Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Nie mam wskaźnika Mogę zrobić logi, ale dupohamownia nie zauwazyla jakiś drastrycznych roznic w mocy...
  2. Ja u siebie mam dwumas SACHS i sprzęgło AMB/BFB/BEX marki LUK Numer: 623 1157 00 SPRZĘGŁO LUK AUDI A4 A6 C5 VW PASSAT B5 1.9 TDI (3243335618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Na k03s z doładowaniem ok 1.25 bara daje radę a auto wazy 1700kg z Qattro. Jakie masz u siebie doładowanie? Masz jakies logi?
  3. Modlę się żeby to nie było turbo :/
  4. Hmm, trochę mi się to mało prawdopodobne wydaje... a jeśli nie to, to gdzie ewentualnie szukac?
  5. Moment moment, czy auto miało wcześniej chipa? Bo w serii już widać ze moment ma "górkę" na starcie. Może to jakiś błąd pomiarowy już na etapie serii, który potem się powiela w przebiegu mocy/momentu z chipem?
  6. Dzisiaj miałem wymieniane poduszki silnika. Przy okazji odkręcany był silikon łączący wylot z turbo do FMIC. Widać, że silnik teraz jest ciut wyżej ustawiony bo przedni odbojnik już nie dotyka dolnego ogranicznika. Wracajac do domu delektowałem się brakiem stuków przy zmianie biegów, ale usłyszałem gwizd, który pojawił się powyżej 2500obr. Czy to może być padające turbo czy też może tylko pojawiła się gdzieś jakaś nieszczelność? Jeśli tak to gdzie? Przejechałem przez miasto 14km, ale za każdym razem wkręcając silnik słyszałem gwizd. Jakieś pomysły?
  7. Poduszki sa nieprzykrecone. Pytanie czy nie są wybiete od takiej jazdy.
  8. Czy ktoś już przykładał nowe turbiny TFSI z kolektorem do B6?
  9. Ale turbiny z TFSI maja większy potencjał Octavia 1,8T 4x4 by Digitun.pl - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
  10. Ale koledze pewnie chodzi o to czy ten kolektor będzie pasowal do słupka AMB/BFB itp. Wystarczyłoby zrobić odpowiedni DP i TIP do tego, a potem strojenie. Czy ktoś miałby możliwość to sprawdzić ewentualnie porówna uszczelki kolektora?
  11. To może ktoś zrobi i pochwali się wykresem albo logam ?
  12. wampir odpowiedział(a) na Sooba temat w Układ Jezdny
    Generalnie od tego jest chyba dział Stylizacja i Tuning Optyczny albo Felgi i Opony tam pytaj
  13. A ja zachęcam kolege do kontynuowania projektu Patrząc się na to widać, że można zrobić ciekawe auta np. Audi S4 B6 V8 4.2 + turbo http://www.proturbo.com.pl/index-2.html#s42 i chyba budzący większe zdziwienie MATIZ + Turbo http://www.proturbo.com.pl/index-2.html#matiz Generalnie wujek gogle może podpowiedzieć Ci co nieco o "Audi A4 B5 supercharged"
  14. ale same przeguby kupiłeś czy całe ośki i przekładales przeguby?
  15. Mi się wydaje, ze pompa padla, egt skoczylo i się podjarało co nieco?
  16. to które dokładnie wymieniles? Kupiles nowe? aso?
  17. jak robic 3" to taki 3 calowy TIP BADGER5 z adapterem do K04 1.8t - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum Potrafi ktoś zrobić taki?
  18. Ile bar pompowales w to czajniz k04? Kupione od "tunerow z allegro"?
  19. Inkognito robiłeś jakieś porównanie na ori przeplywce z tipem 2.75" oraz przeplywce i tipie 3.0" ?
  20. Tylko, że pewnie fwd z pustym bakiem, bez wypasu i dżokejem za kierownicą Moja locha to wazy chyba 10t
  21. ale 7s jest do setki?
  22. nie musisz strzelac ze sprzegla
  23. a jak 0-100? Może jakiś filmk ?
  24. Wiem, że to temat dotyczący diesli, ale udzielają się w nim spece od spawania dlatego zapytam o jedną rzecz Czy wzorem waszych operacji można przyspawać większe turbo np. jakieś turbo k03/k04 z TFSI lub k04 do kolektora k03 z A4 B6 1.8T?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.