Tomek a Ty kiedy dalej modzisz swoja ?
-
2.0TSI z Passata - szacunkowa wycena naprawy na podstawie błędów z VAG
Nie mam TFSI, ale zaczalbym od sprawdzenia szczelności w dolocie, sprawności zaworu DV, pompy paliwa plus ewentualnie sondy lambda przed katem
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
To jest obecny wykres i powtorze jeszcze raz, celowo bez wygładzania. Takie intymne pytania to proszę kierować do Tunera
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
LOL. Jaka porazka? To wykres CELOWO bez wygładzania aby pokazać że od 5000obr/min moc prawie nie opada.
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Takie pokazy mają jedynie sens jeżeli obok stoi ktoś ze zwykłymi xenonami lub bixenonem aby można było porównać.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Zdjecia robione kalkulatorem to tak to wygląda. Na żywo wyglada niesamowicie bo jest ciemniejszy i po nalozeniu wosku nie ma osoby, ktora przejdzie obok auta i sie nie obejrzy
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT 2003 r. – kod silnika AMB o seryjnej mocy 170KM Wyposażenie tak z grubsza: - silnik 1.8T AMB, -Quattro!!!! -lakier LY3C Amulet RED -skrzynia manualna 5 biegów (dłuższe biegi niż w wersji EU), -tempomat, -bixenon, -klimatronik, -szyberdach, -skórzane, elektrycznie sterowane i podgrzewane fotele ze schowkami, -4 elektrycznie sterowane szyby, -ABS, ESP -seryjne przyciemniane szyby, -pakiet oświetlenia, -homelink, -podłokietnik z uchwytami na kubki z przodu i tyłu „McDonaldy” -tunel na narty, -trójramienna kierownica, -lato: 17” alufelgi z oponami Continental ContiSportContact 5 -zima: 16” alufelgi z oponami Continental CONTI WINTER CONTACT TS830 Auto kupiłem w 2012 r. z przebiegiem na liczniku o ile dobrze pamiętam ok. 188tyś i wiedząc, że robie je dla siebie zrobiłem duży serwis: Silnik: -nowy ROZRZĄD -pompa wody -koła pasowe, pasek i rolka przy alternatorze -oleju (Motul 5W40) -filtry kabiny, powietrza, oleju i paliwa. -zawór DV, -zawór N75, -suction jet pump (ezektor), -kilka zaworów zwrotnych, - odma i sąsiadujące zawory, przewody i trójniki, -uszczelka pod pokrywą zaworów, -uszczelka kolektora ssącego, -koło dwumasowe, -sprzęgło z modelu BEX, -przepływomierz BOSCH, -serwis klimatyzacji, Zawieszenie i hamulce: -4 wahacze z przodu, -końcówki drążków, -drążki kierownicze, -tuleje wahaczy z tyłu, -gumy drążka stabilizatora z tyłu -linki hamulca ręcznego, -gumy drążka stabilizatora, Elektryka: -czujnik hamulca, - odbłyśniki w reflektorach bixenon, - przetwornice xenonów, - żarniki xenonów, - akumulator Varta, Zdjęcia robione kalkulatorem w deszczowy dzień, więc nie widać jak lakier się lakier prezentuje…. Obiecuje zrobić lepsze fotki jak się wykuruje. ] Tuning: -wymiana hamulców przód/tył z 288mm/245mm na 312mm/255mm a potem 320mm/288mm. Nowe klocki, tarcze hamulcowe, -wymiana poduszek silnika na S4 B5, -wymiana poduszki czołowej na Apikol Snub Mount, -zmiana filtra i oleju oraz płukanka silnika Millers, -profilaktyczne czyszczenie nagaru w komorze spalania, -czyszczenie i adaptacja przepustnicy, -świece Bosch F5DPOR, -dolot (TIP), -centralny intercooler (FMIC 180mm) -zamiennik katalizatora (DP) i programowe usunięcie drugiej sondy lambda aby nie było błedu „Engine check” -wymiana wtryskiwaczy na 440cc, -turbina k03-073 z modelu 1.8T BEX, -indywidualne modyfikacje i strojenie by Gregor10.pl aby uzyskać 232KM i 330Nm Aktualizacja na dalszych stronach .... moc rosnie
- Drgania ...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Trzeba kogoś z jajami, kto stworzy FAQ
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Widze że znowu 100 pomysłow na godzine
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Po Twojej korekcie teraz jak pokazuje 15l/100km to już wiem, ze faktycznie tyle jest a nie, życie w świecie iluzji Auto zapie...la az miło Swoja droga, już mi się trochę nudzi i chyba czas zacząc myślęć o jakims nowym projekcie z Twoim udziałem Co o tym myslicie?
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
Dobry film Sam musze zalozyc temat o swoim aucie i cos nagrać. Malolaty Ci nie mowia "ojej, 40 litrow na sto... ale to dużo pali.. trzeba było kupić diesla" ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak poza tematem to wlasni mi znajomy pisze, ze w swoim BMW E39 530i ma w serii chyba 324mm i 298mm... Ale bieda w tym B6 z heblami... w B7 niewiele lepiej...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to już do Ciebie pisze maila
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
O, to może na początek jednak zostanie 312 przód i tylko zmienie tył na 288. Taki sam tył kompletny to z tysiaka trzeba liczyć?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy jest sens mając 312/245 założyć na początek tylko na tył 288? Byłoby wtedy 312 i 288 czy też może przod ma większe znaczenie?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Przetestowales to na 100%?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Co da sie wcisnąć pod taką felgę 16" ?
-
taki tam oswojony BRUTAL
rower :D No nic, tylko pamietaj abys na nim rowerował bo juz nie wolno mowic pedałował... takie czasy Jezeli bedziesz robił obiecaj nam tutaj wszystkim, ze zrobisz duuuuzo fotek... Ma być dużo ENGINE PORN
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Cos tam sie odpycha
-
A4 B6 1.8T + K04
Jakbys znalzl to daj mi proszę znac.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Czy mowicie o tym BSD http://www.motochemia.pl/sonax-xtreme-brilliant-shine-detailer-bsd-750ml-p-2264.html ? Na ile starcza takie opakowanie? Jest sens stosowania tego preparatu po myciu gdy auto bylo nawoskowane wczesniej NXT 2.0 megsa?
-
A4 B6 1.8T + K04
Sa takie sprawdzone turbiny ale w usa. szukaj na stronie frankenturbo modelu F21. Bez wydechu pelnego ale z odpowiednim osprzętem robi się okolice 300km (ponad 225g/s)