Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. no wreszcie moge zaczerpnac wiedzy technicznej do swojego wozidla
  2. Za co siedziałeś ???? jeden koles dariodario byl madrzejszy od samego boga i chcialem mu mordke obic ale okazal sie mamlasem obrazajac mi rodzine i w sumie sprzedal mnie moderatorowi i mnie zablokowali
  3. brakowalo mi was ;(
  4. i po 3 miesiacach blokady forum za takie i inne zachowanie wrocilem do was
  5. tacy jak ty robia z audi zlomy szkoda ci pare zlotych na sruby.jakbys zeczywiscie znal sie na mechanice nie wprowadzlbys w blad kolegi ktory zapytal sie ocos co jest czyms normalnym przy ukladzie napedowym..
  6. paranoja!!!!jak dokrecona jak sie nalezy to nie ma buta aby sie sama odkrecala!!! oczywiscie z wyczuciem i DOBRYM kluczem. czy paranoja 36zl?? to twoje zdanie!!!! zeby auto dobrze sluzylo 36 zl to zaden wydatek a masz pewne ze wszystko jest prawidlowo poskrecane i niemamy problemow jak kolega :gwizdanie: pamietajcie jak bedziecie zakladac kola zimowe na zime aby zalozyc NOWE sruby!!! jak ich nie zalozycie to sie wam kola poodkrecaja :polew: kto nie umie srob zakrecac to i nowe sie mu odkreca!!! musza byc zakrecone rowna sila !!! dynamometryczny klucz jest od tego sranie w banie :decayed:chlop zrobi jak bedzie chcial :good:a tobie zycze innej marki bo tak fiatem mi zalecialo [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 20:05_________________________________________________fakt faktem jezeli uzyjemy nowych srub dwa razy to d*pa sie im stanie lecz jak maja parenascie lat to wymienilbym je na nowe bo sam bylem swiadkiem jak kumpel skrecal na sucho poloski w carawelce i po tygodniu auto wrocilo z roz...a skrzynia wiec jabym dmuchal na zimne i poswiecil cale 36 zl i mial tak jak sie nalezy a jak ktos cale zycie uklada towar w tesco i ch..a wie o mechanice niech sobie nawt to zespawa
  7. paranoja!!!!jak dokrecona jak sie nalezy to nie ma buta aby sie sama odkrecala!!! oczywiscie z wyczuciem i DOBRYM kluczem. czy paranoja 36zl?? to twoje zdanie!!!! zeby auto dobrze sluzylo 36 zl to zaden wydatek a masz pewne ze wszystko jest prawidlowo poskrecane i niemamy problemow jak kolega :gwizdanie:
  8. po co numer vin ja podawalen rocznik i jaki silnik i czy quatro...to wystarczy
  9. kolego te sruby wymienia sie na nowe po kazdym odkreceniu,mozna je kupic w aso w masakrycznie drogiej cenie 3zl szt....ja sam ostatnio je odkrecalem i do swietego spokoju mozesz uzyc zywicy do gwintow zeby to poskrecac do kupy
  10. kolego ja niedawno mialem to samo ale w afn,dokladnie to samo co u ciebie....ja stawialem na mechanika ktory wczesniej wybijal polos z piasty do wymiany lozyska poprostu pral tak mocno ze przegob uderzal w poloske i uszkodzil ten grzybek ktory mi odpadl...
  11. kolego moj znajomy kupil nowke z salonu forda mondeo i jak rusza z miejsca to zostaje zanim czarna sciana i to juz nie raz widzialem taki manewr wiec chyba odp na twoje pytania brzmi tak
  12. ja zmieniajac oslone przegobu dalem nowa zawleczke i pierscienie i niemialem zadnych problemow zreszta w ksiazce o naprawie audi a4 pisze ze kazdorazowo powinno sie to wymieniac na nowe
  13. mam nadzieje no niewatpie a jabym nawet ujol ze trzy szczescia plus
  14. heheh odkules sie co a program przelozony na poniedzialek bo turbcia nigdy takich obrotow nie widziala i przeladowywala ale ogarnolem temat i poniedzialek dalej jazda Ps:gratuluje zonki i nadzieji
  15. wszystko fajnie tylko czemu kola ci sie odkrecaja
  16. a za ile?? robimy ot
  17. tak jest zawsze na hamowni a co do turbiny przed chwila ja rozebralem i widze ze dalem d*py zalozylem na odwrot pierscien
  18. zacny motorek bracik ma 75km i nawet ladnie sie tym jezdzi bezawaryjnosci
  19. :hi:Witam a wiec sprawa wygladala tak ze standardowo przeladowywala mi turbina i wlaczal sie tryb awaryjny.Rozebralem i wyczyscilem turbine lopatki itd itp wymienilem zaworek N75 na nowke i auto smigalo nic sie nie dzialo..Do momentu jak oddalem autko do aliego na chipsa przy 4,5tys obrotow przeladowywuje do 1.3bar ali mowi ze jest cos nie tak w turbinie Moje pytanie do kolegow jest takie czy spotkal sie ktos z takim czyms czy jest mozliwe ze cos zle poskladalem?osobiscie w to powatpiewam skladalem jak sie nalezy moze byc cos innego czy zeczywiscie turbulum do ponownego rozbierania????
  20. ten przebieg :>ale zostawmy to ladna furka bezawaryjnosci
  21. dziekuje kolego lecz ciekawe czemu brak towaru jest na sklepie
  22. dokladnie w tym braki w towarze albo mi sie zdaje gdy szukam NXT Generation Tech Wax 2.0 to wyskakuje brak towaru
  23. mam pytanko albo cos mi sie popie..... albo brak :cool1:owaru w sklepie bo cos ubogo tam z towarem :gwizdanie:
  24. ja mam te sprezyny prawie dwa lata i amorki z 1ba i jest gitara.amorki sa stare znaczy sie jak kupilem auto tak byly teraz maja ok 65% wiec polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.