Treść opublikowana przez PiterA4
-
Spoty Katowice i okolice
no wreszcie moge zaczerpnac wiedzy technicznej do swojego wozidla
-
Spoty Katowice i okolice
Za co siedziałeś ???? jeden koles dariodario byl madrzejszy od samego boga i chcialem mu mordke obic ale okazal sie mamlasem obrazajac mi rodzine i w sumie sprzedal mnie moderatorowi i mnie zablokowali
-
Spoty Katowice i okolice
brakowalo mi was ;(
-
Spoty Katowice i okolice
i po 3 miesiacach blokady forum za takie i inne zachowanie wrocilem do was
-
[ALL B5] Odkręcający sie przegób wewnętrzny
tacy jak ty robia z audi zlomy szkoda ci pare zlotych na sruby.jakbys zeczywiscie znal sie na mechanice nie wprowadzlbys w blad kolegi ktory zapytal sie ocos co jest czyms normalnym przy ukladzie napedowym..
-
[ALL B5] Odkręcający sie przegób wewnętrzny
paranoja!!!!jak dokrecona jak sie nalezy to nie ma buta aby sie sama odkrecala!!! oczywiscie z wyczuciem i DOBRYM kluczem. czy paranoja 36zl?? to twoje zdanie!!!! zeby auto dobrze sluzylo 36 zl to zaden wydatek a masz pewne ze wszystko jest prawidlowo poskrecane i niemamy problemow jak kolega :gwizdanie: pamietajcie jak bedziecie zakladac kola zimowe na zime aby zalozyc NOWE sruby!!! jak ich nie zalozycie to sie wam kola poodkrecaja :polew: kto nie umie srob zakrecac to i nowe sie mu odkreca!!! musza byc zakrecone rowna sila !!! dynamometryczny klucz jest od tego sranie w banie :decayed:chlop zrobi jak bedzie chcial :good:a tobie zycze innej marki bo tak fiatem mi zalecialo [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 20:05_________________________________________________fakt faktem jezeli uzyjemy nowych srub dwa razy to d*pa sie im stanie lecz jak maja parenascie lat to wymienilbym je na nowe bo sam bylem swiadkiem jak kumpel skrecal na sucho poloski w carawelce i po tygodniu auto wrocilo z roz...a skrzynia wiec jabym dmuchal na zimne i poswiecil cale 36 zl i mial tak jak sie nalezy a jak ktos cale zycie uklada towar w tesco i ch..a wie o mechanice niech sobie nawt to zespawa
-
[ALL B5] Odkręcający sie przegób wewnętrzny
paranoja!!!!jak dokrecona jak sie nalezy to nie ma buta aby sie sama odkrecala!!! oczywiscie z wyczuciem i DOBRYM kluczem. czy paranoja 36zl?? to twoje zdanie!!!! zeby auto dobrze sluzylo 36 zl to zaden wydatek a masz pewne ze wszystko jest prawidlowo poskrecane i niemamy problemow jak kolega :gwizdanie:
-
[ALL B5] Odkręcający sie przegób wewnętrzny
po co numer vin ja podawalen rocznik i jaki silnik i czy quatro...to wystarczy
-
[ALL B5] Odkręcający sie przegób wewnętrzny
kolego te sruby wymienia sie na nowe po kazdym odkreceniu,mozna je kupic w aso w masakrycznie drogiej cenie 3zl szt....ja sam ostatnio je odkrecalem i do swietego spokoju mozesz uzyc zywicy do gwintow zeby to poskrecac do kupy
-
[B5 AHU] Pęknięta półoś
kolego ja niedawno mialem to samo ale w afn,dokladnie to samo co u ciebie....ja stawialem na mechanika ktory wczesniej wybijal polos z piasty do wymiany lozyska poprostu pral tak mocno ze przegob uderzal w poloske i uszkodzil ten grzybek ktory mi odpadl...
-
[INNE] Czy prawie nowe auto o kodzie silnika CCGA TDI może kopcić?
kolego moj znajomy kupil nowke z salonu forda mondeo i jak rusza z miejsca to zostaje zanim czarna sciana i to juz nie raz widzialem taki manewr wiec chyba odp na twoje pytania brzmi tak
-
[B5 AFN] Złośliwa półoś...
ja zmieniajac oslone przegobu dalem nowa zawleczke i pierscienie i niemialem zadnych problemow zreszta w ksiazce o naprawie audi a4 pisze ze kazdorazowo powinno sie to wymieniac na nowe
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
mam nadzieje no niewatpie a jabym nawet ujol ze trzy szczescia plus
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
heheh odkules sie co a program przelozony na poniedzialek bo turbcia nigdy takich obrotow nie widziala i przeladowywala ale ogarnolem temat i poniedzialek dalej jazda Ps:gratuluje zonki i nadzieji
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
wszystko fajnie tylko czemu kola ci sie odkrecaja
-
VW Golf 3 GT- HELMUT-TYGRYSowej :D
a za ile?? robimy ot
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
tak jest zawsze na hamowni a co do turbiny przed chwila ja rozebralem i widze ze dalem d*py zalozylem na odwrot pierscien
-
VW Golf 3 GT- HELMUT-TYGRYSowej :D
zacny motorek bracik ma 75km i nawet ladnie sie tym jezdzi bezawaryjnosci
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
:hi:Witam a wiec sprawa wygladala tak ze standardowo przeladowywala mi turbina i wlaczal sie tryb awaryjny.Rozebralem i wyczyscilem turbine lopatki itd itp wymienilem zaworek N75 na nowke i auto smigalo nic sie nie dzialo..Do momentu jak oddalem autko do aliego na chipsa przy 4,5tys obrotow przeladowywuje do 1.3bar ali mowi ze jest cos nie tak w turbinie Moje pytanie do kolegow jest takie czy spotkal sie ktos z takim czyms czy jest mozliwe ze cos zle poskladalem?osobiscie w to powatpiewam skladalem jak sie nalezy moze byc cos innego czy zeczywiscie turbulum do ponownego rozbierania????
-
Audi A4 B5 '98 1,9 TDI AHU by huberts
ten przebieg :>ale zostawmy to ladna furka bezawaryjnosci
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
dlugo idzie ok miesiaca :>
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
dziekuje kolego lecz ciekawe czemu brak towaru jest na sklepie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
dokladnie w tym braki w towarze albo mi sie zdaje gdy szukam NXT Generation Tech Wax 2.0 to wyskakuje brak towaru
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
mam pytanko albo cos mi sie popie..... albo brak :cool1:owaru w sklepie bo cos ubogo tam z towarem :gwizdanie:
-
[ALL B5] Opienie na temat użytkowania sprężyn MTS Technik (-40) z seryjnymi amorkami.
ja mam te sprezyny prawie dwa lata i amorki z 1ba i jest gitara.amorki sa stare znaczy sie jak kupilem auto tak byly teraz maja ok 65% wiec polecam