Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. 16300 zł za b6? Blagam to az smierdzi ulepem. Ladną b5 w takiej kasie można kupic ale nie b6 z 2004 roku. Troche powagi...
  2. Ja bym na Twoim miejscu wywalił te podkładki. Sedan ładnie leży na Pro-kicie, wiem bo sam miałem. Tył jest kapkę wyżej niż przód czyli prawidłowo. Teraz jak masz 3 cm różnicy to śmiesznie wygląda. Sprężyny pewnie trochę się ułożą ale w miarę równomiernie przód i tył więc z tymi podkładkami zawsze tył będzie w kosmos wysoki.
  3. zwias sport mozna bylo sobie w salonie jako opcje zamowic. Pakiety s-line tak z grubsza dzielimy na wewnetrzny i zewnetrzny. Tak w skrócie wewnetrzny zawieral trojramienna kierownice i sportowa galke biegow obszyte pikowana skora, czarna podsufitkę, sportowe kubelkowe fotele obszyte skora a srodek najszesciej w tkaninie speed dekory wnetrza w szczotkowanym aluminium (o odpowiednim oznaczeniu) i zawieszenie sportowe 1be lub 1bv oraz alusy w odpowiednim wzorze i oznaczenia s-line na listwach drzwi tylnych i wewnetrznej czesci progow (widoczne po otwarciu drzwi). Zewnetrzny pakiet to inne zderzaki, dolne nakladki drzwi w ksztalcie pletwy oraz inny grill przedni i wieksza lotka na klapie w avancie. To chyba tyle
  4. Kombinuje w wolnym czasie jak zrobic zeby wyglądalo to tak (pozwole sobieskorzystac z prezentacji kolegi z forum akjam - mam nadzieje ze sie nie obrazi) i moglem cosik namieszać, A s-line mam na klapie i tylnych dżwiech. Pozatym kolega z SAW twierdzi ze sa elementy pakietu s-line. Jesli to błąd to dajcie znać to zmienię. no wiesz to tylko plakietki a fabrycznie to nawet nie bylo na klapie, ktos wlepil sobie dla lepszego samopoczucia. Niestety jak narazie Twoje autko nie ma nic wspolnego z S-line ale zycze Ci zebys zrobil z niego prawdziwego s-line. A do tego czasu lepiej to usun z opisu bo wyglada to jak u chandlarza Mirka z allegro. U niego każdy to s-line
  5. Autko fajne. Dobra baza, ale czemu w opisie masz s-line ?
  6. A co liczysz że przód masz na gwincie w normie? Człowieku proponuje kapkę mechaniki liznąć. Producent nie przewiduje takiej gleby do normalnej jazdy dlatego po obniżeniu przód masz dużo poza normą pewnie conajmniej 2 stopnie na minusie bo auto im niżej tym koła bardziej leżą. Jak pochylisz tył 0.2 stopnia to nawet tego nie zauważysz a tył i tak mniej leży niż przód. A pisząc o odbojach mam na myśli odboje (zakładane fabrycznie a amory żeby nie dobijało) a a nie jakieś tam gumy w sprężyny - załóż twarde ODBOJE i masz po temacie i to wcale nie półśrodek a sensowne rozwiązanie które ograniczy krytyczny punkt ugięcia amora. Tyle w temacie
  7. Masz dwie opcje. Albo wstaw twarde odboje albo pochyl sobie delikatnie tylne koła i nie będzie tarło. W b6 tył ma regulowane pochylenie.
  8. U gory. Jak by byla na dole to bys nie pokrecil.
  9. No przeciez producent podaja wartos obnizenia zawieszenia od do w stosunki do seryjnego auta. Sprawdz ile siadl od serii i wszystko jasne. Jesli nie miesci sie w zakladanych danych skladaj reklamacje na podstawie niezgodnosci towaru z umowa.
  10. Niestety tak to jest jak sie robi rzeczy uniwersalne. Jak ten sam zawias moze byc do cabrio avanta i sedana? Gdyby ksztalt sprezyny byl taki sa to pewnie by napisali ze jest do oski i quattro. No ale coz cena nie bierze sie z niczego. Na twoim miejscu bym go oddal bo nie spelnia wymagan okreslonych przez producenta (czyli zakresu obnizenia) i kupil bym cos sensownego.
  11. To masz gwint AP ? Mój szwagier taki teraz nowy do S3 zakładał dobrany do auta i tył jak u Ciebie KOZA! AP to jednak chyba lipa. Skończyło się na tym że wywalił regulację i jest w miarę ale d*py nie urywa. Ja mam H&R i jest super ale kosztuje dokładnie 5 x tyłe co AP P.S. Już na oko widać że ta twoja tylna sprężyna jakaś lipna jak ze stara. W serii miałem z tyłu krótsze. Nie wiem o co kaman z tym AP
  12. Na moje zgrabne oko to nawet jest 16"
  13. Opony mam 225/35 w związku tym, że te koła mają ET29 jest mały problem z przodem na dużej glebie. Ja mam gwint skręcony na -80mm od serii i przy mocnym skręcie jak jest duże wykrzyżowanie kół (różnica poziomów po przekątnej) czasem lekko przytrze ale tak kosmetycznie (mam rozgięte błotniki około 0.5 cm na stronę i zaklepane ranty) bez tego zabiegu na każdym większym łuku tarło. Z tyłem nie ma problemu bo w naszych B6 mamy regulowane pochylenie kół więc ustawiasz jak chcesz. Ale warto było każdy kto widzi to auto na tych kołach to się
  14. A ja odkad zainwestowalem w pelna skore wylecialy wszelkie pachniaczki. Zapach skory audi bezcenny. A kazdy kto pierwaszy raz wsiada do auta ze tak pieknie skora pachnie
  15. Nakładeczki oczywiście wpadna w najbliższym czasie razem z gałeczką z TT 8j s-line. Pany wielkie dzieki za słowa uznania. Jest mi tymbardziej miło bo już autko mi sie troche opatrzyło tak że nawet myślalem o sprzedaży ale koniec końcow chyba zostanie jeszcze na dwa lata (albo na stale w cieplym garażu). Jeszcze zobacze. Auto jest o tyle ciekawe że od nowości mialo dbających wlaścicieli i dzieki temu wszystkie blachy ma w ori lakierze.
  16. latam na takim samym, polecam:wink: Ja też super zawiecha Tylko mój się świeci jak psu jajca
  17. Nie warto. Pro kit obniza 30 mm co w przypadkj b6/b7 daje mizerny efekt bo seryjnie nasze audiczki sa bardzo wysokie. Sam to przerabialem. Najpierw s-line, ale tego to wogole nie widac potem pro kit ale i to nie wiele potem eibach sportline ( Ktory mam teraz na sprzedaz) i to ju w miare fajnie wyglada a koniec koncow i tak na gwincie H&R wyladowalem. Moim zdaniem gleba -40mm to absolutne minimum zeby w b6/b7 zaczelo byc widac ze cos jest dlubniete i w mare ladnie lezy.
  18. Siemian widziany dziś na wysokości VIENNY na Bystrzanskiej. Jechałem z przeciwka szarym B6 sedan S-LINE. Mrygnął bym czy cóś ale za poźno zauważyłem POZDRAWIAM
  19. No niestety w zegarach z czerwonym fisem tak już jest i nie da się tego obejść chyba że znalazł się jakiś magik to chętnie posłucham jak to zrobił ciekawe ja mam czerwony FIS i dokładałem navi tydzień temu. Wszystko funga jak ta la la. Jak wciskam rozpocznij nawigację od razu na FIS wskakuje NAVI jak wyłącze lub jak dojadę do celu to znika
  20. może mi ktoś powiedzieć jakie mam mieć kodowanie dla kół 225/40/18 ?
  21. Dokładka z leona CUPRA R. Dostępne w ASO lub alledrogo
  22. No faktycznie teraz patrzę Ale tak poważnie to swego czasu dużo latałem po kraju to w Bielsku mamy naprawdę niezłe drogi pomijając może PCK i jakichś parę bocznych a tam jaki by zawias nie był to po prostu trzeba zwolnić. No chyba że drażni cię brak możliwości dojechania do krawężnika ale ja już tak mam w drugim aucie i się przyzwyczaiłem. P.S. Czuje się zawiedziony że nie kojarzysz mojego wypieszczonego jedynego chyba w B-B S-lina sedan
  23. Ja śmigam po Bielsku-Białej a tu naprawdę mamy dobre drogi. Rocznie robię około 15 tys. km i luzik. Wiadomo trzeba troszkę uważać ale ogólnie spoko. Chętnie bym jeszcze z 1 cm go opuścił
  24. te springi maja katalogowo siąść -35, te moje są drugi sezon więc nie sądzę, że są uklepane. Jeśli chodzi o to, ze Tobie siadł mniej to może dlatego, że masz niższe obciążenie osi przedniej plus to, że sedan dało taki efekt A no tak sorki ja miałem 29368-2 one były dedykowane niby do Quattro i były - 45mm katalogowo ale że mam ośkę to nie siadły jak powinny. Ciekawe jest to że założyłem je zamiast ProKit Eibacha i były tak miękkie w porównaniu z ProKitem że aż mi przeszkadzały i po miesiącu wyleciały z auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.