Treść opublikowana przez kamelus_
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
16300 zł za b6? Blagam to az smierdzi ulepem. Ladną b5 w takiej kasie można kupic ale nie b6 z 2004 roku. Troche powagi...
-
[Niebieska B6 1.8T]
Ja bym na Twoim miejscu wywalił te podkładki. Sedan ładnie leży na Pro-kicie, wiem bo sam miałem. Tył jest kapkę wyżej niż przód czyli prawidłowo. Teraz jak masz 3 cm różnicy to śmiesznie wygląda. Sprężyny pewnie trochę się ułożą ale w miarę równomiernie przód i tył więc z tymi podkładkami zawsze tył będzie w kosmos wysoki.
-
Czarne 1.8t
zwias sport mozna bylo sobie w salonie jako opcje zamowic. Pakiety s-line tak z grubsza dzielimy na wewnetrzny i zewnetrzny. Tak w skrócie wewnetrzny zawieral trojramienna kierownice i sportowa galke biegow obszyte pikowana skora, czarna podsufitkę, sportowe kubelkowe fotele obszyte skora a srodek najszesciej w tkaninie speed dekory wnetrza w szczotkowanym aluminium (o odpowiednim oznaczeniu) i zawieszenie sportowe 1be lub 1bv oraz alusy w odpowiednim wzorze i oznaczenia s-line na listwach drzwi tylnych i wewnetrznej czesci progow (widoczne po otwarciu drzwi). Zewnetrzny pakiet to inne zderzaki, dolne nakladki drzwi w ksztalcie pletwy oraz inny grill przedni i wieksza lotka na klapie w avancie. To chyba tyle
-
Czarne 1.8t
Kombinuje w wolnym czasie jak zrobic zeby wyglądalo to tak (pozwole sobieskorzystac z prezentacji kolegi z forum akjam - mam nadzieje ze sie nie obrazi) i moglem cosik namieszać, A s-line mam na klapie i tylnych dżwiech. Pozatym kolega z SAW twierdzi ze sa elementy pakietu s-line. Jesli to błąd to dajcie znać to zmienię. no wiesz to tylko plakietki a fabrycznie to nawet nie bylo na klapie, ktos wlepil sobie dla lepszego samopoczucia. Niestety jak narazie Twoje autko nie ma nic wspolnego z S-line ale zycze Ci zebys zrobil z niego prawdziwego s-line. A do tego czasu lepiej to usun z opisu bo wyglada to jak u chandlarza Mirka z allegro. U niego każdy to s-line
-
Czarne 1.8t
Autko fajne. Dobra baza, ale czemu w opisie masz s-line ?
-
problem z tylnym gwintem kw v1 przy a4 b6 1.8t bfb Q
A co liczysz że przód masz na gwincie w normie? Człowieku proponuje kapkę mechaniki liznąć. Producent nie przewiduje takiej gleby do normalnej jazdy dlatego po obniżeniu przód masz dużo poza normą pewnie conajmniej 2 stopnie na minusie bo auto im niżej tym koła bardziej leżą. Jak pochylisz tył 0.2 stopnia to nawet tego nie zauważysz a tył i tak mniej leży niż przód. A pisząc o odbojach mam na myśli odboje (zakładane fabrycznie a amory żeby nie dobijało) a a nie jakieś tam gumy w sprężyny - załóż twarde ODBOJE i masz po temacie i to wcale nie półśrodek a sensowne rozwiązanie które ograniczy krytyczny punkt ugięcia amora. Tyle w temacie
-
problem z tylnym gwintem kw v1 przy a4 b6 1.8t bfb Q
Masz dwie opcje. Albo wstaw twarde odboje albo pochyl sobie delikatnie tylne koła i nie będzie tarło. W b6 tył ma regulowane pochylenie.
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
U gory. Jak by byla na dole to bys nie pokrecil.
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
No przeciez producent podaja wartos obnizenia zawieszenia od do w stosunki do seryjnego auta. Sprawdz ile siadl od serii i wszystko jasne. Jesli nie miesci sie w zakladanych danych skladaj reklamacje na podstawie niezgodnosci towaru z umowa.
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Niestety tak to jest jak sie robi rzeczy uniwersalne. Jak ten sam zawias moze byc do cabrio avanta i sedana? Gdyby ksztalt sprezyny byl taki sa to pewnie by napisali ze jest do oski i quattro. No ale coz cena nie bierze sie z niczego. Na twoim miejscu bym go oddal bo nie spelnia wymagan okreslonych przez producenta (czyli zakresu obnizenia) i kupil bym cos sensownego.
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
To masz gwint AP ? Mój szwagier taki teraz nowy do S3 zakładał dobrany do auta i tył jak u Ciebie KOZA! AP to jednak chyba lipa. Skończyło się na tym że wywalił regulację i jest w miarę ale d*py nie urywa. Ja mam H&R i jest super ale kosztuje dokładnie 5 x tyłe co AP P.S. Już na oko widać że ta twoja tylna sprężyna jakaś lipna jak ze stara. W serii miałem z tyłu krótsze. Nie wiem o co kaman z tym AP
-
Kolejne Audi :) Dla odmiany diesel.
Na moje zgrabne oko to nawet jest 16"
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Opony mam 225/35 w związku tym, że te koła mają ET29 jest mały problem z przodem na dużej glebie. Ja mam gwint skręcony na -80mm od serii i przy mocnym skręcie jak jest duże wykrzyżowanie kół (różnica poziomów po przekątnej) czasem lekko przytrze ale tak kosmetycznie (mam rozgięte błotniki około 0.5 cm na stronę i zaklepane ranty) bez tego zabiegu na każdym większym łuku tarło. Z tyłem nie ma problemu bo w naszych B6 mamy regulowane pochylenie kół więc ustawiasz jak chcesz. Ale warto było każdy kto widzi to auto na tych kołach to się
-
Zapaszki do auta
A ja odkad zainwestowalem w pelna skore wylecialy wszelkie pachniaczki. Zapach skory audi bezcenny. A kazdy kto pierwaszy raz wsiada do auta ze tak pieknie skora pachnie
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Nakładeczki oczywiście wpadna w najbliższym czasie razem z gałeczką z TT 8j s-line. Pany wielkie dzieki za słowa uznania. Jest mi tymbardziej miło bo już autko mi sie troche opatrzyło tak że nawet myślalem o sprzedaży ale koniec końcow chyba zostanie jeszcze na dwa lata (albo na stale w cieplym garażu). Jeszcze zobacze. Auto jest o tyle ciekawe że od nowości mialo dbających wlaścicieli i dzieki temu wszystkie blachy ma w ori lakierze.
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Nowa sesyjka po wielu wielu zmianach
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
latam na takim samym, polecam:wink: Ja też super zawiecha Tylko mój się świeci jak psu jajca
-
Naprawa po wymianie springów
Nie warto. Pro kit obniza 30 mm co w przypadkj b6/b7 daje mizerny efekt bo seryjnie nasze audiczki sa bardzo wysokie. Sam to przerabialem. Najpierw s-line, ale tego to wogole nie widac potem pro kit ale i to nie wiele potem eibach sportline ( Ktory mam teraz na sprzedaz) i to ju w miare fajnie wyglada a koniec koncow i tak na gwincie H&R wyladowalem. Moim zdaniem gleba -40mm to absolutne minimum zeby w b6/b7 zaczelo byc widac ze cos jest dlubniete i w mare ladnie lezy.
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Siemian widziany dziś na wysokości VIENNY na Bystrzanskiej. Jechałem z przeciwka szarym B6 sedan S-LINE. Mrygnął bym czy cóś ale za poźno zauważyłem POZDRAWIAM
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No niestety w zegarach z czerwonym fisem tak już jest i nie da się tego obejść chyba że znalazł się jakiś magik to chętnie posłucham jak to zrobił ciekawe ja mam czerwony FIS i dokładałem navi tydzień temu. Wszystko funga jak ta la la. Jak wciskam rozpocznij nawigację od razu na FIS wskakuje NAVI jak wyłącze lub jak dojadę do celu to znika
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
może mi ktoś powiedzieć jakie mam mieć kodowanie dla kół 225/40/18 ?
-
H&R, Eibach, Weitec... ile faktycznie obniżają?
Dokładka z leona CUPRA R. Dostępne w ASO lub alledrogo
-
H&R, Eibach, Weitec... ile faktycznie obniżają?
No faktycznie teraz patrzę Ale tak poważnie to swego czasu dużo latałem po kraju to w Bielsku mamy naprawdę niezłe drogi pomijając może PCK i jakichś parę bocznych a tam jaki by zawias nie był to po prostu trzeba zwolnić. No chyba że drażni cię brak możliwości dojechania do krawężnika ale ja już tak mam w drugim aucie i się przyzwyczaiłem. P.S. Czuje się zawiedziony że nie kojarzysz mojego wypieszczonego jedynego chyba w B-B S-lina sedan
-
H&R, Eibach, Weitec... ile faktycznie obniżają?
Ja śmigam po Bielsku-Białej a tu naprawdę mamy dobre drogi. Rocznie robię około 15 tys. km i luzik. Wiadomo trzeba troszkę uważać ale ogólnie spoko. Chętnie bym jeszcze z 1 cm go opuścił
-
H&R, Eibach, Weitec... ile faktycznie obniżają?
te springi maja katalogowo siąść -35, te moje są drugi sezon więc nie sądzę, że są uklepane. Jeśli chodzi o to, ze Tobie siadł mniej to może dlatego, że masz niższe obciążenie osi przedniej plus to, że sedan dało taki efekt A no tak sorki ja miałem 29368-2 one były dedykowane niby do Quattro i były - 45mm katalogowo ale że mam ośkę to nie siadły jak powinny. Ciekawe jest to że założyłem je zamiast ProKit Eibacha i były tak miękkie w porównaniu z ProKitem że aż mi przeszkadzały i po miesiącu wyleciały z auta.